Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 326
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 192
Скок в темичката с един много лек грим и от мен Simple Smile))

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 08:46 от Didi.Nick

# 616
  • София
  • Мнения: 4 306
Didi, много си hot! Страхотен пример за грим ала-без-грим. И луничките се виждат (фен съм им по принцип).

# 617
  • Мнения: 1 746
LieToMe,  много красива си!С молив или сянка си на снимките?Може ли да споделиш марка и цвят.Предварително благодаря! bouquet

# 618
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
Добре си дошла в темата, Диди! Много екзотична красавица си и ще изглеждаш добре и така (грим "без грим") както и с нещо драматични и висококонтрастно!

Парушева - много ти отива такава очна линия!

LieToMe - безкрайно много харесвам такова голямо разстояние между очите като при теб! Ще се опитам да намеря нещо специално за теб Simple Smile

Кой спомена серума на Евелин с арган - имала съм и двата техни и ного ми харесват и да, ползвам и като грижа през нощта, препоръчвам и аз!

Агент, ФДТ носиш ли? Сетих се да те питам пробвала ли си маските на PTR като база за грим.

Без сенки все едно съм качила гола снимка, така се чувствам.
Ексхибиционизмът през лятото от хубава жена може само да бъде приветстван Grinning

Все още нося ФДТ на работа, но тук температурата е максимална  12С днес, та нормално (вчера беше 24 и всички бяха обезумели от кеф!). Идеята ти за ПТР маска вместо праймър съм си я запазила, към днешна дата и по спомен имам поне 2 негови, които би трябвало да станат за това - Rose Stem Cell Bio-Repair Gel Mask + Cucumber Gel Mask Extreme Detoxifying Hydrator.

Да ви подосаждам с новата си любимка, след като месеци наред ви измъчвах с Виолетчето Simple Smile
Страхотна, професионалистк, невероятен глас и излъчване... всичко ми харесва, дори визиите и, които абсолютно не се вписват в моя личен стил! Много може да се научи от нея! Хем знаеща, хем креативна!

https://www.instagram.com/celine_bernaerts/?hl=en


Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 18:24 от Agent Provocateur

# 619
  • Мнения: X
Диди, много красива! На теб ще ти ходят тези ярки цветове, с които се пробвам напоследък!

Parusheva, много харесвам очна линия и очила!

Агент, пробвай краставицата Simple Smile.

# 620
  • Мнения: 192
Момичета ❤❤❤ Благодаря Ви за топлото посрещане.

Имам само палитрата на Naked (първата, която спряха наскоро) и честно казано много рядко ползвам сенки, просто защото не мога да ги поставям правилно и съм доста обрана. Но и не съм се упражнявала толкова. А пък за експерименти с цветове... малко ме е страх, а така ми се иска! 😆 Но пък успяхте да ме надъхате да пробвам нещо ново, ще качвам снимки и ви следя. 💐💐💐

# 621
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
Агент, пробвай краставицата Simple Smile.

Ще!

Покрай нашия любим дрогериен ДФТ имало и не по-малко хубав коректор Wink
https://www.youtube.com/watch?v=owh-CzeViuE

# 622
  • Мнения: X
Имам го, ще го пратя на същата съфорумка за тест, на която пратих и ФДТна и ще я поканя да пише тук, защото е страхотна! Този ФДТ направо ми липсва, но с бурната реакция към него даже не съм разпечатала коректора.

# 623
  • Мнения: 7 568
Момичета, то хубост, то грим ... прекрасни сте. Не мога да смогна да напиша комплименти за всички. Heart Eyes

Диди, добре дошла в темата. Имаш много изразителни черни - на теб съвсем малко грим ти стига. Имам една приятелка, доста прилича на теб - no makeup makeup й стои чудесно и подчертава естествената красота. Със сенки не се възприема, камо ли пък цветни. Аз теб си те представям с черна очна линия с опашка, изкуствени мигли и нюд червило за вечерна glam визия.

# 624
  • Мнения: 1 472
Ейй, мацки. Ето ме и мен от днес. Нюд плюс лилаво под очите.

Скрит текст:


Последвах съвета за цвета под веждата. Смятам, че добре стои.

# 625
  • Мнения: 5 094
От известно време ми прави впечатление, че нашите бюти гурута препоръчват стъпките за лице - контуриращ продукт, бронзър, руж и хайлайтър. Но гледам видеа на доста чуждестранни ютубъри, които директно си слагат бронзъра вместо контур. Според вас как могат да се тълкуват, въпрос на тенденция или на естетика.

# 626
  • Мнения: 7 568
Въпрос на лично предпочитание. Аз също не слагам контур, ползвам само бронзант с неутрален тон. Студените конкуриращи продукти стоят пепеляво на топлия подтон на кожата ми.

# 627
  • Мнения: X
Според мен е и въпрос на сезон и за какъв грим говорим- вечерен или дневен. Но и според мен не е тенденция, по-скоро предпочитание.

LieToMe гримът ти е убиец! ❤

# 628
  • Мнения: X
И аз само бронзър ползвам и то в смелите дни. Бронзърите, които ползвам са с розов подтон, единият даже може да мине за лек руж. Нищо пепеляво или оранжево не слагам. И в двата случая ми стои ужасно. Палитрата си за контуриране на АБХ я подарих, изхвърлих и няколко контуриращи стика.
Минавам на минимализъм или по-точно неколекциониране. Даже не ми е интересно по магазините вече. Следя за определени неща онлайн, ако трябва ги виждам на живо, но ми мина лудостта. 😂

# 629
  • Мнения: 1 472
И аз, бронзър само. Вечер по някога само контурирам. За мен лично, доста ми се изостят чертите, ако контурирам. Бронзиранетохми изглежда някак по-меко.

Общи условия

Активация на акаунт