Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 349
  • 751
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 905
esmeralda23, много си красива – невинна чиста красота! Simple Smile
Винаги си ми звучала по-зряло (следя коментарите ти, защото са ми полезни винаги), а ти си момиченце направо.

# 106
  • Мнения: 918
Божее, браво на смелите. Младост, красота и свежест от Есмералда Simple Smile Ама и аз съм останала с впечатление, че е по- голяма.
Голямо браво на "бабата". Аз туй нещо никой път няма да го докарам.

# 107
  • Мнения: 7 569
Благодаря, момичета, много сте мили всичките! Ама аз съм на 27 вече, хич не съм момиченце. Но и други са ми казвали, че имам детска физиономия.
П.С. Още няма хейт на лични, което потвърждава мнението ми, че сме останали само готини и позитивни хора в темата.

Агент, чудесен е този хелоуински грим!

# 108
  • Мнения: 39 380
Ниа, много харесах грима. Единствено ми липсва малко цвят/ блясък по бузките. Така ми стои незавършено.

# 109
  • Мнения: 4 408
Ама аз съм на 27 вече, хич не съм момиченце. Но и други са ми казвали, че имам детска физиономия.
П.С. Още няма хейт на лични

Включвам се и аз, че си много красива и нежна. А и ще си младолика дълго време Simple Smile
До колкото разбрах Денси, те няма да пишат на теб или на другите момичета. Личните съобщения май ще са си между тези, които злобеят Confused

# 110
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Злобеенето си" беше  и е в ефир".Сега разбрах, че е имало и организирани групи за споделяне на хейта.Sunglasses, как ли се е рабрало,  като са били "тайни".
Някой в нарушил "омерта" или  в имало къртица Stuck Out Tongue Winking Eye



Последна редакция: пт, 31 май 2019, 09:11 от sl

# 111
  • Мнения: X
Ми да си злобеят. За Есмералда- то няма какво да изхейтиш. За мен- като цяло не ми дреме особено. Само се обезсмисля идеята ми ако само аз качвам.

# 112
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
О и на мен не " ми дреме".Не държа да се харесвам на никого и вероятно по тази причина редовно отнасям хейтове в ефир заради  някои от постовете си.
Дори ме развеселява, когато някой започне да си избива комплексите с мен.
Но съм прекалено  пестелива на снимки, както тук, така и в социалните мрежи не търся популярност , нито последователи.

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 748
sl, ако и тези очи някой оплюе направо ще е смешно!
Аз ти гледам контура и отново ме вдъхновяваш да съм последователна в грижата. Отивам да си почиствам лицето и да започвам процедурите.
Момичета, прекрасни сте! Като капки! Heart
Радвам ви се и крада идеи, които трудно прилагам.

# 114
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Бллагодаря pafal Heart
Хора разни, всеки има право на мнение.Нека си плюят.Няма лошо.
А контура като за бабичка,  омазанана със слънцезащита , защото снимката  е след работа , не е чак толкова зле Blush

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 19:20 от sl

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 748
Каква бабичка!!!
Аз съм такава! И не проста баба, а луда баба! Я спрете да се изкарвате стари! Млади сте и сте кукли!
Ще взема да напиша аз на колко съм / не че не съм го правила! / и ще ме изгоните от темите в Красива мама.

# 116
  • Мнения: 947
Опааааааааа, изгря слънце сменям концепцията, кафяво-червеното е твърде тъжно и отивам да се гримирам!

Това е много, много моя визия. Единствено избягвам очна линия на долния клепач. Някак не ми стои добре в тази си, чиста форма. Опушена ми отива обаче много.
Между другото днес съм с точно такъв цвят очна линия. Както казахте гримът е за нас си. Искам да ми е лятно, свежо, цветно и леко.

# 117
  • Мнения: 4 408
Еее, да не излезе човек..Веднага изпуска снимки и идеи
:/

# 118
  • София
  • Мнения: 9 483
Понеже получих запитване на ЛС за снимки с паднал клепач преди и след грим, пускам няколко снимки набързо нагледно. Много лош фотограф съм, честно.Sweat Smile

Без грим


Едно гримирано и едно негримирано око:


Финал:
 Hug

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 16:56 от kopche

# 119
  • Мнения: 918
Божееее, копче повече от професионално си се справила с падналия си клепач. Браво на теб!

Общи условия

Активация на акаунт