Перилни препарати и омекотители – 58

  • 48 985
  • 724
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 10 558
В ДМ от утре Персил течен 40 пранета за 14 и нещо.

# 376
  • София
  • Мнения: 3 835
В магазин "Лили" само стария Персил е 6,99 лв. Deep clean  е на редовна цена. В ДМ положението е същото. В Билла стария Персил е 8,02 лв.

Абе в това Лили всеки магазин със свой номер. Аз днес намерих прах Сензитив за 6,99.лв, но беше за 18 пранета и не го взех, защото според мен е без избелителите. Та, исках да кажа, че в конкретния филиал всичкия Персил беше на тая цена.
Ще чакам утре във Фантастико да видя в какви опаковки ще е този, който ще е 13 лв. Ако е за 40 пранета, е от стария и го вземам.

# 377
  • Мнения: 68 570
В нашата била има и от стария персил на 7.99 лв.

# 378
  • Мнения: X
Каква е разликата в опаковката на новия и стария?

# 379
  • Мнения: 4 681
Каква е разликата в опаковката на новия и стария?
на новия пише Deep clean и е за 18 пранета. Старият беше за 20.

# 380
  • Мнения: 5 207
На сензитив не пише deep clean. Най-добре е да прочетете състава върху опаковката, за да разберете какво има и какво няма в праха и да ли е новият, или старият – не е лоша идея, а?
Ето снимка на новия сензитив, но е за 36 пранета, а не за 18:
Скрит текст:

# 381
  • София
  • Мнения: 3 835
Хм, в dm от днес течен Персил за 60 пранета за 14,99 лв. Ама май офертата е само за течен. Цената е супер.

# 382
  • Мнения: 7 270
Сигурно ще задам възможно най-глупавия въпрос в темата, моля за извинение!
Ще ми се наложи седмица, две да пера ежедневни дрехи без пералня-мога ли да си използвам обичайния прах ( в момента Персил за цветно )  или трябва да търся "прах за ръчно " ? Благодаря !

# 383
  • Мнения: 2 495
В магазин "Лили" само стария Персил е 6,99 лв. Deep clean  е на редовна цена.
В нашето Лили новия прах Персил за цветно бе на 6.99.Не взех,все се надявам в Кауфланд или някъде другаде да пуснат по-голяма разфасовка,а и имам още малко от Ариел-а.
Хм, в dm от днес течен Персил за 60 пранета за 14,99 лв. Ама май офертата е само за течен. Цената е супер.
Супер е като цена,но само течен ли? Не ща течен...

# 384
  • Мнения: 5 207
мога ли да си използвам обичайния прах ( в момента Персил за цветно )  или трябва да търся "прах за ръчно " ?
Можеш.

# 385
  • Мнения: 5 899
Сигурно ще задам възможно най-глупавия въпрос в темата, моля за извинение!
Ще ми се наложи седмица, две да пера ежедневни дрехи без пералня-мога ли да си използвам обичайния прах ( в момента Персил за цветно )  или трябва да търся "прах за ръчно " ? Благодаря !
Аз никога не си купувам прах за ръчно. Ако ми се наложи да изпера нещо по спешност или нова цветна дреха, на която да проверя пуска ли боя, ползвам гел. В пералня го употребявам инцидентно и за определени дрехи. Но за ръчно ми се струва по-удачен, защото лесно се разтваря-само с 1 разбъркване.

# 386
  • Мнения: 1 953
Течният се изплаква по-трудно, знам от темата.

# 387
  • Мнения: 68 570
И аз така знам.

# 388
  • Мнения: 5 899
Зависи и от дозата. Аз нямам проблем.

# 389
  • Мнения: 9 515
А с геловете как е хавата, доволни ли сте? Аз още съм в сагата с поръчания прах от гръцко. Днес гледах един диксан гел за 60+ пранета за 8 евра. Ама как пере тоз геш, нещо съм скептична.

Общи условия

Активация на акаунт