Женени от пръв поглед < II сезон > тема 12 /20.05 - 26.05/

  • 58 258
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 098
Ms.Gorgeous, на снимката сякаш знаят, че ги снимаш. Познавате ли се?

# 16
  • Мнения: 311
Този спор се води периодично - разни хора из форума твърдят, че не било законно да се снима и да се качва снимка на страничен човек. Ал Бънди даже твърдеше, че не било законно да се снима къщата на Фазомера.
Хайде де, като не е законно (което, разбира се, не е вярно) - пробвайте да направите нещо Wink
Lemy не попита дали е законно... По този въпрос смятам, че никой не би спорил. Освен споменатият от теб Бънди. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 9 127
Благодаря за темата))
Писах за снимката на Юла, добре е. За усмивката не ми харесва. Питах за черта на характера, която показва поне в предаването да посочите поне една положителна, не как е физически. Бюста е  добре сложена, без корекции си мисля. Не че е грозна, грозно е поведението, възпитанието и отношението на Юла.
Благодаря на Смърфи за отговора. Но май спести, това че бил на висок пост и с възможности - така го прочетох. Разбрах, че още на сватбата значи е дала сигнали, че има финансови възможности семейството.
Паулинка, животът на Юла на никой не е цел и внимание в живота му. Има си роднини и те да я мислят. Щом се показва, ще я коментирам. Нали затова се е записала и го знае добре. Дори майка и споменава, че е шоу, игра и монтаж това предаване.
Новия, ако е такъв ми харесва. Въпросът е докога ще е "удачник".

# 18
  • Мнения: 20 172
Мерси за новата тема.
Чудя се до колко е коректно да се снима и качва тук снимка на човек, който не е дал съгласието си?

За коректно е ясно,  че не е. Тук много неща не са коректни. Но законово няма пречка, тъй като е на обществено място доколкото знам.
Аз разбрах, че е снимана от потребителя който я качи, или греша?Thinking

# 19
  • Мнения: 36 523
Да, в случая се питаше дали е коректно - ами всеки сам си преценява.
 А за законното се спореше в друга тема, прави сте.

# 20
  • Мнения: 19 498
На Юлия новият кавалер е доста нисичък и според мен Мишо изглежда по-добре. Но тя си знае, пожелавам успех на всички с половинките, които и да са те.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 098
"Законно" е да се качват снимки на хора, станали публични. Въпрос на преценка е на този, който ги поства. Аз качих снимка на Васа, само защото ми казвахте, че лъжа. На деца снимки не бива да се качват, защото те не са пълнолетни. Но тази снимка на Юлия не ми се струва да е снимана от случаен минувач.

# 22
  • Мнения: 311

За коректно е ясно,  че не е. Тук много неща не са коректни. Но законово няма пречка, тъй като е на обществено място доколкото знам.
Аз разбрах, че е снимана от потребителя който я качи, или греша?Thinking

Правилно си разбрала, но законът не забранява подобни снимки. За справка: https://pravatami.bg/664/2

# 23
  • Мнения: 168
На обществено място даваш негласно съгласие да бъдеш виждан и сниман. Вкъщи е друго. И да, става въпрос само за пълнолетни лица.

# 24
  • Мнения: 39 339
Ами с тая снимка може някоя неустойка да и лепнат на Юлето. С тия връзващи договори.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 10:10 от sigma

# 25
  • Мнения: 600
Новият на Юла е симпатяга и си подхождат повече в сравнение с Мишо.

# 26
  • Мнения: 15 234
Не че е грозна, грозно е поведението, възпитанието и отношението на Юла.
С риск да греша. "Грозното" поведение на Юла, състоящо се в недоволство, липса на уважение към партньора .... по ми е приемливо от отвратителното лицемерие на Ивана. Грозна подлост има в това дете, много добре прикрита зад уж невинни действия и думи. Нима поведението и отношението й спрямо партньора беше по добро, не мисля.

# 27
  • Мнения: 9 127
Сигма, не е до снимката. Не им знам договорите, но те май не бива да се показват с други "половинки" и да показват близост(прегръдки, целувки), докато тече предаването.
По-натам, след края вече си е тяхна работа. Както и на хората, които са ги гледали. Юла не е центъра на вселената, нито Заро.
Но имам чувството, че ще ги поканят някъде за коментар. Там също може да имат ограничения какво да говорят.
Все пак участниците в предишния сезон се споменават понякога и показват. Те вече са публични личности, хората ги разпознават. В тази връзка и Юла ще има кандидати, както и Заро и другите. Има хора дето за светлините на рампата са готови на всякакви отстъпки.
Юла е снимана и от други хора, разпознали я. На мен също ми се стори, че позират за снимката, но реших да не питам.
Тук много табута се слагат. Цензурата е безмилостна)))

# 28
  • Мнения: 15 618
Не виждам нищо лошо в качената снимка, както и онази на Василена. Това са хора, които доброволно са станали публични личности. Дават ги по телевизията, значи няма нищо лошо и папарашки снимки да имат. Те са разпознаваеми лица от екрана. Все едно да снимаш някъде Захари Бахаров /примерно/ и да го качиш тук.
А относно снимката - много добре изглеждат двамата. И е нормално Юлия да изглежда по-доволна - явно харесва момчето и се чувства добре. Това показва колко много НЕ Е харесала Мишо, след като е постоянно нацупена и негативна в негово присъствие. Явно, за разлика от Ивана, която доста умело прикрива факта, че не харесва Мерал, Юлия е от типа хора, на които им личи, когато не са привлечени от някого. В което, разбира се няма нищо лошо.

# 29
  • Мнения: 420
Толкова негативизъм се изля срещу Юлия тук. Излезе по-черна и от наследника на паветата.
Надявам се Юлия да е намерила човека до себе си и да е щастлива с него. Всъщност, пожелавам го на всеки, който все още търси Половинката си.

П.П. Фани, това вече става фиксидея. Стéгни се малко.

Общи условия

Активация на акаунт