Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 394
  • 751
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7 592
Хаха, Агетнче, desperate times - desperate measures. И аз не съм фен на шампоана, но за сваляне на боя върши безотказна работа. Joy

И според мен на сини очи ще отива нещо по-различно като цвят на долния клепач - оранжево, тъмночервено, лилаво, зелено, сиво.

# 331
  • Мнения: 1 424
Agent, много благодаря за препоръката. Ще я търся тази серия на Catrice. Години наред бях руса, мноооого руса Grin
Наскоро се чудих за корейската/ азиатската козметика, но много сложно ми се видя всичко и така и не се пробвах. С тези прекрасни кожи ще ме навиете да пробвам Yum

# 332
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Пробвах син молив вместо очна линия, лилав отдолу и бежов във водна линия. Прекалено ли е?

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 22:22 от Тайга

# 333
  • Мнения: 947
Не е. Много си хубава Тайга!

# 334
  • Мнения: 39 560
Екстра си.

# 335
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Хм, през последната година предимно мазвах спирала в бързината и сега всичко с повече цвят ми се струва непривично.

# 336
  • Мнения: 4 452
Страхотни умения имате! Радост и наслада за очите (поне снимките, които успях да видя)
LieToMe - много хубаво ти седи с черната очна линия и синия молив

Тайга, според мен от снимката не се вижда, че са толкова цветове. Почти нямаше да видя лилавия молив, ако не беше го написала

Агент, някъде описвала ли си грижата за кожата си?

# 337
  • Мнения: 1 500
Много ви благодаря отново!

Тайга, много си красива!

Аз съм се намацала с маска за лице, запалила съм аромалампата и релаксирам! Grinning Това ми е любимата тема от форума и чета всичко в захлас. Със светло кафява коса съм, обаче упорито я боядисвам в тъмно кафяво, но уви бързо ми пада цвета. А очите ми са мноого тъмно кафяви. Винаги съм искала сини или зелени. Grinning Кой, каквото няма...

Цветовете от тази палитра, дали биха ми отивали и какъв точно грим ще ме съветвате да опитам.

# 338
  • Варна
  • Мнения: 5 886
LieToMe, коя е тази палитра? Сидни-нещо-си на Есенс?
Аз купих другите две, след като Галина Иванова ги похвали. И наистина са страхотно попадение за цената си.

# 339
  • Мнения: 2 799
Момичета, днес всички сте много хубави, поне тези, които успях да видя Simple Smile
Сутринта преди работа мернах свежия тен и готиния глос на Агентчето. И аз обичам да нося такъв цвят.
Ния, ти си професионалист в гримирането! А червило то какво е всъщност? Точно такъв цвят искам, но все не го нацелвам.
При мен пък често червилата оранжевеят силно, без да съм търсила такъв ефект. Слагам база за червило и малко mauve молив под него, за да убия леко оранжевото Joy
Вчера бях с Bright Coral 740 на Кларанс, което при мен си е оранжево и сенки с цвят на синя слива. Днес съм на розова вълна - 371 Darling Baby на Герлен и бледо розови сенки. Вместо очна линия - кафяв молив. Снимки на грим трудно правя и почти нищо не личи на тях, пък и в работни дни влизам в друг режим. Но, ще се постарая да снимам и да постна са съвет.
 Ice, теб те изпуснах. Пак не видях грим на паднал клепач Frowning1

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 23:17 от Light Beam

# 340
  • Мнения: 2 634
Аз си поиграх малко със син нюанс на долния клепач и издърпано към края  и леко нагоре като опашка на очна линия. Както и по светло във вътрешните ъгли. Честно казано май се харесах, но исках и вашето мнение преди да се пусна така навън. 
На дневна светлина едва изкарвам свястна снимка, какво остава за сега, та утре ще го направя пак и ще опитам да заснема.
Следващите дни ще опитам и с другите ви предложения, най - много сякаш виолетовото ми е интересно как ще изглежда. С оранжево съм .....  No Mouth без коментар Grinning  Въобще не ми стои добре.

Тайга, свежо съчетание. Хареса ми, носи лятно настроение.

# 341
  • Мнения: 1 500
Тайга, Ola Rio е паритрата. Само тази я няма в БГ. Една приятелка от Германия ми я подари.

# 342
  • Мнения: 7 592
Момичета, защо толкова бързо махнахте снимките? Пратете ми на лични, моля ви. Много искам да видя цветната визия на Тайга и грима на Lie to Me.

# 343
  • Мнения: 2 799
Maeve, мисля, че сме сходни като цветотип. Чисто оранжево наистина не стои никак добре на кожа със студен подтон. На очите не слагам никога оранжево, червено или топло кафяво. Чак се стряскам, като се видя Simple Smile
Червило слагам понякога малко по-топло. Но, пак внимавам.
Снимай да те видим с това синьо. Ако прелива към зеленикаво или е много тъмно, понякога се получава. Виолетовото при всички случаи е по-безопасно и с него рядко става грешка.

# 344
  • Мнения: X
Готини цветове има тази палитра, много пролетно, напук на дъжда в БГ.

Всички сте много красиви и мили, много се радвам, че темата цъфна- ще си взаимствам идеи тази седмица- наистина е много, много по-добре да имаш с кого да обсъдиш нещо, вместо да браузваш из инстаграм.

Julia, LightBeam, мъжът приспива детето в стаята с гримовете (демек спалнята), та не мога да видя точно номерата пак, но ги постнах на 20та страница- червилото и ружът ми допаднаха, даже още имам руж, което за мен е нечувано.

Пацолина и другите, на които ще пращам отливки- съжалявам, пак не стигнах до Еконт днес, но най-късно в събота обещавам.

Тайга, тази ти визия най-много ми допадна. Много си красива и носиш на цвят- давай по-смело, прекрасна си! И бъди така добра за нас моля да напишеш какво друго имаше по лицето- руж, ФДТ, червило- много моля. Страхотни са.

Агент, Много благодаря за безкрайно милия коментар! Моята дъщеря като ме видя след работа в коралово, каза, че съм като Mummy Pig от Пепа Пиг и да правя грух. Пита и защо имам червило на очите, та явно не на всички допадна 😂. Шукарския глос е твой, само че днес видях, че е номер 03, не 04. Казвай къде да го пращам и сакън не хвърляй нищо mauve към мен. Ще ме изселят в най-скоро време. Аз се смях с глас на ‘демек-харча пари’.
 Редактирам се да те питам- с твоите цветове виждам, че много те отварят топли нюанси, а пробвала ли си маслинено зелено с някакъв pop of color някъде на окото? На оранжева вълна съм, но се замислих, че така можеш да носиш и тотално изтрешели цветове, на които иначе няма да се спреш вероятно.

Хлопат ми всякакви дъски, днес се прибрах с парфюм и минита, чекмеджетата не се затварят. Знам, че има тема за размени, но ако някой иска ще си наснимам нещата, които са още в кутии и не ползвам, или нещата, които са пробвани веднъж, но не са моите и ще пусна снимка-ако някой си хареса нещо- халал да му е, не искам продукти в замяна, трябва ми пролетно почистване, за да взема да си понося нещата, които харесвам и да пробвам нови визии, не продукти. Не се оплаквам, аз съм си виновна, но така е доста трудно да избера какво да сложа за деня и да му се полюбувам, а защо не и да го изхабя.

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 00:27 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт