Големите загадки

  • 466 005
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Някой ще даде ли работещ линк за видяното?
https://youtu.be/rBIs8cuIwTo
Няма "видяното", има снимки само от "Чудото на Слънцето". Другото са кадри от филм, направен по случая.
https://youtu.be/951f67OJ2Ys

# 511
  • Мнения: 9 152
Като написахте за стигмите, да добавя и мироточенето от различни обекти : Свети мощи, икони, фигури и предмети. Понякога струйките миро текат от долу нагоре или от страни към центъра. Има свидетелства за изцеления, както и много спорове и дискусии за истинността на явлението. Има много факти и изследвания, стига само човек да проявява интерес към темата, благодатна е за физици, химици, любители на мистичното ..... може би и за любителите на криминалните нищения и тематики също, не знам.
Скрит текст:
няма нищо общо за това кой кого обича и как проявява тази обич в общуването си обаче .
Simple Smile
Абсолютна загадка, която не подлежи на никакво съвременно научно или рационално обяснение.

Другата загадка, сигурно търновци могат повече да разкажат за нея, е легендата за Шишмановото дърво. Толкова силно дала своя отпечатък за вярата и живота на търновци. Дори Иван Вазов има поема, наречена "Шишмановий бряст". За него узнах покрай свидетелства за раззеленили се откъснати сухи клонки, поставени в църквите, под икони.

# 512
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Някой ще даде ли работещ линк за видяното?
Качи си на телефона апликацията “Mediaset". От там търси  Program, от Program търси Cuarto milenio в него иди на темпорада 12 и кликни на серия 501. Тя е за Фатима. Всичко е на испански.
За любителите на Дятлов от същата апликация и програма да търсят темпорада 14 серия 578. На испански е.

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 15:20 от Angela61

# 513
  • Мнения: X
Хмм,на 13 Октомври е изгорен лидера на Тамплиерите и оттам тръгва култа към числото...

# 514
  • Мнения: X
Астигми са изменения на очните дъна. Раните, подобни на Иисусовите, се наричат стигми.

# 515
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Астигми са изменения на очните дъна. Раните, подобни на Иисусовите, се наричат стигми.
Добре, но е астигматизъм. А на испански на някои думи се слага отпред гласна за разлика от българския и вариант. Не съм срещала думата на български от там иде неточността. Извинявам се.

# 516
  • Мнения: 142
И аз настръхнах от прочетеното за Сергей Пономаренко.

Картини, считани за прокълнати:
http://themainline.bg/4136/

Лично за мен, последната картина предизвиква чувство на безпокойство и страх. Затова не мога да я гледам дълго!

# 517
  • Мнения: 1 439
За Третото пророчество от Фатима има много спекулации. Доста хора не вярват,че е изнесено истинското предсказание. Смята се, че освен за атентата срещу папата, в него се говори за края на католическата църква.
Аз лично не вярвам, че във Фатима се е явила Богородица.Според мен е нещо друго, друг тип явление.

Въпроса е, че не се е явила Богородица. Децата са били накарани насила в последствие да казват, че е Богородица. Била е светеща "фигура". Децата не са могли да обяснят точно какво са видяли.


Да, точно така.

# 518
  • Бургас
  • Мнения: 909
Искам да разбера повече за Аменхотеп IV,чела съм че е последния фараон извънземен, можел е да си обръща колената на обратната и тялото му е почти на жена.

# 519
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Искам да разбера повече за Аменхотеп IV,чела съм че е последния фараон извънземен, можел е да си обръща колената на обратната и тялото му е почти на жена.
Експерти казват, че е един вид заболяване.

# 520
  • Мнения: 4 746
Нищо загадъчно няма в него. След толкова кръвосмешения при фараоните е съвсем нормално.

# 521
  • Мнения: 1 387
Хмм,на 13 Октомври е изгорен лидера на Тамплиерите и оттам тръгва култа към числото...

На 13.10.1307г.по заповед на крал Филип Хубави са арестувани голяма част от тамплиерите,великият им магистър Жак дьо Моле е хвърлен в затвора и изгорен на клада на 18.03.1314г.

# 522
  • Мнения: 2 015
Хмм,на 13 Октомври е изгорен лидера на Тамплиерите и оттам тръгва култа към числото...

На 13.10.1307г.по заповед на крал Филип Хубави са арестувани голяма част от тамплиерите,великият им магистър Жак дьо Моле е хвърлен в затвора и изгорен на клада на 18.03.1314г.

Темата става още по-интересна.За по-младите, които не са чели поредицата *Прокълнатите крале* на Морис Дрюон е време да попълнят познанията си. И без друго книгите се гълтат за една нощ.

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 19:22 от Walnuss

# 523
  • Мнения: 142
Историята със Сергей Пономаренко, май си е чиста фалшификация! Погледнах филма, чиито линк е публикуван по-назад в темата и по точно коментарите, в които се се представят доста доказателства, относно датите, снимките и ситуациите, че е инсценировка.

# 524
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Говори се, че последната снимка е фейк, с цел да се всее съмнение. Обаче случая е даван по Дискавъри като документал и би било невероятно да се изложат с фалшив случай.

Общи условия

Активация на акаунт