Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 431
  • 751
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 632
Ice, в България ли си? И ако да, как поръчваш Boxycharm?

# 316
  • Мнения: 947
В БГ съм Есмералда. Подарък ми е, доколкото разбрах от кутия е тази палитра.

# 317
  • Мнения: X
Пацолина, с 2 цвята съм само и тези сенки сами се блендват, но много благодаря! А кожата- не съм в много добро състояние, но нарочно се снимах на светлина, пудрите на Hourglass и тази на Смашбокс са чудесни. Бих се изкъпала в тях 😂.

Nina_Z, сега като видях, че блокирането на цвета на устните работи, ще се хвърля в цвят тези дни. Трудното при мен е, че все наблягам на очи и ако сложа и много ярко червило може да ви пиша, че са ме прибрали в цирка и ще остана с тях да си се мажа.

Ice, вижда се и в сгъвката, любима комбинация са ми тези цветове, като гримът на АБХ, който бях качила по-назад.

Есмералда палитрата е Riviera, много си падам по формулите на Сийка, обаче още не съм носила половината цветове в това чудо. Ти с яркото червило ли си днес?

# 318
  • Мнения: 1 559
Мале, Ния, толкова си красива и нежна!!!

Благодаря момичета за съветите. Ще мина през ДМ или Лили за някое моливче и единична сянка в светло синьо. Аз обичам да нося сини цветове, рядко обаче слагам. Ако ви кажа, обаче, че имам само кафяво и нюд, които ползвам, пък все ми се иска да се заиграя, ама като нямам идеи и въображение, така ще е. Grinning

# 319
  • Мнения: 1 424
Хахахаха, LieToMe, аз идеи и въображение имам, ама изпълнението ми куца Rolling Eyes Sweat SmileSweat Smile

# 320
  • София
  • Мнения: 9 613
YumЕха!!! Колко се раздвижи темата! Много се радвaм на снимките, които пускате момичета!:yum:

Ния, правиш невероятни гримове! Браво! Уникално добре и на снимка излизат даже!

Есмералда е царица на очната линия!

🌻Ice🌻-отлична кожа! Пиши за материалите, инвестирани в нея. Laughing

Пацолина -толкова си естествена, че нищо не бих променила в теб! Аз с моите 44г. мисля за такива хиларуонови интервенции, на теб ти е рано, мисля, имаш си контур.

# 321
  • Мнения: 7 632
Есмералда палитрата е Riviera, много си падам по формулите на Сийка, обаче още не съм носила половината цветове в това чудо. Ти с яркото червило ли си днес?

Не, домързя ме.  Joy Имам само грим на лицето, леко очна линия (но без опашка) и нюд червило.

# 322
  • Мнения: 947
kopche, благодаря. Както и на всички с милите коментари. Следвам корейска грижа за кожата. Продуктите са много и разнообразни, но основното според мен е масленото измиване, серум с вит. С сутрин, продукт с ниацинамид за изравняване на тена и фанатично със слънцезащитата. Ползвам също малко киселини, продукти с центела азиатска, хиалуронова киселина. Имаме си прекрасна тема за азиатска козметика, който иска нека заповяда, момичетата да много мили и отзивчиви, като тук.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1115548

# 323
  • Мнения: 1 767
Ния, каква класа и стил!Уау!!!Може ли инфо за номера на ружа на Ланком Praynig

# 324
  • Бостън
  • Мнения: 13 723
Агент,косата си ми е естествена и явно затова се получава толкова малък контраст между лице,очи и коса.. и аз не знам 😃
Не смей да я боядисаш, чудесна си е, просто това си е спецификата на твоя цветови тип, Пацолина! И червилото ти стои и ти отива страхотно! Не ти трябва хиалурон, но бих ти препоръчала един чудесен и бюджетен гланц за обем от Лили или май ДМ (миналата година го купих), който като цвят напомня Велвет Теди, но дава и малко обем и е супер за лято и за натурална визия - Catrice Luminizing lip booster 040 Nuts About Mary - Изобщо цялата серия е много приятна!
   
Опитах се да пресъздам един грим, който Agent публикува със синьото под очите, но не ми се получиха много.
Какви очи! Какви ВЕЖДИ! И абсолютно мисля, че ти се е получил грима, LieToMe - изпипана работа! И ти ли си от черноките и чернокоси Снежанки като нашата Тайга Simple Smile ?

