Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 312
  • 751
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 39 313
О, при мен значи си е смъкване на тази зона, а не назолабиални. В тоя случай какво предлагате за корекция с грим?

# 211
  • Мнения: 19 840
Тайга, като кристална фея си – нежна и ефирна. Kiss
А с вечерния грим много ми харесваш! Като спомена назолабиалните гънки, аз слагам там една идея по-светъл фон дьо тен или коректор, но с ниска плътност, за да не се напластява.
А, писали сме едновременно с NiaV. Hands Ok Hand

Джаста Праста, благодаря! Flowers Hibiscus Simple Smile

# 212
  • Мнения: 4 403
Тайга,
Много си нежна и красива. И аз се присъединявам. И към уау-то за миглите. Страхотни! Очите ми са подобни на цвят, ще пробвам с тъмно зелен молив. Би ли казала кой е, моля?
И +1 за по-студените тонове. Много ти отиват.

П.П. аз пък винаги съм бягала от опушено под очите. Все ми се е струвало размазано някак..или като подчертаващо тъмни кръгове (моите са перманентно лилави)

# 213
  • Мнения: 2 768
Light Beam, аз за жалост съм много далеч от очите на кошута и мекото топло кафяво на Агент.
При мен почти няма преход между ирис и зеница.
А цялото ми тийнейджърство премина в мечти по сини очи.

Очите на Агент дори не мога да преценя какъв цвят са точно. На снимката не ми изглеждат топло кафяви, а някяк красиво дълбоки .... Абе, всеки харесва, каквото си няма Stuck Out Tongue Winking Eye
Сините очи почти винаги вървят в комплект със светла, тънка и чувствителна кожа, която прави реакции всякакви и се сбръчква много по-рано. От мен - неделно само спирала на 1 слой, балсам с лек цвят, малко от теракота стика на Герлен и още по-малко от розовия хайлайтър-стик от същата серия, ииии класически паднал клепач без грим, в близък план Stuck Out Tongue Closed Eyes Много съм слаба в селфитата, не се смейте, моля! Иначе пък ясно личат линиите около очите, които се получават в резултат на честото подпухване.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 14:23 от Light Beam

# 214
  • Мнения: X
На какво да се смея не знам, но мисля да ревна от завист по миглите ти с единия слой спирала.

# 215
  • Мнения: 947
Light Beam, имам същите очи. Също подпухвам и имам такива линии под очите. Grinning

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 14:05 от 🌻Ice🌻

# 216
  • Мнения: 7 565
Леле, момичета, спрете се с тия красиви очи, че вече се чудя на коя да завиждам повече! Прекрасни сте всичките!

# 217
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Очите ми са подобни на цвят, ще пробвам с тъмно зелен молив. Би ли казала кой е, моля?


Essence Kajal Pencil - 25 Feel The Mari-Time

# 218
  • Мнения: 15 313
Еее, ами то тук само прекрасници сте се събрали.
Light Beam, ти знаеш ли, че имаш много красиви очи. Wink Heart Eyes

Ice, леле, същинска кукличка си. Heart Eyes

Страхотни сте, момичета. Heart

# 219
  • Мнения: 2 768
Light Beam, имам същите очи. Също подпухвам и имам такива линии под очите. Grinning

Не са същите. Твоята кожа е по-млада и ги няма Бръчките Flowers Hibiscus
При мен след 41 кожата вече не успява да се разтяга и събира и прилича на понамачкан сух вестник. Слагам най-плътните възможни кремове, бягам от лъщящи сенки и така....

# 220
  • Мнения: 19 840
Очарователни дами в тази тема!
Light Beam и 🌻Ice🌻, като кукли сте! Ribbon Flowers Hibiscus

Гледам ви всичките и се усмихвам! Радвам се да ви чета и че съм в такава красива компания. Animal Heart Eyes Cat

# 221
  • Мнения: 947
Light Beam, бръчиците не се виждат на снимката заради грима и трябва да призная допълнителните килограми. Но са там, дори и в по-благодатна форма от твоите. На 37 съм. За съжаление сухата кожа е така. Като цяло ми е в добро състояние, но последните две години започнаха да се появяват под очите бръчици.
Има значение и от какъв ъгъл ще се снимаш. Grinning

# 222
  • Бостън
  • Мнения: 13 486
Сега трябва да издиря кой във форума ми препоръча серумите на Алгенист за очи и нощен (който нося през деня) и да им пратя цветя.
Пращам ти адреса си на лични, ама спести си цветята, виж продуктче на Алгенист няма да ти откажа Wink Шегувам се, разбира се, много се радвам, че са ти допаднали Hug
Ружът няма да те изненада Wink Този:

Ето това са очите, които цял живот съм мечтала да имам - като на мама! Ice, WOW!!!

Благодаря на всички за комплиментите, не ги целях, но ме досрамя, че вечно ви подкокоросвам да коментирате и илюстрирате, пък аз се скатавам (най-вече от мързел!). Сега ще видя какво и кой пропуснах, че като видях 40 коментара след моя се смях със сълзи и минах по диагонала!

PS Джаста, Мария и всички за веждите - прави сте 100%, но за моя мъка след години нескубане И подхранване са такива - виновни са и генът и факта, че цялата ми младост мина в скубане... за капак са и несиметрични. Но продължавам да подхранвам и да попълвам през деня. Бях се навила за микроблейдинг, но.... абе не съм аз, не е моят стил по-точно.

PS SL - със зелени лещи съм върху кафявите очи на тези снимки (с диоптри, разбира се) Hug

PS
Очите на Агент дори не мога да преценя какъв цвят са точно. На снимката не ми изглеждат топло кафяви, а някaк красиво дълбоки .... Абе, всеки харесва, каквото си няма Stuck Out Tongue Winking Eye
Много съм слаба в селфитата, не се смейте, моля!
Ама ти наистина си лъч светлина! Прекрасни очи, нежен овал и най-невероятният нос - като от скулптор!!! И вежди! И смях в погледа Simple Smile)))))))

PS Ния, нашата Тайга може да носи тези студени и доста ярки, по които ние въздишаме Simple Smile

PS Кой питаше за светъл бронзър и по-възможност дрогериен - ето този много, много хвалят:

https://www.google.com/search?q=physicians+formula+butter+bronze … =2032&bih=997
И последно:
Скрит текст:
Без лещи:


Със лещи:

Ама какви селфита правя, когато не ме мързи - на второто съм 40 седмици бременнна и подивяла от чакане на това бебе Simple Smile))))))))))))))))
Скрит текст:


Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 15:49 от Agent Provocateur

# 223
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Агентче, не се виждат последните ти две снимки.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 14:09 от Тайга

# 224
  • Мнения: 947
И аз не ги виждам. Благодаря за комплиментите, много сте мили. За съжаление винаги се стремим към неща, които нямаме, а всеки е прекрасен сам по себе си. ММ има най-пленителните топли медно-кафеви смеещи се очи на целият свят! Въпреки, че на повечето хора биха се сторили просто...кафеви. Той пък твърди, че моите променят цвета си според облеклото и дори настроението. Вероятно само той вижда тези промени. И баща ми, който винаги е твърдял същото.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 14:20 от 🌻Ice🌻

Общи условия

Активация на акаунт