Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 269
  • 751
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 746
Ния, много красив летен грим. Heart Eyes
Би ли споделила на естните какво си сложила?

# 91
  • Мнения: 914
Ами червилото не е на една корейска марка, ако не се бъркам Son &spark, dry pepper.
Почвате да ме плашите, след малко се трия. Тва толкова злобни и дребни хорица има на този свят.
Ния, Такава поза съм заела, инъче си е паднал. На другия си личи повече Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 9 455
Ния, благодаря ти, че показа тази красота!  Hug
Никакъв паднал клепач нямаш! Naughty Трябва да видиш моя, за да се коригираш в представата си за паднал клепач Joy. Без грим съм японка, направо. Whistling
Твоите са точно deep set eyes.
Сори, открадвам си идеята от теб и още утре ще се наплескам подобаващо! Хареса ми червено отдолу, кафяво отгоре. Аз правя в обратен ред, блендвам червеното и попълвам с  кафявото. Smile
Не ми пречи да показвам снимки, направила съм го вече в абитюрентската тема. Коментари лоши до сега не е имало.
Който ме следва, си ме знае, че не ми дреме! Ама друго си е младо личице да се види! People Ok Woman

# 93
  • Мнения: 1 467
Оо спомням си я Алена, качваше много готини неща, тя за това ли изчезна? Иначе по темата аз съм качвала 1 моя снимка за един тоалет, нищо не са ми писали след това, или аз не съм разбрала ако е имало някакви коментари

# 94
  • София
  • Мнения: 9 455
Алена според мен не влиза поради липса на време, не поради коментарите тук. Пише си в други теми...
Много умело им отвръщаше и е много по-силна от тях. Възхищавах се на търпението и, каквото и да и е коствало това! Hug

# 95
  • Мнения: 31 090
Алена според мен не влиза поради липса на време, не поради коментарите тук. Пише си в други теми...
Много умело им отвръщаше и е много по-силна от тях. Възхищавах се на търпението и, каквото и да и е коствало това! Hug
Точно така! Hug Heart Eyes

# 96
  • Мнения: X
За снимките- не умирам моята да е във форума, чудесно е да си пишем за гримове, в инстаграм и Гугъл има доста идеи. Но просто на живо, истинският грим на истинските хора е различен, затова мисля, че ще е полезно да разменяме такива. Гадно е, разбира се, да четеш глупости за себе си, просто мисля, че така темата ще е по-полезна- поне за мен.

Parusheva- готин цвят, събрала съм няколко летни, но всичко освен нюд и mauve събира прах при мен- не се възприемам и това е.

Julia с един глос на korres съм, за който писах по-назад в темата, много ми допада като трайност и усещане. Цветът е natural purple, но определено не е лилав Simple Smile

# 97
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
И Парушева си я нареждам в списъка със свръхсамокритичните красавици Simple Smile
Но и аз като Копче не мисля, че това е паднал клепач... или поне на тези снимки под този ъгъл не изглежда така Simple Smile

Като сте казали червено/кафяво... ОК, ще се опитам да изкопирам това днес:


Crystal Noir - не вярвам на очите си!?!? Плюха теб!?!
Обаче пак се потвърждава онази хубава мисъл на Айнщайн за безкрайността на човешката глупост Wink

PS И аз съм пускала - най-вече на любимите ми Хелоуински гримове, но не помня да съм предизвикала интерес или коментари, а може просто да съм ги пропуснала, защото съм такъв заплес, че винаги научавам клюките последна.

# 98
  • Мнения: 7 554
Ако имах грим, още сега щях да се снимам и да си кача. На хейтърите трябва да се отговаря и да се даде отпор, а не всеки да се крие от страх да не би да го "изтипосат". Така само темата замира.

Знам за Алена, да, гримовете й бяха супер. Не знаех, че някой й се е подигравал.

Ето ви една стара, която имам. Хулете, изтипосвайте и каквото там. Щом съм я сложила публична в Инстаграм, защо да не я сложа и тук?

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 22:13 от esmeralda23

# 99
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
Ето ви една стара, която имам. Хулете, изтипосвайте и каквото там. Щом съм я сложила публична в Инстаграм, защо да не я сложа и тук?
Пу-пу-пу!!!
Оплюх те публично.... то бива, то може, ама твоето е безсрамие Grinning
Hug

# 100
  • Мнения: X
Много си красива и гримът ти е жесток.
Аз така си представям по-ежедневния грим- подчертаващ, красив, но палитрите ме викат и ми е тъжно да ги оставя без да се намажа безподобно.

# 101
  • София
  • Мнения: 9 455
Ето ви една стара, която имам.
esmeralda23, ти къде се кри досега, бе моме?! Crazy Mr. Green Heart Eyes
Как може да не покажеш тук таз' красота! Ми вдъхновение и трябва на тази тема, да му се не знае!
Що ги криете тез' хубави снимки?! Grinning

# 102
  • Мнения: 31 090
Оооо, много си красива, много! На теб грим не ти трябва момиче! Пълен разкош!♥♥♥

# 103
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
Опааааааааа, изгря слънце сменям концепцията, кафяво-червеното е твърде тъжно и отивам да се гримирам!


Ния, гримът ти трябва да ти харесва и да ти доставя удоволствие първо на теб... не на мен, не на форума, не на кварталните кокошки! Мъжете ни имат право да пускат по някой комплимент, когато са много шокирани също Simple Smile))

Хайде и баба ви за малко, да не се цепя от колектива...
Trollface

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 18:30 от Agent Provocateur

# 104
  • Мнения: X
Супер жесток грим! Аз баби не съм виждала из темата, явно не липсват самокритичните обаче!

На мен ми доставя удоволствие. Но все пак не искам да плаша хората, работата ми също по-скоро предполага строга визия. Обаче знаеш ли какъв кеф пада преди да си махна гримът вечер...онзи ден се контурирах с различни цветове хайлайтъри, за да видя къде бъркам на HD. Ако бях излязла така, усмирителната риза ми беше в кърпа вързана.

Общи условия

Активация на акаунт