Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 048
  • 724
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 495
Коколино в Лидл. Някой да каже добре или лоша дума? Simple Smile Намаляват ли го често из веригите на 40%?  Не съм за нова туба омекотител, но тази цена ме изкушава.
Аз съм доволна,а и цената му е супер,почти наполовина.Последния път ползвах този с бергамот и много ми хареса.Благодаря че ми напомни,утре съм в Лидл.😁
Вчера,да ви кажа,отивам в нашата Била и гледам един регал с преоценени стоки май беше.Гледам моя любим Персил 40 пранета с лавандула за 10 и нещо и Персил Колор пак за 40 пранета на 15 и нещо.Ха да взема,гледам срока за годност 2018 г.Е,ми тръгнах си...
Еми минала си се. Произведен е 2018 година. Годен е до 2021.
Тъй ли😄 аз мислих,че е дата на годност...ама пък мн странно че беше поставен на този шанд с други много намалени продукти...

# 556
  • Мнения: 5 207
За бургазлии: в billa на Трапезица има прах Персил от стария 20 пранета за бяло и  сензитив на 5 лв и някакви стотинки. Намира се на глухо чело откъм минералните води.

# 557
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Обожавам аромата на този. Утре съм в Лидъл Grinning

# 558
  • Мнения: 10 210
И Лидл, и Фантастико. Разликата е 10 ст.

# 559
  • Мнения: 2 258
За бургазлии: в billa на Трапезица има прах Персил от стария 20 пранета за бяло и  сензитив на 5 лв и някакви стотинки. Намира се на глухо чело откъм минералните води.
При нас в София също, но само за бяло, мисля 5,45 му е цената. Аз купих на 6 и малко миналият месец от ДМ.

# 560
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Каква е цената, съответно разфасовката на Коколино-то, че нещо съм го пропуснала, като разглеждах брошурата оня ден. Нямам хартиена, а нямам и мобилни данни в излишък да отворя да го видя.
Аз харесвам омекотител Коколино, но не съм купувала отдавна, че полвам Yumos, който е същия, де Simple Smile

# 561
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Заповядай.

# 562
  • Русе
  • Мнения: 7 057
MarieSt, благодаря! Добра му е цената, но чак пък 40% намален... В Русе съм си го купувала от верига магазини за препарати и козметика на редовна цена от 6 лв.

# 563
  • Мнения: 4 725
Коколино в Лидл. Някой да каже добре или лоша дума? Simple Smile Намаляват ли го често из веригите на 40%?  Не съм за нова туба омекотител, но тази цена ме изкушава.
Аз съм доволна,а и цената му е супер,почти наполовина.Последния път ползвах този с бергамот и много ми хареса.Благодаря че ми напомни,утре съм в Лидл.😁
Вчера,да ви кажа,отивам в нашата Била и гледам един регал с преоценени стоки май беше.Гледам моя любим Персил 40 пранета с лавандула за 10 и нещо и Персил Колор пак за 40 пранета на 15 и нещо.Ха да взема,гледам срока за годност 2018 г.Е,ми тръгнах си...
Еми минала си се. Произведен е 2018 година. Годен е до 2021.
защо да се е минала? Персил за 20 пранета е 6,99 лв. в ДМ.

# 564
  • Мнения: 5 207
Ама не е. 10 и нещо е.

# 565
  • Мнения: 68 644
Вчера бях в ДМ...7 лв.беше Персила при нас.

# 566
  • Мнения: 5 207
Може да се бъркам.

# 567
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 558
Сдобила съм се с петно от машинно масло върху любима лятна жилетка. (Паднала е под стола без да усетя  Mr. Green)
Guess е споделила за изпрани петна от масло със сапун МИЛВА.
Имам и спрея на ДМ
Кой от двата е по-добър, или друго средство за третиране да ми предложите, че жилетката е светло синя и ми се иска да се изпере без следа?
Благодаря!
След двукратно обилно напръскване със спрея на ДМ (през ~12 часа) останаха две малки, едва забележими петънца. Запрах със сапун Капус ... и след пране на 40* с Персил Мегаперли, на програма ~ 4 часа, няма и помен от грозното петно  Laughing
Доволна съм  newsm44

# 568
  • Мнения: 2 495
И в нашия ДМ в петък Персила беше 6.99

# 569
  • Мнения: 14 966
При нас Персилът днес беше 10  и нещо, в Лили, за цветно , за 18 пранета.Свършва ми този за цветно, ама там нямаше табелка, че е на промоция. Дали  е от старите , като е за 18. Пф. не е.

Общи условия

Активация на акаунт