Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 427
  • 751
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 397
Басейнът и джакузитата тази година в Русковец са срещу допълнително заплащане и се ползват по график. Джакузитата например са по 15 евро на час, не повече от 5 човека. Надявам се, че ако сме двама няма да ми натресат още трима, все пак пише, че се плаща на час.....

Направо ми се развали деня! Толкова обичам това място! Там си почивам истински!
Наскоро гледах оферта за вила в комплекса за 77 лева без СПА.  Това са вилите,които се стопанисват от КООП. Щом в цената не са включени тези услуги при редовна резервация,значи е по-добре да се резервира от тези вили.
Благодаря за информацията!

# 226
  • Мнения: 19 364
А може ли да ми пуснеш тази оферта, че ми стана интересно? Какви са тези вили от КООП? А за настаняване без СПА мисля е добър вариант да се ползват тези басейни Алфа спа в Добринище

# 227
  • Мнения: 1 433
Да,аз ходя редовно в Русковец през зимния  сезон,хотелът е наистина много добър. Била съм и в готелската част и във вилите на КООП.
Сега разгледах по-подровно Исмена-видях,че има лятно кино. Някой ходил ли е,организират ли се занимания за малките?

# 228
  • Мнения: 1 397
А може ли да ми пуснеш тази оферта, че ми стана интересно? Какви са тези вили от КООП? А за настаняване без СПА мисля е добър вариант да се ползват тези басейни Алфа спа в Добринище

В Букинг видях офертата. За 2 възрастни и 2 деца за две нощувки излиза 180 лева вилата. Вилите на КООП са същите като останали.
Добър е варианта с големият плаж. А хапване има достатъчно кръчми (обожавам "Македонската").

# 229
  • Мнения: 19 364
Много благодаря за информацията. Мисля да си организирам кратка лятна почивка в Добринище и се спрях на Русковец. Търся нещо спокойно, широко с чист въздух и минерална вода. Дано да ни хареса. Офертата на хотела е със закуска и вечеря сервирани във вилите за 91 евро на вечер за двама.

# 230
  • Мнения: 1 433
Много благодаря за информацията. Мисля да си организирам кратка лятна почивка в Добринище и се спрях на Русковец. Търся нещо спокойно, широко с чист въздух и минерална вода. Дано да ни хареса. Офертата на хотела е със закуска и вечеря сервирани във вилите за 91 евро на вечер за двама.

Милитана,тази оферта след запитване до хотела ли я получи?
Има ли обществен басейн в Добринище?

# 231
  • Мнения: 19 364
Да, директно с хотела комуникирах, тяхна е офертата и от там зная за новия режим на басейните и джакузитата. Явно се стремят да предотвратят навалица.
Доколкото разбрах има обществен басейн, недалеко от Русковец.

# 232
  • София
  • Мнения: 1 245
Ето това е обществения басейн/плаж с минерална вода в Добринище.

http://alphaspa.bg/

# 233
  • Мнения: 1 397
Да, директно с хотела комуникирах, тяхна е офертата и от там зная за новия режим на басейните и джакузитата. Явно се стремят да предотвратят навалица.
Доколкото разбрах има обществен басейн, недалеко от Русковец.

Няма да съжалявате!
Точно както го описахте - просторно и спокойно! Не знам дали сте посещавали хотела,ако не сте - да кажа,че и закуската , и вечерята са с висококачествени продукти. Маслото и сиренето на закуска са "Президент".  Палачинки и разнообразни омлети - също има всяка сутрин. От вечерята също сме много доволни. Не от изобилието, колкото от вкусно приготвената храна.
Ако ползвате мобилен ан на Виваком, пишете им,че имате карта и ще Ви направят 5% отстъпка. Малко,но пак е нещо Simple Smile
Общественият басейн,както и механите,са на пешеходно разстояние.

# 234
  • Мнения: 19 364
Най-сърдечно благодаря за отзивите за Русковец. Досега не сме ходили там. Почитатели сме на Велинград, но тази година решихме да почиваме на по-уединено място и това с храненето във вилите ми допадна. Пък като искаме шумотевица - Банско е в съседство.

# 235
  • Мнения: 1 433
Реших да резервирам вилите в Русковец (на  КООП), няма включено изхранване. Букинг ми иска 550 лв отгоре за вилите (не през КООП) с включена закуска. Сетих се,че не сме качвали децата на теснолинейката, освен това ми казахте и за близкия басейн, така че ще намерим какво да правим. А, да, до Белица също не сме ходили.
Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

# 236
  • Мнения: 700
Миналата година бяхме в Русковец,като цяло сме доволни за цената,всички бяха много любезни от персонала,почивката беше спокойна,но ние и това търсихме,само да кажа,че навсякъде където гледах цените букинг,агенции и т.н. най-евтино ми излезе от сайта на Русковец.

# 237
  • Мнения: 1 397
Миналата година бяхме в Русковец,като цяло сме доволни за цената,всички бяха много любезни от персонала,почивката беше спокойна,но ние и това търсихме,само да кажа,че навсякъде където гледах цените букинг,агенции и т.н. най-евтино ми излезе от сайта на Русковец.

Аз също съм сравнявала цените и наистина през хотела е най-изгодно!

Голдева, колко се върза нощувката директно през КООП?

# 238
  • Мнения: 1 433
Миналата година бяхме в Русковец,като цяло сме доволни за цената,всички бяха много любезни от персонала,почивката беше спокойна,но ние и това търсихме,само да кажа,че навсякъде където гледах цените букинг,агенции и т.н. най-евтино ми излезе от сайта на Русковец.
Голдева, колко се върза нощувката директно през КООП?

5 нощи за 2 възрастни и 2 деца са 365 лв.

# 239
  • Мнения: 1 397
Миналата година бяхме в Русковец,като цяло сме доволни за цената,всички бяха много любезни от персонала,почивката беше спокойна,но ние и това търсихме,само да кажа,че навсякъде където гледах цените букинг,агенции и т.н. най-евтино ми излезе от сайта на Русковец.
Голдева, колко се върза нощувката директно през КООП?

5 нощи за 2 възрастни и 2 деца са 365 лв.

Благодаря! Много е добра цената!

Общи условия

Активация на акаунт