Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 335
  • 751
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Тайга, тествах твоята препоръка за ФДТ и го поръчах, тъй като на 3 места в европейската столица не зареждат цветове от него, но финиша много ми хареса. За утеха влязох за гланцче, нещо в Сефора и си тръгнах с ФДТ- друг цвят на любимия Диор. Не съм читава и това си е.

# 241
  • Мнения: 5 001
Nia, ти си като луд с картечница Grinning
В петък и аз влязох да видя какви бронзъри има и излязох с палитра за лице Vivid earth на Сефора, червило и бронзиращ лосион за тяло. Много съм доволна и от трите продукта. Незнаех какво точно търся и дали изобщо ще купувам нещо, но този път много симпатична консултантка добре ме насочи. Даде ми да пробвам фдт и парфюми, и тях ги уцели.

# 242
  • Мнения: X
За хърбел и щърбел е ясно Simple Smile Сега трябва да направиш 2 неща- да ни покажеш покупките приложени и да се върнеш за бронзър 😂
Аз нямам търпение да се омацотя и се чудя с какво да съм в утрешния дъждовен ден за работа + питие след нея.

П.С. В сетинг спрея на too faced, който грабнах има кокос. От него ставам на чудни пъпки, ще го пробвам, но който го иска да ми пише на лични, ако се изприщя го пращам безвъзмездно да не идат зян 70те кинта.

# 243
  • Мнения: 7 568
Ния, аз теб си те представям с драматична черна очна линия с опашка и тъмночервено червило. Поне за вечерното излизане.

# 244
  • Мнения: X
Чудесна идея, но:
1. Мога да блендвам, смъджвам, мажа, но с очната линия е мъкааааа. Никога не мога да я слагам така, че очите ми да не изглеждат като на двама различни човека. Моля за насоки, защото твоята е прекрасна. Даже с грима на Анастасия, черна + тюркоазена линия, накрая доста ги скъсих- не става и това е.
2. Ще цитирам съфорумка, че с червено червило съм като разярена ватманка, фен на лютеницата. Много добре ме описа лафа. Имам обаче едно pomegranate на H&M, което много ме отваря. Събирам смелост и ще приложа. Няма да е утре обаче, защото първо ме чака много кофти ден в офиса.

# 245
  • Мнения: 2 768
Еее, не така сега. Лошо подвеждате Expressionless Аз съм се зарекла до есента гримове да не купувам повече. Ще ползвам наличностите. Имам и неотварян Double Wear Nude, който още ми е малко тъмен. И без това не ги ползвам ефективно. Най-много нов бронзър да добавя... ииии летни сенки, ама трябва да ме впечатлят много...

# 246
  • Мнения: 7 568
Ния, чакам да качиш снимка с червилото тези дни. Според мен ще ти движи някой топъл керемиден нюанс, не съвсем класическото червено. Но изборът на червено червило е много труден, на мен също много малко нюанси ми отиват.
    За очната линия два съвета - прави я на отворено око и много множо упражнения.

# 247
  • Мнения: X
На мен ми се получават- по отделно стават добре. Но не мога да напасна опашките на височина. Едната винаги е малко по-високо. Имаш ли съвет за мен моля?

# 248
  • Мнения: 5 001

Червилото не е чак толкова тъмно, балсаместо с много частици е и малко по-тъмно от устните ми като се нанесе.

# 249
  • Мнения: X
Аааа не така, на теб как ти стоят? Как ги нанасяш 😉
Готини са, това са много мои цветове.

# 250
  • Мнения: 5 001
Неее, моите селфита за нищо не стават. Много зле излизам на снимки.
Не намирам реална снимка на едно червило от миналата седмица Dior Addict Stellar Shine Lucky, много лятно, но малко тен ми трябва за него.

# 251
  • Мнения: X
По-зле от моите тебе-гледа-мене-вижда? Не вярвам.

# 252
  • Мнения: 7 568
На мен ми се получават- по отделно стават добре. Но не мога да напасна опашките на височина. Едната винаги е малко по-високо. Имаш ли съвет за мен моля?

Ния, упражнения и ако искаш ползвай тиксо/ визитка. И не се вманиачавай. Ако е с 0.3 мм по-висока едната опашка, надали някой ще забележи.

# 253
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
точки, слагай си точки, като гайдс

# 254
  • Мнения: 947
И аз никак не се оправям с очната линия. Имам предвид течна най-вече. Правя си с четка не особено прецизна и така. Опитвала съм много пъти през годините и не успявам.. Ама се научих без такава да се гримирам прилично.

Общи условия

Активация на акаунт