За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 77

  • 25 702
  • 769
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 433
Здравейте, разрежда ли се според указанията сребърната вода Аркол при приложение в нослетата на 6 месечни бебета или директно да им капя? Благодаря! Simple Smile

# 601
  • София
  • Мнения: 39 761
Моите миналата година носиха гривни и бяха ок.

Имах Аркол на спрей. Директно пръскам.

# 602
  • Мнения: X
Ами не знам дали е от гривните. Но ги носи и няма ухапвания,а живеем до река. Аз съм нахапана. Има такава като часовник и една като телефонен кабел. Втората е по-лесна за слагане и с по-силен мирис.
Едит:
https://www.balevbiomarket.com/silikonova-grivna-protiv-komari-s … na-citronela.html от тези съм доволна за сега


Това нещо ще го свали от ръката си на първата минута от слагането Joy

# 603
  • Мнения: 7 776
Аз я слагам на крака. Над обувката. Може и на лакътя, ама щерката я сваля от там.

# 604
  • Мнения: 18 446
Аз закачах такава гривничка на количката миналата година. Доста скъпо излизат, защото много бързо изфирясват. Като цяло разчитах основно на Бочко. Нямаше навършена годинка, но след като спреят ѝ понасяше, смятам ухапванията за по-голямото зло.

# 605
  • София
  • Мнения: 18 699
Аз купувам лишенце цитронела и с клечка за уши мацкам обувките,една позната и по ръцете слага.

# 606
  • Мнения: 433
Моите миналата година носиха гривни и бяха ок.

Имах Аркол на спрей. Директно пръскам.
.   Благодаря! А колко пъти на ден да капвам?

# 607
  • Мнения: 35 110
Аз разтворих лимонова трева с вода и го пръсках , но ефектът беше нулев

# 608
  • Мнения: 634
Момичета, с какво режете ноктите на бебетата. Моето бебче утре става на 1 месец и днес взех да му режа ноктите на ръцете с бебешка нокторезачка и го порязах Cry Имаме и бебешка ножичка, но и с нея ни е трудно, понеже остриетата не са достатъчно тънки според нас и трудно ги пъхаме под нокътя, така че да можем да го отрежем. Като гледах снимки на други ножички в нета, изглеждат ми същите. Направо ме е страх вече да му режа ноктите Cry

# 609
  • Мнения: 18 446
С ножичка винаги съм рязала. Защо трябва да се пъха под нокътя? Реже се само това, което стърчи.

# 610
  • Мнения: 634
С ножичка винаги съм рязала. Защо трябва да се пъха под нокътя? Реже се само това, което стърчи.
Да, но за целта трябва леко да се подпъхне ножичката (как само го обясних), което не ни се получава на нас.

# 611
  • София
  • Мнения: 39 761
В началото използвах бебешка пила. Направо СПА му правех на моят син. След това започнах с ножичка и накрая използвах нокторезачка.
Аз също го бях порязала веднъж с нокторезачката.

# 612
  • Мнения: 35 110
Аз режа с ножичка като детето е седнало в мен. Така ми е по- удобно

# 613
  • Перник
  • Мнения: 435
+1 за бебешката ножичка. Свиква се и е лесно. С нокторезачката и аз го порязах. Моят комплект е на Cangaroo.

# 614
  • София, България
  • Мнения: 3 588
Първият път и аз го порязах с нокторезачката, но от там нататък придобих смелост и вече ми е много лесно. Режа ги след като съм го нахранила и е спокоен. Подпъхвам внимателно, не много навътре и така режа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт