Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 832
  • 751
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Здравейте!Може ли да препоръчате добър хотел със спа център в Старозагорските минерални бани или Хасковски минерални бани.
Калиста!

# 421
  • Мнения: 71
Басейна добър ли е в хотел Калиста

# 422
  • Мнения: 25 612
Старозагорски бани – „Калиста“.

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Басейна добър ли е в хотел Калиста

Много е топъл и чист.

# 424
  • Мнения: 11 911
Само в Калиста съм ходила от 10 г насам. Препоръчвам! Но за хапване редува Щастливците и Армира

Редактирах - от 10 г го посещавам

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 20:18 от Светкавица

# 425
  • Мнения: 25 612
„Щастливците“ от известно време са с нов собственик. Пробвахме веднъж кухнята – голямо разочарование. Там ядох най-отвратителния таратор, който някога съм яла. Това таратор да объркаш... Останалото от поръчката също не ни хареса. Повече не стъпихме.
Впечатлението ми е отпреди 2 години. Дано са сменили готвача.

# 426
  • Мнения: 11 911
От тази (т е миналата), година са си със старите собственици. Това лято бяхме и питахме, защото и името до мин година беше сменено. Давали са го под наем, но сега пак е тяхно. Няма проблем с кухнята, малко куца обслужване, но е търпимо

# 427
  • Мнения: 24 467
Здравейте!Може ли да препоръчате добър хотел със спа център в Старозагорските минерални бани или Хасковски минерални бани.

Бивали сме много доволни от спа-то на Калиста и Армира. Калиста ми харесва повече лично на мен. Понякога ходим за ден само заради спа-то.

От тази (т е миналата), година са си със старите собственици. Това лято бяхме и питахме, защото и името до мин година беше сменено. Давали са го под наем, но сега пак е тяхно. Няма проблем с кухнята, малко куца обслужване, но е търпимо

Този симпатяга, дето събираше бирени трофеи ли?

# 428
  • Мнения: 11 911
Не, една млада руса дама леко сърдита. Предполагам, че просто не и е било ден/дни

# 429
  • Мнения: 25 612
От тази (т е миналата), година са си със старите собственици. Това лято бяхме и питахме, защото и името до мин година беше сменено. Давали са го под наем, но сега пак е тяхно. Няма проблем с кухнята, малко куца обслужване, но е търпимо

О, много се радвам! Благодаря!
Бяхме няколко дни в Старозагорски бани миналото лято, но пропуснахме ходенето дотам. Щом са се върнали старите собственици, ще ги посетим отново. Simple Smile

# 430
  • Мнения: 11 911
Да спомена, че и в самото село едно мижаво и никакво заведение пред магазина(срещу магазина), тип "барака" много се е променило и е чисто и вкусно. Не е само както някога кебапчета и шишчета, а имаше хубави сирена с боровинки, език (аз не ям, но лю бителите с които бях да и го одобри ха), както и хубави немазни картофки

# 431
  • Мнения: 277
Един глас от мен за "Калиста" , Старозагорски  бани - добро спа, топла вода в басейна, добра хигиена в целия хотел, храната в ресторанта не е разнообразна, но вкусна. Гостоприемен персонал, обслужването е на ниво във всички части на хотела.

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 40 775
За Армира пак ли са положителни отзивите? Или...

# 433
  • Мнения: 25 612
Не е зле „Армира“, просто спато е по-малко и като цяло „Калиста“ е по-луксозният избор.

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 40 775
Не е зле „Армира“, просто спато е по-малко и като цяло „Калиста“ е по-луксозният избор.
ясно...благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт