Перилни препарати и омекотители – 58

  • 47 745
  • 724
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 68 363
Аз вчера препирах едни работни дрехи на ММ-въртях ги три часа с предпране, но с Персил за цветно. Ами нюхаха си под мишниците на гадно след като ги извадих. Върнах ги обратно с прах за бяло на 60 и се оправиха...

# 121
  • Мнения: X
Тета,стига с тоя Персил Grinning

# 122
  • Мнения: 68 363
Е, такова имам...не съм го препоръчвала доста отдавна...дай линк ако смяташ, че съм...

# 123
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Тет, с кой за бяло си? Дм?

# 124
  • Мнения: 68 363
Да, него имам в момента.....но и с друг за бяло от горните класове си става обезмирисяването де...

# 125
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Метнах аз германския  персил лавандула универсален за 200 пранета, миризмата, която почти я няма, не е тилкова гадна колкото ми я описаха момичетата тук Simple Smile то аз почти не усещам миризма де, явно моята много ги плакне, а и аз винаги пускам допънително изплакване

# 126
  • Мнения: 21 207
Здравейте,
окапахме 2 тениски със зехтин , обезмаслител дали би свършил работа ?

# 127
  • Мнения: 5 833
Първо опитайте с талк. Обилно посипвам петното, стои 6-7 часа. Изтупва се. Нямам случай да ми се "опре" петно.

# 128
  • Мнения: 21 207
Първо опитайте с талк. Обилно посипвам петното, стои 6-7 часа. Изтупва се. Нямам случай да ми се "опре" петно.
Благодаря!

# 129
  • София
  • Мнения: 10 514
Аз пръскам със Спор и пускам в пералнята.

# 130
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Спот по-скоро?

# 131
  • София
  • Мнения: 10 514
Да. Точно. Ама от телефона така става😄

# 132
  • Мнения: 11 443
Вчера една позната много ми похвали тези препарати и по-специално този с бикарбонат за бяло пране. Някой ползвал ли ги е и можете ли да дадете мнение?
https://www.chanteclair.it/cura-dei-tessuti/detersivi-per-lavatr … e-con-bicarbonato

# 133
  • Мнения: 1 135

Защо? Препаратите с тази марка в момента са най-качественото на нашия пазар.

# 134
  • Мнения: 2 868
Вчера една позната много ми похвали тези препарати и по-специално този с бикарбонат за бяло пране. Някой ползвал ли ги е и можете ли да дадете мнение?
https://www.chanteclair.it/cura-dei-tessuti/detersivi-per-lavatr … e-con-bicarbonato
На тази марка съм ползвала гел за цветни дрехи и обезмаслителя, много съм доволна. Белите дрехи ги пера с прахообразен, но мога да взема и да го пробвам следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт