СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 11

  • 81 955
  • 847
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 172
Чак списък, предварително изготвен за всички предмети, едва ли, макар да е добра идея (може и някога да я въведат, кой знае). Все пак са различни преподавателите за различните класове, езиците също. Но всеки учител на РС ще се се представи и ще посочи учебника и помагалата, по които ще работят и ще си ги запишете.
Минали години учениците организираха борса за учебници и на нея е възможно да се закупят на по-ниска цена употребявани.
Някой дали би могъл да сподели нещо за класните на 5 класниците , обявени на сайта: https://www.smg.bg/news.php?id=896

# 301
  • София
  • Мнения: 9 111
Антоан Тонев е директорът на СМГ. Нямам преки впечатления от него.
Боголюб Симов е преподавател по изобразително изкуство и зам. директор. Децата от класа на сина ми го обожават. Млад е и има много добър подход с тях. Часовете му са интересни.
Г-н Грънчаров преподава по математика на Д клас, които сега ще са 7-ми. Млад преподавател. Доколкото знам си го харесват учениците. Когато е замествал в нашия клас, дава доста домашно - повече от обичайното количество, което също не е малко. Но за лятото е съпоставимо с това на нашия клас. Доколкото знам класът му си участва в контролните за състезанията по математика и получава информация за същите.

# 302
  • Мнения: 118
Аз също мога да кажа само добри думи за Боголюб Симов- беше любимец на сина ми докато им преподаваше изобразително изкуство. Грабва вниманието им и се държи с тях като приятел.

Същото се отнася и за Анатоли Грънчаров- млад, ентусиазиран учител, интересен беше за децата. Дава доста домашни и ги проверява (това смятам за много положително, тъй като  повечето деца не решават задачи, ако не им бъдат дадени от учителя). Информира учениците за всичко. Не знам как ще е като класен, но предполагам, че ще се справи много добре- ще му бъде първият клас и сигурно много ще се старае.

# 303
  • София
  • Мнения: 9 111
Без да подценявам работата на класния ръководител, децата прекарват най-много време с учителя си по математика. Често той/тя ги познава по-добре от класния.

# 304
  • София
  • Мнения: 7 673
Без да подценявам работата на класния ръководител, децата прекарват най-много време с учителя си по математика. Често той/тя ги познава по-добре от класния.
На същото мнение съм. Затова нямам търпение да разбера кой ще води математиката на 5 Д.

# 305
  • София
  • Мнения: 172
И аз мога да кажа същото за Боголюб Симов. Синът ми го обожава и още страда, че вече не им преподава. Лично е ходил при него да го моли за настоящата учебна година да им преподава. За директора на СМГ бих могла да кажа, че е много спокоен и отзивчив. За другите нямам преки впечатления.

# 306
  • Мнения: 118
Без да подценявам работата на класния ръководител, децата прекарват най-много време с учителя си по математика. Често той/тя ги познава по-добре от класния.

Абсолютно съм съгласна! Грънчаров в много случаи беше като техен класен и със сигурност познаваше децата по-добре.

# 307
  • София
  • Мнения: 172
Някой може ли да сподели нещо за Таня Илковска, учител по АЕ?

# 308
  • Мнения: 118
Някой може ли да сподели нещо за Таня Илковска, учител по АЕ?

Ayza,

Таня Илковска Таня Николова ли е  Simple Smile?

# 309
  • София
  • Мнения: 172
Някой може ли да сподели нещо за Таня Илковска, учител по АЕ?

Ayza,

Таня Илковска Таня Николова ли е  Simple Smile?
strong10, извинявам се, грешката е моя. Имах предвид Мая Илковска по АЕ Simple Smile

# 310
  • Sofiq
  • Мнения: 719
Без да подценявам работата на класния ръководител, децата прекарват най-много време с учителя си по математика. Често той/тя ги познава по-добре от класния.
При нас е точно обратното.
Класната ги води много често на зелени, сини и бели училища, екскурзии, езикови ваканции, организира ги за театър и др.  Учителката им по математика ги познава само от часовете  Sunglasses

# 311
  • Мнения: 118
Без да подценявам работата на класния ръководител, децата прекарват най-много време с учителя си по математика. Често той/тя ги познава по-добре от класния.
При нас е точно обратното.
Класната ги води много често на зелени, сини и бели училища, екскурзии, езикови ваканции, организира ги за театър и др.  Учителката им по математика ги познава само от часовете  Sunglasses

Случи ли сте на класна! Нашата не ги погледна и не се интересуваше какво се случва в класа и с децата. Много разочаровани бяхме.

# 312
  • Мнения: 256
Някой може ли да сподели нещо за Таня Илковска, учител по АЕ?

Ayza,

Таня Илковска Таня Николова ли е  Simple Smile?
strong10, извинявам се, грешката е моя. Имах предвид Мая Илковска по АЕ Simple Smile


Г-на Илковска по АЕГ е страхотен учител , много внимателна ,на родителските срещи минава при всеки родител и обяснява как се справя детето.Страхотна е и като човек , просто един от добрите учители в СМГ.

# 313
  • София
  • Мнения: 172
Някой може ли да сподели нещо за Таня Илковска, учител по АЕ?

Ayza,

Таня Илковска Таня Николова ли е  Simple Smile?
strong10, извинявам се, грешката е моя. Имах предвид Мая Илковска по АЕ Simple Smile


Г-на Илковска по АЕГ е страхотен учител , много внимателна ,на родителските срещи минава при всеки родител и обяснява как се справя детето.Страхотна е и като човек , просто един от добрите учители в СМГ.
kat33, благодаря за отговора. Разбрах, че може тя да преподава на сина ми. Дано да си допаднат учител-клас Simple Smile

# 314
  • Мнения: 7 279
Днес на сайта е публикувано разпределението по класове на петокласниците и осмокласниците.Не успявам с линк и затова
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт