Подписка срещу спирането на Лечебните млека от НЗОК

  • 3 204
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 091
подписах!

# 17
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
И аз се подписах, дано има успех!

# 18
  • Мнения: 3 271
Ето какво спретна немирница. Благодаря ти!!! Разкошен е!
Слагайте го, пращайте го където се сетите
В клубовете а дир-а вече се съгласиха да съдействат и се появи Sunglasses

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 22:07 от Millena

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Чудесно! Ще се подпиша с/у всичко в тази държава, та ако ще ида се подписваме на стените на Народното събрание.

# 20
  • Мнения: 1 210
Да ни е честито! В складовете вече няма Фризопеп. Отказват доставките по аптеките - поне тази верига, от която го купувах за 16лв. За утре са ми обещали последните кутии, но по 18лв. Никой не знае дали ще има внос.

Това вече ми е супер идиотско, идеше ми не знам какво да изрека по адрес на вносителя.

# 21
  • Мнения: 3 271
Супер новина  #Cussing out
Въобще не мисля, че е до вносител! Започва да ми се струва, че проблема отива доста по-далеч отколкото можеше да предположим!

# 22
  • Мнения: 2 956
Подпис  Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 934
Дами и господа аз ще си позволя да помисля малко на глас, моля не се сърдете.
Преди 11 години раждах първата си дъщеря, бях горда, имах едно БЪЛГАРЧЕ, смятах и се надявах това да е държавата и мястото за моето дете. Сега преди половн година родих и втората си дъщеря и дълбоко съжалявам, че я родих тук и сега в тази държава. Направих непростимото - обрекох моето слънце така както и нейната сестра да страда за това, че живея в абсурда България. Тя се появи на бял свят 2 месеца по рано заради точно такива тъпи неуредици /зради скапаните клинични пътеки и прослувутите "пари" между здравните заведения в България/, не и беше спестено 2 месеца на мъки и 11 видя терапия 9 от които със адски силни антбиотци и препарати. Живо е слава на богу еднствено на единици все още стараещи се доктори, НО само ако знаех, само ако подозирах, никога, никога не бих позволила ТАЗИ ГАВРА С НЕЯ И мен като родител. Ако ние заинтересованите не се погрижим вярвайте, нама кой друг. Нека поне нашите слънца и нашето - БЪЛГАРСКОТО бъдеще има шанс да отрасне достойно.

# 25
  • Мнения: 3 271
Няма за какво да ти се сърдим, нали всички сме свидетели на това...

# 26
  • Мнения: 2 116
Дами и господа аз ще си позволя да помисля малко на глас, моля не се сърдете.
Преди 11 години раждах първата си дъщеря, бях горда, имах едно БЪЛГАРЧЕ, смятах и се надявах това да е държавата и мястото за моето дете. Сега преди половн година родих и втората си дъщеря и дълбоко съжалявам, че я родих тук и сега в тази държава. Направих непростимото - обрекох моето слънце така както и нейната сестра да страда за това, че живея в абсурда България. Тя се появи на бял свят 2 месеца по рано заради точно такива тъпи неуредици /зради скапаните клинични пътеки и прослувутите "пари" между здравните заведения в България/, не и беше спестено 2 месеца на мъки и 11 видя терапия 9 от които със адски силни антбиотци и препарати. Живо е слава на богу еднствено на единици все още стараещи се доктори, НО само ако знаех, само ако подозирах, никога, никога не бих позволила ТАЗИ ГАВРА С НЕЯ И мен като родител. Ако ние заинтересованите не се погрижим вярвайте, нама кой друг. Нека поне нашите слънца и нашето - БЪЛГАРСКОТО бъдеще има шанс да отрасне достойно.
Разбирам те много добре!  Tired Минах по този път и продължавам да се боря за място под слънцето и за моето дете!  Hug Тази гавра от страна на държава и лекари го беляза за цял живот...  Cry
 

# 27
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Един подпис и от мен

# 28
# 29
  • Мнения: 1 425
Имате и от мен глас и го разпратих на всичките си приятели
Милена не се притеснявай за това, че използвате безплатен саит и неуредиците. По-важно е, че сте го направили и сте го пуснали и че можем да си дадем гласовете. За пореден път се възхищавам, че има  ГОЛЕМИ МАЙКИ в България!!!!

Общи условия

Активация на акаунт