От Метро или Техномаркет

  • 5 745
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 870
Преди няколко месеца си взехме пералня от Техномаркет, спряхме се на Gorenje, супербезшумна е, има 3 години гаранция. Много сме доволни за сега, надявам се да нямаме проблеми.

# 16
  • Мнения: 564
От Техномаркет PeaceВ Метро техниката е ужасна,каквото съм взела от там се е развалило почти веднага

А пък аз не виждам каква разлика може да има в една пералня Indesit купена от Метро и същата купена от Техномаркет?!!  Все е от един и същ завод ... newsm78

# 17
  • Мнения: 2 116
Технополис или Техномаркет , от Метро не купувам техника.
  newsm10 newsm10 newsm10

# 18
  • Мнения: 1 881
Ние всичко купуваме от Технополис, харесва ни, имат мнгоо техника, дават компетентни съвети. Защо не погледнеш сайтовете им и реши от къде:

http://www.kkelectronics.com/

http://www.technopolis.bg/

# 19
  • Мнения: 205
не си копувай самсунг,ако има рекламация не ти мърда един месец и нагоре да ти я ремонтират задължително  Naughty

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
От Техномаркета ми е пералнята-Samsung 1000 оборота е и побира 6кг.пране.Беше на промоция от 499лв.Затова ти препоръчвам да си купиш от там.Вкъщи сме на мнение, че от Метро такива неща не се взимат-нали затова са Техномаркет, Технополис, Зора и др.Твое е решението, все пак Simple Smile
Аз имам подобен Самсунг, почти същата 6кг с електронен програматор, но с повече обороти на центрофугата - 1400. Стояха един до друг в Техномаркета. Доволна съм, бръмчи си, пере си, като че ли е малко по-шумна newsm78, но аз имам отделно перално помещение, така че шума не ме притеснява.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Пералня не съм си купувала скоро, но се опитах да си купя телевизор от Техномаркет. И то хич не беше евтин. Първо, че 40 минути не дойде нито един консултант, второ - като повиках един, той ми се озъби, че имал работа, не пиел кафе. Докато траеше тази случка, дойде края на работния ден и една девойка-охранителка дойде да ни изгони от магазина, щото се "опитвали да затварят". Ами аз се опитвах да им дам пари. Затова - никога аз лично повече в Техномаркет. По-добре Метро или Технополис, или Зора, или където и да е другаде.
Ти защото си била възпитана! Аз като нахално човече влязох една събота огледах се при печките и за 15 минути изрових един младеж и го питам - "Вие нали сте заинтересувани да направите поече продажби?" - "Да" - "Аз съм дошла да пазарувам, обаче имам въпроси". След като го шашнах и приклещих в ъгъла добре ме консултира човека, 3 часа му скачах по нервите. Моя мъж през това време зяпа телевизори и компютри и само се хили отдалече.

# 22
  • Мнения: 2 495
От Техномаркета ми е пералнята-Samsung 1000 оборота е и побира 6кг.пране.Беше на промоция от 499лв.Затова ти препоръчвам да си купиш от там.Вкъщи сме на мнение, че от Метро такива неща не се взимат-нали затова са Техномаркет, Технополис, Зора и др.Твое е решението, все пак Simple Smile
Аз имам подобен Самсунг, почти същата 6кг с електронен програматор, но с повече обороти на центрофугата - 1400. Стояха един до друг в Техномаркета. Доволна съм, бръмчи си, пере си, като че ли е малко по-шумна newsm78, но аз имам отделно перално помещение, така че шума не ме притеснява.
Така е!Наистина е шумничка,но само като центруфугира.Досега проблем не е правила,и дано не направи  Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 932
Ти защото си била възпитана! Аз като нахално човече влязох една събота огледах се при печките и за 15 минути изрових един младеж и го питам - "Вие нали сте заинтересувани да направите поече продажби?" - "Да" - "Аз съм дошла да пазарувам, обаче имам въпроси". След като го шашнах и приклещих в ъгъла добре ме консултира човека, 3 часа му скачах по нервите. Моя мъж през това време зяпа телевизори и компютри и само се хили отдалече.
[/quote]
 Joy Joy разсмя ме и мен, и аз така смятам да направя после след работа.
Благодаря ви пак за съветите   bouquet, насочих се към технополис (след като Небесна ми подхвърли сайта им  smile3525)в крайна сметка и пералня от сайта им си харесах, малко по скъпичка, ма нали няма всеки ден да купувам перални.Та след работа ще ходим на проучване   Peace

# 24
  • Мнения: 5 790
Пералня не съм си купувала скоро, но се опитах да си купя телевизор от Техномаркет. И то хич не беше евтин. Първо, че 40 минути не дойде нито един консултант, второ - като повиках един, той ми се озъби, че имал работа, не пиел кафе. Докато траеше тази случка, дойде края на работния ден и една девойка-охранителка дойде да ни изгони от магазина, щото се "опитвали да затварят". Ами аз се опитвах да им дам пари. Затова - никога аз лично повече в Техномаркет. По-добре Метро или Технополис, или Зора, или където и да е другаде.
Ти защото си била възпитана! Аз като нахално човече влязох една събота огледах се при печките и за 15 минути изрових един младеж и го питам - "Вие нали сте заинтересувани да направите поече продажби?" - "Да" - "Аз съм дошла да пазарувам, обаче имам въпроси". След като го шашнах и приклещих в ъгъла добре ме консултира човека, 3 часа му скачах по нервите. Моя мъж през това време зяпа телевизори и компютри и само се хили отдалече.

Трябва да дойда да обменим челен опит, че аз не го владея този момент с 3-часовото скачане по нервите, но май доста полезно се оказва. Ама няма кой да се сети, че това е чуден начин в тази ситуация!
Извинявам се на авторката на темата за спама, ама не се удържах!

# 25
  • Мнения: 1 284
Копувай от Техномаркет от Метро не ти препоръчвам да копуваш техника

# 26
  • София
  • Мнения: 932
Благодаря за отговорите на всички   bouquet.Пералнята вече е купена   newsm44 от Технополис, през Ти Би АЙ кредит, днес ще ми я монтират   261uu
Определено мненията ви ми пмогнаха и ми спестиха лутане   bouquet

# 27
  • Мнения: 870
Благодаря за отговорите на всички   bouquet.Пералнята вече е купена   newsm44 от Технополис, през Ти Би АЙ кредит, днес ще ми я монтират   261uu
Определено мненията ви ми пмогнаха и ми спестиха лутане   bouquet

Честито!
Каква пералня избрахте?

# 28
  • София
  • Мнения: 932
Aquawoman благодаря Simple Smile.
Ами бях се спряла на Уърпуул- шесто чувство за 700 лв. После с епрехвърлих на Зануси, и както си се чудех между зануси и уърпуул , видях Аристон AVL 105(която имаше всички екстри които исках и беше за 550 лв. )и след 4-5 часово висене в Технополис и геройско държане от страна на милия - един път не промърмори. kiss
Та след всичко това спрях погледа си на Аристона AVL 105 , разгледах екстрите и казах това ще е.Не получих възражения- чух само добре  smile3535 и я взехме Simple Smile.
Дано после не си  smile3511 , но найстина ми хареса, времето ще покаже верен ли е избора ми:)

# 29
  • Мнения: 134
Честито! Със здраве да си я ползваш, мисля че си направила добър избор. Peace

Общи условия

Активация на акаунт