💪"Игри на волята: България" (... - 08.09.2019 г.)

  • 55 781
  • 718
  •   1
Отговори
# 105
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Игри на волята: България
25.07.2019  08:01 ·

Живот като на кино или
живот под звездите?!
👇👇👇
Тази вечер ще бъде последна за отбора, който в първата битка за територия спечели 5 дни в морската вила от снимката!
⬇⬇⬇
Междувременно, вторият отбор живя в рибарска хижа, а третият прекара последната нощ под звездите... не! под обилния дъжд на лятната буря, която едва стихна!
🌀🌙🌀



Игри на волята: България

Воини, готови ли сте за приключението на живота ви?
😲👇😲
Това са думите, с които Александра Сърчаджиева посрещна трите отбора в "Игри на волята" точно преди 5 дни!
🌵☀🌵
Оттогава мина цяла вечност - и за тях, и за Алекс: силна, уверена и смела жена, минала през съдбовни изпитания, но решила да продължи... Нашата водеща е пример за всеки участник! Обичаме те, Алекс ❤

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 09:17 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Абе нещо там времето тече много бързо. До преди ден-два имаше снимки само на хумическа тоалетна на плажа, а сега вече 5 дни били минали. Хм....

# 107
  • Мнения: 9 141
В Уикенд днес има статия за Игри на волята.
Пише, че няма да има отбор на звездите. Много били претенциозни, поставяли много условия и всички щели да бъдат неизвестни. В началото трите отбора ще се борят за място и от спечелената битка ще се разпределят- отбор, който ще има всички условия за почивка, отбор, който ще е като в рибарско село и сами ще се грижат за прехраната си, но ще имат покрив и елементарни условия. Последният отбор ще бъде като след корабокрушение, няма нищо да имат и ще оцеляват от нищото направо.Искали са да правят снимки в Мексико, но се отказали заради бюджета. Снимали са на 10 места (така помня) по нашето море. Победителят ще вземе 200х лв. Такъв формат е за пръв път у нас предаване.
И други неща пишеше, ама...общо взето е това. Снимките още продължават.

# 108
  • Мнения: 2 990
Не знам дали ще е по-интересно от Вип брадър, но ще му дам шанс

# 109
  • Другата България
  • Мнения: 37 588
Двата формата са съвсем различни, изобщо не може да става дума за сравнение.
Въпрос на приоритети и предпочитания.

# 110
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Игри на волята е конкурент на Фермата.  

И  много близо до Къртицата по ТВ7 - 2013-2014
-   два сезона изкара докато  не фалира телевизията. 
Уникално състезание беше.



# 111
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Двата формата са съвсем различни, изобщо не може да става дума за сравнение.
Въпрос на приоритети и предпочитания.

Така е.

Игри на волята е конкурент на Фермата.  


Които и да било предавания, излъчвани в два конкурентни канала по едно и също време, са конкуренти.

# 112
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Така е -  Но Би ти ви  продължава и есен 2019 г.   да залага на турските сериали в прайм тайм 20.00 ч. до 21.00 ч.  и Фермата ще е от 21 часа -  Но това не означава че няма да бъде пряк конкурент.

Вали - гърми  за Би ти ви е закон от 20 ч. да пуснат турски сериал.

# 113
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това вече го писа многократно.

Не ме интересува в колко часа ще излъчват формати, които искам да гледам. Има записи за тази цел.

# 114
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Не те интересува защото не си в България.

# 115
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не те интересува защото не си в България.


Нещо си се объркал.

# 116
  • Мнения: 2 990
Именно, защото зрителите на нова бяха свикнали с онзи коренно различен формат го казвам

# 117
  • Другата България
  • Мнения: 37 588
Това къде си няма никакво значение.
Аз съм в България, също не ме вълнуват турските глупости.
Има опция да си връщаш предавания назад, ползвам я активно и хич не ме интересува какво се излъчва в момента.
Именно, защото зрителите на нова бяха свикнали с онзи коренно различен формат го казвам
Зрителите гледат това, което предпочитат.
Без значение по кой канал.

# 118
  • Мнения: 9 141
То има начин да видиш запис, ама си трябва труд донякъде. А иначе не всеки е на Виваком да връща и гледа, аз например съм на друг доставчик, както и много други. Чак пък да гледам нещо на запис не ми се е случвало да търся, освен сериал сапунка да съм честна.
Обаче не разбирам, какво се зачоплихте за това. Мисля, искаше да каже, че ще се конкурират двата канала и предимството е на Игри на вояята, защото турските сериали изяждат началото на фермата и хората се закотвят на другия.
Аз къртицата нещо не го помня съвсем. Харесва ми, че няма да го разводнят с разни уж випове. Тук някой беше писал, че чака одобрение и бил на кастинг, пък то снимките текат. Дали е одобрен и изобщо ще имаме ли някаква информация....

# 119
  • Испания
  • Мнения: 37 503




https://www.168chasa.bg/article/7579870



Без ВИП-ове в „Игри на волята“, искали космически хонорари



Продуцентите на „Игри на волята“ отрязаха известните ни личности заради високи изисквания за хонорари.

Причината се крие в многото желаещи, които искали да участват в новото предаване. Затова продуцентите преценили да не се изхвърлят с известни личности, които искали неприлично високи хонорари. В „Игри а волята“ трябваше да участва диетоложката Енджи Касабие заедно със съпруга си Рабих Ел Зейн.

Енджи държала на всяка точка в договора си и искала максимално добри условия и пари срещу ангажимента в шоуто. Именно претенциите на родните звезди отказали продуцентите от идеята да има отбор с известни личности в шоуто на Нова телевизия.

https://gzona.eu/%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b2%d0%b8%d0%bf-%d0%be%d0 … 0%b0%d0%bb%d0%b8/



Рибар спасява участниците в "Игри на волята" от глад и мизерия



https://www.varna24.bg/novini/interesno/Ribar-spasyava-uchastnic … i-mizeriya-885788

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 12:23 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

Общи условия

Активация на акаунт