Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 285
  • 751
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 561
Един следобед ме няма и сте изписали три страници!
Агент, за мен също си с неутрален подтон.
Аз съм по-скоро с топъл маслинов подтон. Сиви дрехи ме правят да приличам на градско мишле, за сив грим не си и помислям. Харесвам както топли, така и неутрални към студени цветове. Само 1 цвят сенки не понасям и това са сините. Напомнят ми на едно тийн време, когато се клепах умопомрачаващо с една синя четворка на Руби роуз ... Close

# 181
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Агентче, много си красива! Невероятни очи и кожа Flowers Hibiscus
Но и според мен, тези цветове ти придават уморен вид. Аз съм синеока и избягвам точно тази гама на показаната от теб палитра - ръждиво-кафявото пък ме прави болнава.
Напоследък ползвам единствено Шоколадовите палитри на ТФ и то, от първите най-вече. Дай ми на мен цвят ванила, леко бежово, сиво, индиго...
Не успях да видя Basila …..

# 182
  • Мнения: 4 396
Agent Provocateur, прекрасна! Какви скули и каква хубава кожа Heart Eyes

Мен явно хич ме няма в определянето на подтон Grinning
Бих сложила и Агент, и Есмералда в студените Grinning
То така слагам и себе си,де. Но понеже фдт или са ми розови, или жълти, стигам до извод, че явно съм неутрална Confused
Иначе се харесвам със сребро, със студено синьо и червено, в което няма оранжев/доматен отенък..Знам ли

Които са ме виждали, ме определихте като восъчно жълт подтон

# 183
  • Мнения: X
Агент, руж и бронзър вместо сенки са ми любима визия. Аз също изглеждам изморена с тях, знам, че не е популярно мнение, но розовото за мен си е студен цвят. Абе розово си е, на очите мога да го нося само ако задълбоча външния ъгъл с някое кафяво, сиво или по-лилавикаво. И с очна линия. И розовото да се вижда възможно най-малко ако не искам да изглеждам уморена.

И четките настрана, не мисля, че изглеждаш уморена, свежарка си ми- пробвай и с някой молив.  За мен кожата ти е страхотна, освен това ако си имала по-мазна кожа преди, още много време ще си по-опъната от мен.
Кой е ружът моля?

# 184
  • Мнения: 1 203
Писах и в друга тема, но и тук да питам: търся си много светъл бронзър, дайте предложения  bouquet Ако може налични в магазините. Благодаря предварително!
Агент, прекрасна си!

# 185
  • Мнения: 31 125
Много светъл бронзър има обикновено при чиниите на Сефора от тяхната си колекция. Аз имам такъв от преди доста години, ползвам си го с кеф. Виж тазгодишните.

Обожавам сини и зелени сенки, а и розови.

# 186
  • Мнения: 19 820
Flowers HibiscusАгентче, страхотна дама си. Heart Exl
Аз не виждам "сбабичосано", а кожата ти е перфектна. Мазната кожа казват, че е дар, защото запазва младостта си по-дълги години.
Аз те виждам между цветотип лято и зима. С нюанси в синьо, виолетово, петролено, сиво за очите и дрехите. За устните малиново или светло розово. Представям си те с виолетови сенки как ще изпъкнат очите или леко опушен грим като ледена кралица.Purple Heart
Напомняш ми подобно излъчване като при теб има много повече горен "клепач" за гримиране.
Скрит текст:

# 187
  • София
  • Мнения: 9 457
Агентче, виждам много, много добре подържана кожа в отлично състояние! Браво! Усилията се отплащат винаги! Hug
Имаш клепач за грим, дал Господ достатъчно! Блазе ти! Simple Smile

Аз няма цветове, които да откажа да ползвам за грим. Много налитам на цветни моливи и те са ми скрита страст. Трупам ли трупам! Все търся зелен и син молив, все не ми стигат и се нямам точно този цвят! ooooh!

# 188
  • Мнения: 1 203
Денси, благодаря! За съжаление в Пловдив няма Сефора, ще трябва да се ориентирам към Дъглас или дрогериите..

# 189
  • Мнения: 39 232
Агент, с най- добри чувства, но ако си пуснеш веждите по- плътни и с друга форма ще си още по- готина. Hug

# 190
  • Мнения: 31 125
Денси, благодаря! За съжаление в Пловдив няма Сефора, ще трябва да се ориентирам към Дъглас или дрогериите..
И те имат нови бронзъри виж ги. Ако ти се давата повече пари, пудрите Беж на Шанел са прекрасни, повече от прекрасни дори. Кадифени. Там можеш да вземеш по-тъмна и сигурна съм ще се харесаш. Пробвай.

# 191
  • Мнения: 2 763
Агент, красива си! А, за кожата и другите момичета са го казали - прекрасна и свежа Flowers Hibiscus
На мен ми трябват много усилия и няколко слоя бяла козметика да наподобя жизнен вид.
За тона - бих се поколебала да го определя уверено като топъл, но пък и студен не е... От неутралните късметлии като да си. Този цвят на очите всъщност ти стои по-добре, отколкото би стоял на сивкаво-розов типаж като мен, например. Но, в повечето ружове все пак има топла нотка, дори в розовите. Иначе, повечето червенеещи и оранжевеещи сенки създават впечатление за уморени или плакали очи, поне според мен.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 10:20 от Light Beam

# 192
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аgent Provocateur  , прекрасна си.Heart

# 193
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Агент, винаги много съм те харесвала!

Дневен грим от мен вчера, като за детски рожден ден - бронзант на очи и скули, тъмнозелен молив във водна линия и леко опушване с него, прозрачен кафеникъв глос, спирала на един пласт

Вечер - студени тонове, матови сенки, очна линия

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 15:49 от Тайга

# 194
  • Мнения: 1 203
Денси, благодаря! За съжаление в Пловдив няма Сефора, ще трябва да се ориентирам към Дъглас или дрогериите..
И те имат нови бронзъри виж ги. Ако ти се давата повече пари, пудрите Беж на Шанел са прекрасни, повече от прекрасни дори. Кадифени. Там можеш да вземеш по-тъмна и сигурна съм ще се харесаш. Пробвай.

Пак благодаря! Другата седмица имам път натам - Прити Шоп, ще тествам!

Общи условия

Активация на акаунт