💪"Игри на волята: България" (... - 08.09.2019 г.)

  • 55 726
  • 718
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 62 595
Сега случайно видях, че го повтарят по диема. Записвам се в темата, връщам се да чета.

# 676
  • Мнения: 4 936
пожарникаря ми хареса..дали защото беше първи...
Кои са най-възрастните участници?

много кифли, много нещо

# 677
  • София
  • Мнения: 62 595
Малко с половин окочги гледам, близначките нещо ми се губят като персонажи. И на мен ми се струва, че има много кифли, може да са централно от агенциите с голяма квота.
Ох, Сърчаджиевата много ме дразни!

# 678
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кои са най-възрастните участници?


Радостина е на 39 години.

# 679
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Простете,но аз  не разбрах -първият епизод минал ли е? Аз си мислех че днес започва..

# 680
  • София
  • Мнения: 8 113
А коя от участничките е на Божинката котето?

# 681
  • Мнения: X
Пуснах си повторението и сега ми е дори по-интересно.
Март е най-хубавият мъж в този формат, от жените Амелия ми е най-красива. И други физически хубави лица и тела има, но тази двамата са според моя вкус най.

А коя от участничките е на Божинката котето?
Препечената Гичка прилича на Биляна Дол

# 682
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Простете,но аз  не разбрах -първият епизод минал ли е? Аз си мислех че днес започва..

Започна в петък.

# 683
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Благодаря. Не знам защо си мислех че трябва да започне в неделя.
calabaza, по коя тв гледаш повторението? Не съм във БГ, но имам онлайн тв и съответно най-популярните Бг канали.

# 684
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Ще има обединение на племената 100% и тогава ще започнат най-големите стратегии.
В тази игра, както Ваня споменя без стратегии вк. и подли няма да може да се спечели.
newsm10 smile3521 smile3508 Точно това мисля и аз. Само че мисля, че стратегиите ще започнат още преди обединението, след като се опознаят малко, вкл. и с хора от другите племена. Ето това ми се иска да гледам, не само тичане, скачане и премятане. Ако вкарат и някой амулет за имунитет, още по-интересно ще стане. Затова и написах, че мнението и коментарите на Ваня най-много се доближават до моето виждане за формата и за участниците. Все пак той знае неща "от кухнята".
Между другото, ако не беше тази тема сигурно нямаше да гледам предаването.
Ееее, най-накрая някой, който ще гледа заради темата, дори и ще пише в нея...заради темата. Hug Laughing

# 685
  • Мнения: X
А коя от участничките е на Божинката котето?

Русата Бояна.

# 686
  • Мнения: 11 566
По Диема в момента е повторението.

# 687
  • София
  • Мнения: 62 595
Има и много мъжки кифли.

Сега се сещам, че на един от чуждите канали бях попадала на една-две серии на англиско подобно реалити, ночтам кифличнямаше, дори бяха воста обикновени участници.

# 688
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
А коя от участничките е на Божинката котето?
Русата Бояна.
И това не знаех. Изостанала съм, знам си, харесвам жени като Венцислава и Радостина.... Sunglasses

# 689
  • Мнения: X
А коя от участничките е на Божинката котето?
Русата Бояна.
Ъ! Мислех, че имате предвид външния вид, защото Гичка е препечена като Николета и като Биляна Дол, то пък истинско коте имало. 🤔

На мен Радостина ми е крайно неприятна и като външност, и като това, което показа за себе си до тук.

Общи условия

Активация на акаунт