PANDORA - Тема 3

  • 47 436
  • 726
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 14 618
Честити красоти на всички!
Аз пък нещо се оттегчих.....Не мога да се позная.Намалението в момента е сериозно,а ми е безразлично.

# 181
  • гр. София
  • Мнения: 54
Днес пристигна първата поръчка от Англия. Направи ми впечатление, че в пакета нямаше сертификати и кутията е по-различна, картонена е. По този начин ли се продават там?

# 182
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Различни опаковки съм получавала от ЮК сайта. Като показаната, малките кутийки, кадифени торбички и една голяма картонена кутия с магнитен капак и панделка. Ето такава:

# 183
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
За Англия не знам, но в Германия съм си купувала доста неща и не са ми давали сертификати. В последно време (последните ми 2-3 покупки) получавам сертификат, но нищо не пишат в него и не подпечатват и тн. Тук го няма това заливане на пазара с ментета, та сигурно затова и я няма тази “застраховка Сертификат”.
Иначе за опаковката, ако си пазарувала от Sale и не си избрала изрично опаковката да е нормална, а не Sale, затова ти идват нещата в картонена. Това пак го казвам, като сравнявам с немската Пандора, от където купувам аз. Може да се включи някой с повече инфо за UK Simple Smile

# 184
  • гр. София
  • Мнения: 54
При повреда (паднали камъчета най-често), без наличието на сертификат, какво следва? Пазарувах и от Англия и Германия в sale, не съм видяла, че има опция за избор на кутия, това променя ли крайна сума?

# 185
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
При повреда (паднали камъчета най-често), без наличието на сертификат, какво следва? Пазарувах и от Англия и Германия в sale, не съм видяла, че има опция за избор на кутия, това променя ли крайна сума?

Не, избора на опаковка не променя сумата. Тук в Германия при повреда е необходима само касова бележка.

# 186
  • гр. София
  • Мнения: 54
И бележка нямаше. Гаранцията вероятно важи в рамките на държавата, където е закупено бижуто?

# 187
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
И бележка нямаше. Гаранцията вероятно важи в рамките на държавата, където е закупено бижуто?
Предполагам, че е така. Въпреки, че няма да се осъмня, ако в чужбина приемат бижу закупено от друга държава при налична касова белжка и/или сертификат. За българската Пандора обаче се съмнявам.... Sad
Относно доставката, която си получила - трябва в пратката да има 2 документа : един за връщане (на немски Retourenschein) и един който описва стокитв, които си закупила. Вторият е в ролята на касова бележка.

# 188
  • Мнения: 14 618
Това е от мин.месец.Извинете ме за лошите снимки.


Днес както написах,че не ме вълнува намалението,така след 1,30ч.бях в мола.Купих една гривна ''Влюбване''.Винаги съм я харесвала,но не е за мен.Ще я подарявам,когато му дойде времето.По-натам от някое намаление или промоция 3за2, ще си купя тази,която е като отделни верижки.Не си спомням името.Нещо покрай инфантилните нови колекции,нямам никакъв интерес за следваща кръгла с нови талисмани.Поне на този етап съм така.Вие слагайте снимки,защото ви следя с интерес,и ви се радвам.Kissing Face

# 189
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Аз все повече обмислям следващия си таргет и мисля, ме това ще бъде гривна Reflexions! Чудя се само, дали да е rose gold или обикновена сребърна, но ще помисля още малко 🙈

# 190
  • Мнения: 1 530
Честити придобивки, от Англия и Германия идват единствено в такива картонени опаковки в последно време и не винаги с торбички. Но и от двете държави идват с документ, опис на нещата и долу нс листа форма за връщане, евентуално. Гаранция в Пандора няма за друг техен магазин, камо ли купени от чужбина. В чужбина са много по толерантни.
Мерих Роуз голд рефлекшънс, но ми идва много евтина на вид. За Роуз изцяло мога да харесам меш гривната им. Ако е рефлекшънс, ще е в сребро.

# 191
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Аз не съм мерила rose gold reflexions, но съм виждала на няколко продавачки в магазините и заради видяното се замислих 🙈😊

# 192
  • Мнения: 1 530
Ох аз заради тези неща, точно как стои на продавачката, колко неща съм си харесвала. Даже втората ми гривна беше така, видях я на ръката й и много ми допадна и на следващата седмица отидох да я купя.

# 193
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Аз все повече обмислям следващия си таргет и мисля, ме това ще бъде гривна Reflexions! Чудя се само, дали да е rose gold или обикновена сребърна, но ще помисля още малко 🙈
На кой модел си се спряла? Всъщност, който и да е, тук публично да обещаеш, че ще си вземеш осигурителна верижка.
Също така, избирайки я, гледай закопчалката да щрака добре.

След като моята се откопча веднъж, добре, че имам верижка, я нося рядко и все поглеждам, дали не се е разкопчала  Shocked
Грозна снимка

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 01:15 от Daylily

# 194
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Daylily, много ти е хубава гривната! И много добре ти стои! Жалко, че ти се е паднала кофти закопчалка. Sad Защо не я дадеш за поправка? Жалко е да не я носиш!
Иначе още не съм си избрала точно коя, но благодаря за съветите! Честно казано, аз като цяло нещо не харесвам моделите на осигурителните верижки, но в сличая, ако взема Reflexions, ще пробвам и осигурителна верижка да видя как стои и дали ще ми хареса. 🤗💐

Общи условия

Активация на акаунт