💪"Игри на волята: България" (... - 08.09.2019 г.)

  • 55 721
  • 718
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 545
Ами аз ББ не гледам и новината наистина ме изненада. Не знам как е като водещ, но на мен Азиз ми е нелицеприятен. Да сложат Владо Карамазов.

# 61
  • Мнения: X
Къци Вапцаров да сложат :Д

# 62
# 63
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Да сложат Владо Карамазов.
А дано, ама надали.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Оо,още един глас за Владо Карамазов. Grinning

Записвам се в темата да ви следя.
Смайли, Hug  bouquet!

Така се надявах поне в това предаване да не гледаме известни,ама...
Дано поне сведат плеймейтките до минимум.

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 21:30 от avi10

# 65
  • София
  • Мнения: 12 403
Александра Сърчаджиева ще бъде водеща на хитовото шоу „Игри на волята“, което ще се завърти в ефира на Нова телевизия през есента. Уви обаче екранния й партньор от "ВИП Брадър" Ники Кънчев няма да й партнира. В него участниците ще бъдат подлагани на различни изпитания, в които трябва да демонстрират не само физическа издръжливост, но и интелигентност, бърз ум и съобразителност. Те ще бъдат разделени в няколко отбора, а шоуто ще снима на различни локации край морето. Въпреки че се тиражираше, че Азис ще бъде водещ на формата, се оказа, че името му изобщо не е било обсъждано за тази позиция, писа „Галерия“. Рекорден брой желаещи са се явили на кастингите, а в предаването няма да се включат популярни личности. Победителят ще спечели 200 000 лева, а впечатляващата сума без съмнение ще мотивира участниците да минат през всевъзможни изпитания, за да стигнат до финала. Шоуто на „Нова“ ще се конкурира с „Фермата“ по Би Ти Ви.

Това е от "Хот нюз" и не знам до колко е вярно. На мен ми се искаше нови лица.

# 66
  • Мнения: X
И тези ще се сгромолясат с нисък рейтинг като онова дебилно предаване за апартаменти.
Нищо не може да замени Биг Брадър Simple Smile

# 67
  • Мнения: 9 178
И тези ще се сгромолясат с нисък рейтинг като онова дебилно предаване за апартаменти.
Нищо не може да замени Биг Брадър Simple Smile

+1
НО не останаха виповИ в тази малка страна

фермата обаче е абсурдно тъпо..толкова години някак си не могат да ме закачат, а всяка година му давам шанс уви не е моето..затова сигурен зрител на нова да ме броят Wink

# 68
  • Мнения: X
Обикновен ББ исках аз...

# 69
  • Мнения: 337
Ами дано е вярно.Без звИзди и Азис като водещ, какво повече искаме Simple Smile Макар че според мен такова предаване е по-подходящо да бъде водено от мъж, но ще го преглътнем стига Алекс да се справи добре.

# 70
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Току-що съобщиха по Нова: Алекс ще бъде водеща.







https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7555033




Кадър от снимачната площадка:



Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 07:41 от (っ◔◡◔)っ 𝕊𝕞𝕚𝕝𝕖𝕪𝕤 (っ◔◡◔)っ

# 71
  • Мнения: 258
Значи имаме "Бързи, смели, сръчни", но победители ще живеят в лукс и преяждане, а победените на открито небе и на глад, тези на второ място ще живеят на елементарно ниво.

Що за идиотски начин да се забавляваш?

Въпреки, че Алекс Сърчаджиева ми е симпатична, смятам, че не й подхожда подобно шоу да води. Ама в България е важно да сложим "наш човек", не е важно дали е подходящ.

# 72
  • Мнения: 9 178
Аз съм на същото мнение, мъж, някой от петъчната тема на Пели, най добре ще подхожда !

# 73
  • Испания
  • Мнения: 37 503



Александра Сърчаджиева се впуска в "Игри на волята: България"




Най-новият формат се очаква в ефира на NOVA тази есен, но снимките му започват след броени дни на родното Черноморие.

https://www.standartnews.com/kultura/aleksandra-srchadzhieva-se- … ariya-397145.html

# 74
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Търсели безлюден български плаж и ще го държат в тайна до излъчването на първия епизод  18-20 септември по Нова тв.

Според  мен ще е Шабла - няма къде другаде да се скрият  на български плаж.

Общи условия

Активация на акаунт