Ice e абсолютно олицетворение и реклама на темата ни за Корейска/азиатска козметика Hug Прекрасна!

Апропо, преди малко си боядисах косата- цвят по опаковка "наситено светлокестеняво". При мен излезе чисто черно Joy Joy
Ооо, моите съболезнования! Много мразено и много познато за мен състояние, при което след 5 боядисвания с една и съща боя и резултат кестеняво ниво 5 (през зимата) или 6 (през лятото) при поредното слагане се озовавам или гарваново черна (с 5-цата) или тъммммммммммно кестенява (с 6-цата) И се почва едно ходене по мъките и сваляне на боя. И при фризьорки е ставало същото, не само вкъщи. А моята коса расте по 1 см на 3-4 седмици, корените ми са 50%+ бели около лицето, не мога да живея по фриз. салони, а и не искам!

Нийо, днес грееш! Много красиво, професионално, сезонно издържано и изпълнено! С нищо не си прекалила и очите ти са фокус на цялата визия!
Агент, много интересно лице, мама. Много си джиджана както казва дъщеря ми с ярък глос, имам един на Givenchy, който ми стои факултетно, но на теб ще е страхотен- третият на горния ред.
И каква кожааааа!!!
Мерси за шукаритетния комплимент, със глас се смях на "факултетното" определение! Ако тръгнеш да го подаряваш/заменяш да си спомниш за мен, аз мога да те замеря с с поне няколко mauve липита Grinning
Но дори аз имам в същата гама 2, за които чакам да сложа черно от глава до пети и да е след 22 ч, че да се осмеля да ги нося - така си отлежават Гучито и как Сийка и чакат да тръгна към БГ или Индия в краен случай Grinning

... колкото и да се тръшкам и мрънкам за кожата си като за 44 навършени не е чак толкова зле, но разбира се, може и по-добре! Работя по въпроса (да се разбира "харча пари")! Hug



Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 17:59 от Agent Provocateur

# 325
  • Мнения: 7 632
Agent, 2-3 измивания с Head & Shoulders и половината от интензивността на цвета пада. Пробвай, когато ти стане по-тъмна косата от очакваното. Аз затова не съм и особено претеснена. Joy

# 326
  • Мнения: 947
Agent, как намери мила дума за всеки! Hug Благодаря ти искрено, но има какво да се желае още по кожата ми. Но да, с грим изглежда много добре, постоянно получавам комплименти. Също искам да добавя, че умело поставеният хайлайтър прави кожата огледало. Сравнително скоро започнах да ползвам, преди не ми се получаваше и светех неприятно. Ще използвам поста да похваля тази палитра. Sleek contour kit

Много хубаво бюджетно решение за някой, който търси такава или иска да пробва. Лесно се работи с нея, контуриращата пудра на цвят light, който имам е перфектният цвят, а хайлайтъра е лек и се наслагва при желание. Купих си и ползвам и други, но тази си остава мой фаворит.

# 327
  • Мнения: 2 663
И аз много харесах показания от Agent грим със синьо отдолу, но май няма да стои така добре на сини очи. Вие как мислите?
Пък и съм с доста паднал клепач, който още повече ще отнеме от хубостта на съчетанието.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 23:04 от Maeve

# 328
  • Бостън
  • Мнения: 13 723
Maeve, много красиви очи имаш, но аз лично за твоите бих заменила синьото с някакъв вариант на оранжево! Или дори виолетово!

И за такива необичайни очи бих черпила вдъхновение и при азиатките!


PS Ice, че то всяка от нас е прекрасна и неповторима, но понякога го забравяме и се налага да ни го напомнят!

PS Argh, Esmeralda, Head & Shoulders! Един единствен опит имам с него, след което се озовах с толкова пърхут, че цвета на косата ми беше последната ми мисъл - в този смисъл свърши страхотна работа шампоанчето  Simple Smile))))

PS А защо не и синьо.... много тъмно синьо!

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 18:51 от Agent Provocateur

# 329
  • Мнения: 39 770
Разбира се, че лилаво/виолетово за заменка на синия цвят.

Общи условия

Активация на акаунт