Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 072
  • 724
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 453
И аз се разочаровах от Омо. Купих снощи една кутия за 3 пранета с аромат на коколино, но и при мен не се разтвори добре и остана в чекмеджето. А имаше голяма торба за 20 пранета, намалена на 7 и нещо, добре че не я взех нея.
Спирам с експериментите и си продължавам с Ариел, Персил и понякога Савекс Платинум.

В Била снощи видях намалени Персил прах за 20 пранета, 8 лева.

# 91
  • SF
  • Мнения: 21 172
Явно само аз НЕ съм доволна от ОМО за цветно. Купих от ДМ 2 пакета за по 20 пранета септември месец и още не мога да изхабя дори първия. Всеки път половината прах остава в чекмеджето под формата на буца, съответно прането не е добре изпрано - петна от трева и кал по дрехите на детето само избледняват, но не се изпират.
Такива проблеми никога не съм имала с прахове Ариел и Персил. Партидата на ОМО-то ли е кофти? От какво зависи дали ще остане на буци в чекмеджето? Дозирам правилно съгласно указанията на опаковката.

За да го оползотвориш, го слагай в пластмасова чашка директно в барабана заедно с дрехите.

# 92
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Dicewithoutnumbers, не е запушена, защото от Персила не остава нищо в чекмеджето.
Esmee, благодаря, така ще правя, но ще го ползвам само за чаршафи и кърпи, че явно с петна не се справя.

# 93
  • Мнения: 13 545
И аз не съм доволна от ОМО за цветно.Купих го преди време от ДМ, тогава офертата беше изгодна и се полакомих. Даже единият пакет така си седи, нямам намерение да го ползвам за ежедневно пране, тъй като не се справяше с петна.
Категорично си оставам на Персил.

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 14:02 от Пролетно цвете

# 94
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Взех си пак Денкмит, на мен ми е ок и за бяло, и за цветно. С Омо-то и аз не се разбрах, не ми изпра бялото. Имам Ариел, Персил. Савекс изобщо няма да взема Grinning
Аз съм от тези дето перат и с течни, даже и съм доволна от тях! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 95
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Е, дойдохте на моята, т.е. отдавна писах, че не харесвам Омо. При мен бялото пране придобиваше жълтеникав оттенък. За аромата няма да коментирам.
За цветно не съм пробвала и нямам и намерение. По-добре Бинго за цветно, че си го знам.

# 96
  • SF
  • Мнения: 21 172
На мен от течния перилен ОМО, универсал, снежнобелите дрехи ми посивяват.

# 97
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте!  Някой пазарувал ли е този магазин? https://ciao.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1% … D0%B0%D0%BD%D0%B5
Не пазарувам от магазини паралелен внос и нямам представа цените добри ли са?

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 22:21 от ellyni

# 98
  • Мнения: 5 917
На мен от течния перилен ОМО, универсал, снежнобелите дрехи ми посивяват.
Течните нямат кислородни избелители.

# 99
  • Мнения: 68 647
Здравейте!  Някой пазарувал ли е този магазин? https://ciao.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1% … D0%B0%D0%BD%D0%B5
Не пазарувам от магазини паралелен внос и нямам представа цените добри ли са?

Ами сравни ги с цените в други сайтове..

# 100
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Здравейте!  Някой пазарувал ли е този магазин? https://ciao.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1% … D0%B0%D0%BD%D0%B5
Не пазарувам от магазини паралелен внос и нямам представа цените добри ли са?
Аз пазарувам от там ,но от физическия магазин.От Пазарджик съм,доволна съм от всичко,което съм си купила,прахове,препарати и храни!

# 101
  • Мнения: 111
Някой да знае къде в момента има Ариел прах на промо?

# 102
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз също съм от недоволните от ОМО - и течено и на прах. Освен суперсилната и задушлива миризма, която на мен ми е отвратителна, не съм доволна и от качеството на изпиране. А на една приятелка белите й чаршафи посивяха от параха за бяло. Може да е много хвален тук /нямам идея защо/, но за мен и савекс би се справил по-добре.

# 103
  • Мнения: 1 147
Някой да знае къде в момента има Ариел прах на промо?
В Метро - 140 пранета за 40 лв.

# 104
  • Мнения: 1 377
В Лили има за 20 пранета на 7,50лв, мисля утре свършва промоцията, аз си купих.

Общи условия

Активация на акаунт