Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 022
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
ОМО-то е чуден прах!
Преди малко извадих дрехи,еми изпира перфектно Simple Smile
Вкл. зелено от трева на бели къси панталонки.

# 61
  • Мнения: 68 629
Има два вида прахове -
1. с кислородни избелители и
2. без кислор.избелители!

Понятието " универсален" е измислено в немско преди години...
Няма трети вид прах, така че...нямало е как да ти предложи продавачката, и да иска Simple Smile

На праховете е изписано когато са за цветно. Всички останали са с избелители, тоест за бяло.

# 62
  • Мнения: 8
Препоръчайте ми омекотител,който да оставя траен аромат. Simple Smile

# 63
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Влизам да измрънкам. В магазина за паралелен внос не можаха да ми предложат прах за бяло. WTF??? Имали само универсални. За бяло само течни.

Няма универсални прахове - това са прахове с избелители, тоест за бяло.

Течни за бяло няма в истинския смисъл - никой течен не съдържа кислородни избелители, съответно не избелва реално.

Продавачката нищо не разбира, за жалост. Това, че ти си й повярвала, също е жалко.

При толкова инфо в нета и особено в тази тема, да вярвате на Сульо и Пенка.....не го разбирам.
Тета, честно казано бях с идеята за прах, на който пише за бяло. Така съм си наумила...
Сега ще си пера с каквото съм купила. Много ми любопитно Омото как ще се справи.

че аз не съм виждала прах за бяло , на който да пише че е за бяло Simple Smile)
даже скоро получих от германия огромни кутии на които пишеше универсал  и момичетата ме светнаха ,че всъщност е тамошен прах за бяло ,а нне универсален Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 449
Аз ползвам на Медикс Алвина тъмно червения или златния - у дома много ги харесваме, имат траен аромат.
Миналата година си взех и два Коколино, син и бебешки, синия много ми хареса, имаше траен аромат, но не натрапчив и остър.
А бебешкия си е бебешки, ухае на нежност - обичам го просто Simple Smile

# 65
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Днес отново изпрах със Савекс платинум за бяло хавлията, изцапана с лютеница. Резултатът е, че петното почти не се вижда. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 906
Тема, която изчезна, имаше за бяло. Бинго-също имаше.

# 67
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Провокирана от това, че няма прахове, на които да пише, че са за бяло, се поразрових из нета. Наистина, оказа се, че основно на българските прахове пише, че са за бяло:
Скрит текст:
                     
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 68 629
Правилото и в БГ, и в чужбина е едно - надписва се праха за ЦВЕТНО. Няма ли надпис "color"...значи прахът е с избелители. Простичко е. И лесно за помнене.

Това да търсиш надпис "за бяло" е излишно...

# 69
  • Мнения: 5 906
Чак пък правило. По скоро практика. Не съм специалист като Гес и не мога да сравнявам състав и да коментирам причина защо на някои пише"бяло", а на други не. И по-скоро цветния е универсален, защото можеш да переш с него бяло без особени поражения.
А и на тъй наречения универсален,  не пише "универсален".

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 22:58 от W

# 70
  • Мнения: 68 629
Гес е коментирала нееднократно, че има прах с избелители и прах без. Толкоз. Другото са ала-бала маркетингови измишльотини.

Кой каквото иска да пере с единия и с другия....негова си работа.

Употребих "правило "...като нещо, което да се запомни лесно. Щом ти харесва думичката "практика"...нека за теб е практика...

# 71
  • София
  • Мнения: 1 832
Аз много харесвам ОМО-то прах, но за съжаление рядко го намирам на промо, особено за цветно.

# 72
  • Мнения: 21 275
+1 глас за Омо.

# 73
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Препоръчайте ми омекотител,който да оставя траен аромат. Simple Smile
юмош/коколино Нарцис са доста трайни.

# 74
  • Мнения: 364
Аз съм възхитена от трайността на бялото Бинго омекотител сензитив- усещам го с дни.
Лошото е, че не го откривам, с бебе е светлосин вариант, но той не ми допада чак толкова и е по- нетраен.

Общи условия

Активация на акаунт