Имало едно време в Чукурова | ВВ, Кьосем - исторически и костюмни драми №15

  • 26 861
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 28 078
Демир е знаел, мама също, но тя все пак не му каза какво направи със Зюлейха. Голяма преструвана е Sad.
За пръв път се зарадвах на пистолета на Демир Mr. Green hahaha

Писмото не дочака новото легло, боядисаха го rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 91
  • Мнения: 3 436
Здравейте! Включвам се със закъснение.
Май дойде краят на писмото. Нито се разбира кой го е изпратил, нито може да се прочете. Joy

# 92
  • Мнения: 28 078
Не разбрах Назира плика ли изхвърли или писмото, приличаше на плика.
А Гюлтен е готова за шефка на синдикат Joy

# 93
  • Мнения: 3 436
Стори ми се, че се помъчиха да разчетат и плика с адреса, но беше тотално размазан, също и писмото приличаше на парцал. Подругите веднага се сетиха, че у Гафурчик има огризки от писмо. Joy

# 94
  • Мнения: 3 246
Да, писмото е изхвърлено. Демир няма да даде сина си на никого, обича го...разбирам го, но Йълмаз е бащата и трябва да знае това. Но беше много трогателен разговор между майка и син. Хюнкяр наистина премълча някои неща, а и не стана ясно, че именно тя предаде Йълмаз. Тя задвижи всичко. Когато съдбата им поднесе истински Яман, дано се замислят за бащата, който не знае, че има син. Зюлейха до сега толкова искаше да каже на Йълмаз, някой ден това ще стане, надявам се.
Танче, да...също и Гюлтен. Нали Гафур спаси от огъня едното, почти изгоряло, а друго беше паднало извън пещта и Гюлтен го видя и го прибра. Другите изгоряха.

# 95
  • Мнения: 3 436
Остави че Демир обича детето и няма и посмъртно да го даде, ами гледа на това като наказание за Йълмаз и Зюлейха: "Всяка лъжа се наказва, мамо, това е тяхното наказание. Аднан е мой син и никой и за нищо няма да ми го отнеме."
За мен пък това е вид отмъщение, освен че обича като свое детето. "Тяхното наказание" било, на Йълмаз и Зюлейха. Демир да не е господ, че да "наказва" и докога ...  Stop

За заминалото писмо подружките коментират, на Зюлка да й е за урок. Да спре да пише писма, а да говори очи в очи. Тъй де, то не бе мънкане, то не бе писателстване.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 23:08 от Tania M.

# 96
  • Мнения: 28 078
Прекалиха с клоунадата на Гафур и Шермин като Карлсон на покрива/оградата #Crazy
Гюлтен все повече ми харесва.

# 97
  • Мнения: 3 246
С тази лъжа вече досаден става Демир. Никой не го е лъгал нарочно, те лъгаха, защото бяха бегълци. А и след като това е наказанието за тяхната лъжа...неговите лъжи, опити за убийство и саботажи как точно и кога ще бъдат наказани...доста по-тежки са от една лъжа. Надявам се на финала и той да си го получи, както бяха наказани и Зюлейха и Йълмаз.
НО, ето сега, Демир се отърва от Сехер, писмото е унищожено, ще стане й баща...
Мисля следното: бащата на Мюжгян ще дойде на сватбата и точно тогава ще дойдат да арестуват Йълмаз. Ще се потвърдят думите на бащата: Кой си ти? Един убиец!" Ако стане така ще е жалко, че СЦ наказват само един.

# 98
  • Мнения: 21 201
 wavey

Сега се включвам и разбирам, че Зюлка наистина е хамиле от Демирджииииим, кеф. Party
И писмото е битти. Laughing

# 99
  • Мнения: 2 605
 wavey Голямата бомба(писмото) се оказа кьорфишек на сценаристите.Една бака боя и стана на нищо.Затова пък цял епизод ни занимават със Сахер и Гафур и целия развихрил се скандал. Интересно каква друга изненада ни готвят в този епизод, но май няма да има друго освен бременността на Зюлка. Интересно какво чудо ще е, след като Демир е сигурен,че не може да има деца.Но защо пък не, чудеса стават. newsm78

# 100
  • Мнения: 3 246
Ако саботират сватбата Йълмазова с Мюжгян, значи го готвят за Зюлейха и това ще е наказанието Демирово Simple Smile - Йълмаз да гледа и неговото дете.

# 101
  • Мнения: 3 436
Много викане в тая серия - женурята и Гафур, бащата на Мюжгян и Йълмаз … аман.
Все ще го завъртят нанякъде ако не другата серия, наесен. Няма да дават цяла година само захаросана Яманова идилия, я, и перчещ се Демир.  Grinning
А истината за детето потъна до второ нареждане.
Йълмаз продължава да мисли за мъст и ще продължава сам, и без Фекели, да унищожава Яман. Stop
Дженгавер пък подкрепя Йълмаз в упорството му за акциите. Щял да ги даде, ако даде тройна цена.
Дана, не се кахъри, ще има Видовден и за Демир, и за Йълмаз. Wink
Горката Гюлтен, как отблъсква Четин.

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 02:27 от Tania M.

# 102
  • Мнения: 21 201
Четин е хлътнал, но Гюла не го иска. Confused

# 103
  • Мнения: 3 436
Гюлтен се притеснява от изнасилването, затова отказва на Четин да се срещат, той й предложи.

# 104
  • Мнения: 21 201
Гюлтен се притеснява от изнасилването, не че не го иска.
Ясно е, че това е причината и не знам дали въобще, ще успее да превъзмогне този кошмар. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт