Големите загадки

  • 466 891
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 763
Да Wink и не само звездите и 3-4 врачки ми го казаха 😜😜😜

Има достатъчно доказателства, че е имало експлозиви и отвътре затова се срутват и по едно и също време.

Американците или по-скоро тези на върха са си безскупулни, не се и съмнявам, че биха направили подобно нещо.
Не, че и Ладен е бил светец, ама сами си провокираха войната с Ирак. Имаха си интереси и си ги гонеха на всяка цена

# 466
  • Мнения: X
Някой запознал ли се е по-обстойно с Алекс Орбито и неговите "операции" с ръце?
Още през 1974г е разобличен от лекари и илюзионисти,
които демонстрирали нагледно как точно се провеждат чудодейните “лечения” с помощта на фалшива кръв, найлонови торбички и сурови пилешки дробчета.
Скрит текст:
В общества с истинска свобода на словото и някакви минимални медицински стандарти, както и с действаща система за предпазване на населението от потенциално вредни за здравето и живота измами, дейността на Алекс Орбито и подбните нему е ограничена – както чрез информационни кампании, провеждани от държавните системи на здравеопазването, така и чрез съдебната система. През 2005 г. Орбито е арестуван в Торонто, Канада, по обвинение в измама за над 5000 долара, с улики, намерени на местопрестъплението (сурови пилешки дробчета, използвани при “процедурата”, според канадската полиция). В рамките на три дни “лечителят” е успял да събере повече от 80 000 долара от 600 души в Торонто, като таксата за “лечебните сеанси” е била 135 долара за двуминутна сесия. В последствие Орбито е освободен под гаранция и успява да напусне страната
В орбитата на лековерието: Алекс Орбито
https://www.pravoslavie.bg/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7% … 0%B8%D1%82%D0%BE/

# 467
  • Мнения: 2 015
Ох, изгледах филма на руски за Сергей Пономаренко, чийто линк постнах. През цялото време настръхвах.
Направо човек не знае да вярва ли да се съмнява ли,  всичко е толкова правдоподобно, че ми офърка акъла.

Всеки от нас носеше доста истории за загадки, но благодарение на темата, за някакви си май три дни време преумножихме знанията си в материята.

А това е един много аргументиран филм какво се случи с кулите близнаци на 11.09.2001.

https://www.youtube.com/watch?v=YKueInBh4wE


# 468
  • Мнения: 567
За който се интересува за Дятлов...някой беше написал че двама са работил в АЕЦ?!, на някой хрумвало ли му е че е случаят е прикрито убийство на някой от групата,замаскирано с различни версии и нелогични издевателства.

# 469
  • Мнения: 61
Преди време гледах един филм за русалките по анимал планет. Всичко изглежда изключително достоверно.
https://dama.bg/article/ucheni-zasneha-istinska-rusalka/278/
Ето го и целия филм, дълъг е, но e много интересeн. Aз го гледах със субтитри, но не мога да ги намеря сега.
https://www.youtube.com/watch?v=qVbPEZkwMbE

# 470
  • Мнения: 15 356
Аз намерих и игрален филм по случая Дятлов, американски разбира се. Явно този случай доста е вълнувал хората. Филма е американска боза, но до към средата даваше някои гледни точки. Общо взето смесване на няколко версии - военните(експерименти), природни стихии и непозната намеса(или изкуствено създадена и излязла от контрол) . Студентите са се оказали в неподходящо време на неподходящо място. Към края разбира се филма доста се изврати, та се наложи да превъртя частта с плашилата, че чак експеримента Филаделфия бяха намесили, но като цяло поддържаха и смесваха няколко версии, като и аз клоня натам, че най вероятно е съвкупност от обстоятелства и вероятно затова е объркващо или някой е искал да изглежда така. Основно гледната точка във филма беше насочена към военните и прикриването на нещо, в техния случай - на секретен експеримент. Горе - долу дрън - дрън, та пляс. Доста конспиративно ми стана, но, че нещо има скрито има, само дето няма да го разберем. Наречи го лавина и Case Closed!

# 471
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Да, хроновизьора на Ватикана е интересна загадка, но дълбоко пазена;

И в тази връзка третото  от Пророчествата на Фатима все още не е разкрито;

За 9/11  - няма начин да не стане без вътрешно участие и без знанието на службите. Там има толкова много служби извън тези, които ги знаем и при всичката техника, която използват и както следят и подслушват просто е изключено да стане без вътрешна ( имам предвид на държавно управленско ниво) намеса.
Информацията , която се изнася е контролирана и също има необясними елементи, което говори за целенасочена заблуда на масите.

Много правилно отбелязохте ,че са замесени във всички военни конфликти, да не кажем ,че имат пръст в предизвикването им;

Точно преди 9/11 има гласувано намаляне на бюджета на военните и с този "атентат" "доказват" колко е необходима "защитата" на населението; С този акт военните им си осигуряват с години напред сигурен бюджет, по-високи заплати + всички дивотии ,които приеха за проверките на гражданските полети, което струва милиарди и милиарди на всички страни - нови машини - рентгени за проверки, оборудване, работници по сигурност на летищата. Ако се проследи нишката ще видите колко е дебела работата и колко индустрии са замесени.

Вече ми втръснахте с този Дятлов - гледам няколко човека го дъвчат - отворете си тема за него и не ни занимавайте всички. Цял ден пълните темата с едни и същи неща.
Предположението ,че е инсценировка с цел заблуда е много добро;

Твърдо вярвам в преражданията; Библията в тази й форма казват ,че е преработена и това не са оригиналните текстове и много от ценната информация е извадена и скрита; Религията и вярата в Бог са различни неща; Някой се раждаме с библията в сърцето и знаем кое е правилно и без обработените писания;
И освен това не е коректно да се правят извадки на текстове - всичко е едно цяло и е свързано и трябва да се чете като едно общо, иначе става работата "както Дявола чете Евангелието".

