Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 328
  • 751
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 424
Завърнах сееее Smile
LieToMe , чудно ти стои този грим Simple Smile Другите ги изпуснах.
По въпроса с контуриране и бронзиране така и не успях да схвана съществената разлика и се мацам както ми дойде Smile

# 631
  • Мнения: X
Мацаш се дръжки, нали ти видях снимките! Бронзиш се ти, но много нежно и леко.
Снимах се така, но излязох без. Направила съм някаква физиономия, заради слънцето, но исках да се вижда цвета. Между другото, формулата на червилото е жестока! H&M хит.

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 20:23 от Анонимен

# 632
  • Мнения: 4 405
Heart Eyes
Според мен ти отива. И само леко черно на мигличките, направо суперско. Хем ефектно, хем не е прекалено.
А самото червило изглежда супер кремообразно и нежно.

# 633
  • Мнения: 1 424
Ния, мнооооого ти отива това червило!! Страхотно, направо си жестока! Heart Eyes

# 634
  • Мнения: 31 179
Новите червила от 5 лв. на Есенс са доста добри. Вижте ги нюдове са предимно, но има и много тъмни. Гилзата е покъртително проста и грозна, бяла и пластмасова, но червилата стават. №10 отива към корал и за мен е най-хубав. Взех го заедно с лак 10 вчера за проба.

Много сте хубави всички. Heart Eyes

# 635
  • Мнения: 918
LieToMe според мен ти се е получило перфектно, сигурна съм , че на живо е доста по впечатляващо.
Нияя, простоооо чудедесно. Толкова те освежава това червило. Страхотно.
Аз днес си сложих жълтата очна линия над черната, амаааа ужас...Жълтото едно електриково, изтрих го на момента. Като изтървана от лудницата бях....амааа така, проба- грешка. Даже викам под очилата няма да се вижда....ама да бе. То като светофар беше.

# 636
  • София
  • Мнения: 386
По повод бронзирането. До скоро ползвах само бронзираща пудра, която седеше много естествено и почти не се забелязваше, ако не наслоя малко. Наскоро си взех контурираща палитра, нанасям го първо с четка за контуриране, а след това го разнасям с една, която е за пудра/перли, защото така резултатът е по-нежен и контурът не изглежда толкова наситен. Не ми допада онова контуриране, което всички правят в IG i YT и си намерих мой начин.😂😂
NiaV, всеки път си със страхотен грим. Прави ми много добро впечатление, че всички се придържат към естествения грим, който подчертава красотата. Такива неща виждам по улиците, че влизам тук, за да се нагледам на хубав грим.

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 12:02 от feel_you

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ниа,червилото ти е огън,мацко.Денс и на мен ми харесаха новите червила на Есенс и аз ще взема някое за проба заедно с лак.Kissing Heart

# 638
  • Мнения: X
Аз днес трябваше да си правя снимка за автобиография, защото тук това нещо е много важно и специално нещо. 😂 Гримирах се леко и пестеливо с движения, като на мозъчен хирург. Какво ми трябваше да се гледам после с увеличително огледало (х10)... ужас някакъв видях по кожата си. С бюти блендър трих, мазах, мих, пак мазах, абе трагедия. Гримирах накрая само очите, взех няколко продукта и четки в чантата и тръгнах. Фотографката се оказа супер добра гримьорка и с няколко мазвания оправи грима точно като за такава снимка. Значи аз през останалото време си ходя като палячо или поне в очите на хората с добро зрение и въобще не знам. 🙄

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 13:45 от Анонимен

# 639
  • Мнения: X
Това съм аз всеки ден. Качвам се в колата, пускам визиора, поглеждам се в огледалото и си мисля- добре де, това ли прави един час!

# 640
  • Мнения: 1 472
Абсолютно и аз така се чувствам. Grinning

Днес съм само с тониран слънцизащитен, спирала и малко вежди. Grinning Трябва и аз да си взема някакво по-ярко червило, но дано и на мен да ми стио както на Ния! Страхотна си!!!

# 641
  • Мнения: X
А аз го изтрих преди да изляза Simple Smile

Благодаря все пак, може да се престраша скоро.

# 642
  • Мнения: 1 349
Абсолютнo начинаеща съм със сенките, днес съм си цял ден вкъщи и реших да експериментирам с една палитра на Makeup revolution.
Приемам всякакви критики и съвети. Simple Smile
""""

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 17:48 от petyovaa

# 643
  • Мнения: 7 568
Петя, гримът е супер. Само един съвет- вдигни цветовете една идея по-нагоре на клепача. Имаш място за работа.

# 644
  • Мнения: 918
Подкрепям Есмералда, начинаещ не бих казала. Малко, май ни мяташ Wink
Прекрасна си!

Общи условия

Активация на акаунт