NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 259
  • 756
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 208
Защо до никъде? По колко кафе пиете? Ако сме на работа при нас една кутия стига за седмица, с четври ще изкараме месец:).
Питам от чисто любопитсво.

# 121
  • Мнения: 9 776
Минимум три капсули на ден отиват.

# 122
  • София
  • Мнения: 39 744
Тази взех.



ММ ми направи кафе даже Simple Smile
Много мрънка тоя човек преди да я взема, но сега е доволен Joy
Ще следя за промоции.

# 123
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 719
Честита да ви е. Кафето наистина е много хубаво, друго трудно харесвам, откакто я имаме. Видове и вкусове има за всеки Simple Smile

# 124
  • София
  • Мнения: 6 175
Моят пие много кафе.
Има ли нес кафе на капсули? Simple Smile
От тези 5-6 вида, които имам ги четох, че и срязах капсулите след употреба да гледам какво има. От еспресото имам бариста и безкофеиново - и двете са с мляно кафе, с допълнителна мембрана вътре в капсулата. Имам три вида капучино: обикновено, карамелено и айс. И на трите пише, че са с мляно кафе. При тях капсулата кафе е отделно от капсулата с мляко и съм склонна да мисля, че и при тях кафената капсула е с мембрана, но не ми се е пило напоследък и не съм си правила, за да резна после и да проуча. При кортадо, което е мляко и кафе в една капсула си пише, че е с разтворимо кафе и нищо не остава в капсулата след употреба. Логично като са в една обща капсула кафето и сухото мляко, кафето да е инстантно. Предполагам така би трябвало да е и във Flat White, което според мен е по-млечния и дълъг вариант на кортадо.

# 125
  • Мнения: 1 215
То капучиното си една капсула с обикновено кафе и една капсула сухо мляко.
Нескуикът също се разтваря на 100%, но това пък си е какао и мляко и е нормално цялото съдържание да изтича.
Между другото, пуснах поръчка - 1 кутия, с последните кодове, които бях събрала. От 4.7 е поръчката и все още е със статус Обработка. По принцип са ми ги обработвали почти веднага досега, почват нещо да ме съмняват и ще ме е яд да изгорят тези кодове.
Имам останали 3-4 кода и ако има някой, на когото не достигат да си пусне поръчка до края на месеца, да ми пише на лични.Ще ги пратя на първия, който пише.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 11:06 от m@ria

# 126
  • Мнения: 1 090
На мен пък вчера не ми даде да въведа код. Имам 3 и ми трябват още 5-6, за да събера за кутия.

# 127
  • Мнения: 173
Момичета, какво е това съобщение, че след 31.07 се променят условията за ползване на кодовете? Имате ли повече информация

# 128
  • Мнения: 9 776
От 11 юли в Метро капсулите ще бъдат по 7.99лв.

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Момичета, какво е това съобщение, че след 31.07 се променят условията за ползване на кодовете? Имате ли повече информация
Не. Но би било редно да напишат и как ще се променят условията. А не просто променят.
Много некоректно от тяхна страна

# 130
  • Мнения: 173
Така е, да. Имам 49 кода, не съм ги регистрирала до сега и се чудя да го направя и да ги използвам или да продължавам да си ги събирам, исках поставката за капсули с тях да взема

# 131
  • София
  • Мнения: 6 175
На мен пък вчера не ми даде да въведа код. Имам 3 и ми трябват още 5-6, за да събера за кутия.
Погледни първи или последен символ от кода да не са се залепили и останали на срещуположната част на кутията и да пропускаш да ги въведеш. Аз така се борих с един код 100 пъти и оглеждаи, и внимавах, и накрая видях, че парченце хартия с цифричка от кода е паднало вътре в кутията, докато съм я разлепвала.

# 132
  • Мнения: 2 220
Според мен поставката е много скъпа в сайта. Чак пък толкоз за една поставка. Вижте в али експрес, преди време бях виждала там.

# 133
  • Мнения: 9 776
Според мен поставката е много скъпа в сайта. Чак пък толкоз за една поставка. Вижте в али експрес, преди време бях виждала там.

Има ги в Али.

# 134
  • София
  • Мнения: 248
Поръчах си капсули с каквито точки имах от сайта на ДГ преди да влязат в сила новите условия.

Общи условия

Активация на акаунт