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 00:28 от BVAR

# 472
  • Мнения: 2 440

Вече ми втръснахте с този Дятлов - гледам няколко човека го дъвчат - отворете си тема за него и не ни занимавайте всички. Цял ден пълните темата с едни и същи неща.
Предположението ,че е инсценировка с цел заблуда е много добро;


И на мен не са ми интересни конспиративни теории, извънземни, врачки и църковни тайнства, дето "Шифърът на Леонардо" ряпа да яде пред тях, ама си мълча и прескачам това, което не ми се чете. Съветвам ви да направите същото, понеже има и много такива като мен, дето им е пък супер интересен този случай.
Нека се уважаваме все пак.

# 473
  • Варна
  • Мнения: 7 505

Вече ми втръснахте с този Дятлов - гледам няколко човека го дъвчат - отворете си тема за него и не ни занимавайте всички. Цял ден пълните темата с едни и същи неща.
Предположението ,че е инсценировка с цел заблуда е много добро;


И на мен не са ми интересни конспиративни теории, извънземни, врачки и църковни тайнства, дето "Шифърът на Леонардо" ряпа да яде пред тях, ама си мълча и прескачам това, което не ми се чете. Съветвам ви да направите същото, понеже има и много такива като мен, дето им е пък супер интересен този случай.
Нека се уважаваме все пак.

Прескачам ги : )
Отворете си тема за това тогава. Защото има и много като мен, на които не им е интересно.

# 474
  • Мнения: 10 266

.........За 9/11  - няма начин да не стане без вътрешно участие и без знанието на службите. Там има толкова много служби извън тези, които ги знаем и при всичката техника, която използват и както следят и подслушват просто е изключено да стане без вътрешна ( имам предвид на държавно управленско ниво) намеса.
Информацията , която се изнася е контролирана и също има необясними елементи, което говори за целенасочена заблуда на масите.

Много правилно отбелязохте ,че са замесени във всички военни конфликти, да не кажем ,че имат пръст в предизвикването им;

Точно преди 9/11 има гласувано намаляне на бюджета на военните и с този "атентат" "доказват" колко е необходима "защитата" на населението; С този акт военните им си осигуряват с години напред сигурен бюджет, по-високи заплати + всички дивотии ,които приеха за проверките на гражданските полети, което струва милиарди и милиарди на всички страни - нови машини - рентгени за проверки, оборудване, работници по сигурност на летищата. Ако се проследи нишката ще видите колко е дебела работата и колко индустрии са замесени. ...........

В този ред на мисли, за мен си остава загадка дали Клинтън не го скроиха на времето с тази Люински.....Завоалирано под този нечуван скандал за президент и то на САЩ, нещо друго да се разигра "зад сцената".......

# 475
  • Мнения: 4 763
Клинтън сам се насади на пачи яйца с Мониката..Аз не разбрах само защо толкова голяма драма направиха от това къде си пъхал пурата Бил? Добре, че сегашният им президент и редица други преди него не са били женкари.
Кенеди си е топът в това отношение, не съм чувяла на него да му правят импийчмънт по този въпрос..

# 476
  • Варна
  • Мнения: 7 505

И на мен не са ми интересни конспиративни теории, извънземни, врачки и църковни тайнства, дето "Шифърът на Леонардо" ряпа да яде пред тях, ама си мълча и прескачам това, което не ми се чете. Съветвам ви да направите същото, понеже има и много такива като мен, дето им е пък супер интересен този случай.
Нека се уважаваме все пак.

Понеже ми стана смешно от коментара ви да уточня - не знам Шифъра дали може да яде ряпа - по-скоро ще да е Дан Браун, но явно има много нереализирани криминалисти тука и гледащи филми от сорта на "От местопрестъплението", та  Агата Кристи може да си изгори романите и да забрави за криминалния жанр JoyJoyJoy ; Второ уточнение - половината от предположенията за Дятлов са свързани с извънземни, другата половина с конспирации на военните и на всичко това има и екстрасенси ( врачките ви) , с разни теории за случилото се, та как точно се оказа ,че не са ви интересни Joy ? Трето уточнение - за нещата ,които не са ви интересни никой не пуска по 30-40 поста с една и съща информация; Повечето се маркират и които иска си търси допълнително инфо;  Четвърто уточнение - като пишете за уважение , не включвате в коментара си подигравателни нотки и неглижиране към интересите на другите ( визирам ряпата, врачките , църковните тайнства) ; Като е уважение - нека е истинско такова, а не бутафорно.


Интересно е ,че хората се опитват с рационални методи да намерят решение на ирационални неща - е няма как да стане; Докато това се прави все ще са си загадка Wink

# 477
  • Мнения: 3 732
Откъде идват разказите за русалките? Защо са само женски? Как се размножават?

# 478
  • Мнения: 2 406
Много интересна тема. Част от загадките ги чувам за първи път. Интересна ми е темата за Нострадамус, за хора които са изгаряли от вътре на вън, за пирамидите ... Това с русалките също.

# 479
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 018
Третото предсказание на Фатима е за атентата на папа Йоан Павел ll и Али Акджа. Скоро беше разсекретено от Ватикана. Погрешно в България се твърди, че се отнася за Бг, въпреки, че беше обвинен неправилно един българин и седя няколко години в италианския затвор и му разбиха живота.

Общи условия

Активация на акаунт