Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 857
  • 751
  •   2
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 615
Слагам хотел " Тюленово" в белия списък !! Тъкмо свърши почивката ни там. Уникално красив изглед,отлична кухня и много топло отношение ❤

# 556
  • Мнения: 19 485
А с плажа как стои въпросът в Тюленово? Иначе е неземна красота там наистина.

# 557
  • Мнения: 1 615
А с плажа как стои въпросът в Тюленово? Иначе е неземна красота там наистина.
Плажа е много малък и каменист,задължително с аква обувки.В близост до Тюленово обаче има много други чудесни плажове.Ние най-често ходихме на Русалка и на къмпинг " Добруджа"

# 558
  • Мнения: 599
Отзиви за хотел Кремен в Кирково?

# 559
  • Мнения: 452
Всъщност хотелът е изпляскан върху готовия клуб Котвата и ползва неговите басейни. Сигурно вътре е много приятно, но букингът ми дава цена от 317 лв на вечер за двойна стая. В Сапарева баня, не в Маями. Повече от 60-90 лв не бих дала за нощувка в стая на такова място, от едната страна е шумното шосе за Дупница, от другата са шумните басейни на Котвата. В пъти повече предпочитам десет километра нагоре да нощувам в Паничище и да ходя само на минерален басейн като ми се прииска. Даже далеч по-скромният Емали от другата страна ползва собствени вътрешен и външен басейн, не смесва гостите си с тези на свободно плажуване. Нещо много са се пообъркали напоследък хотелиерите.

Мдаа, казах ви го още преди месец, но ми докладваха мнението и беше изтрито....

# 560
  • Мнения: 168
Здравейте ,

Някой с препоръка за хотел в планината с хубав голям външен басейн и разнообразие от вкусна храна ?

# 561
  • Мнения: 13 547
И сега последно външни басейни собствени има ли към хотела, или това са басейните на Котвата с цялата шумотевица през деня?

Имат си техни, но може да се използват и от посетителите на Котвата, както и посетителите на хотела могат да използват и тези на Котвата.
Не знам от тази снимка дали си личи как са разделени с ограда:

Така, връщам се от Сапарева баня. Специално снощи посетих хотела, но не като гост-   Има  вътрешен басейн и  спа. Външният басейн от снимката по-горе е към хотела, джакузито също, работят за гостите си от петък, вътре хотела е хубав и комфортен, двойна стая делник 230, уикенд 250, не благодаря. Котвата е на разположение на гостите на хотела. Сами преценете дали си заслужава, аз съм пас.

Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 08:44 от Пролетно цвете

# 562
  • Мнения: 3 331
Слагам в списъка Гранд хотел Рига в Русе. Чудесно разположен в крайречни парк и на 5 мин пеша от центъра. Чисто, просторни стаи /бяхме в двойна excusive стая/ със страхотен изглед към реката. Има 3 асансьора, много бързи. В стаята имаше ел. кана с нескафе и чай, кът с масичка и 2 кресла до прозореца, няколко възглавници с различна височина, безшумна климатизация. Много контакти и ключове за осветленията навсякъде, в антрето, до леглата отличен WiFi. В банята има вана и душ кабина. Почиства се ежедневно. Огромен безплатен паркинг. Липсва тераса, но сити хотелите никъде нямат. А Русе е разкошен град.

# 563
  • Мнения: 20
Моля за мнение относно Белчин гардън и Белчински извор. Кой от двата е по-добър по отношение на спа, басейни, храна, местоположение, чистота?

# 564
  • Мнения: 3 944
Идвам да споделя отзивите си от последната ни почивка в Пловдив, Спа хотел Марково.

По-голямата част от преживяването ни е положително и затова хотелът попада в белия ни списък и бихме го посетили отново.

Прекрасно място за деца - големи тревни площи за тичане и игри, вътрешен и външен детски кът с много любезни аниматорки, съоръжения от въжета за по-големи деца, мини зоокът с патета, магарв и пауни.

Басейните също са чудесни. Дъщеря ми на 2 год. хареса най-много вътрешния с пръскалата - слонче, костенурка и т.н., както и повечето деца. Големите басейни бяха по-студени, което беше нормално при 35 градуса жега трябва да има къде да се разхлади човек. Детските басейни бяха с по-топла вода.

Храната също е вкусна и разнообразна. Имаше най-различни неща - миди, суши, сьомга, печено малко прасе, домашен суджук и т.н за вечеря. За закуска пък имаше бебешки пюрета ХИП, ядкови млека, фреш (сам си го приготвяш).

Храната си я слагахме сами, с маска и ръкавици. Едната вечер имаше и певица.

Персоналът е любезен, нямам оплаквания. Почистиха стаята ни на втория ден.

Имаше отделна анимация за деца - танци, игри. Не сме я посещавали, защото беше от 19:00, когато слизахме за вечеря.

Като негатив ще отбележа няколко неща:
- на басейните се допускат външни хора. Вторият ден отидохме след обедния сън на детето към 3 часа на басейн и трудно намерихме свободни шезлонги.

- вратата на банята е стъклена с 1 пръст разстояние между краищата. Не се заключва, всичко се чува и няма никакво уединение. Освен това през нощта, ако станеш и светнеш лампата в банята, се осветява цялата стая.

- вратата в стаята не се заключва отвътре. Нашата 2-годишна госпожица само решава и си отваря и започва да тича по коридора
- трябва силно да се дртпне вратата, за да се заключи отвън. На втория ден си намерихме стаята полуотворена след почистването.

Ако имате въпроси - съм насреща. Ние бихме посетили хотела отново заради детето. Ако сме сами, бихме избрали друго място.

# 565
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
В какъв тип стая бяхте? Нашата врата на банята беше съвсем обичайна, може би ще е полезно да споделиш какъв тип стая да не резервираме 😁

# 566
  • Мнения: 3 944
В какъв тип стая бяхте? Нашата врата на банята беше съвсем обичайна, може би ще е полезно да споделиш какъв тип стая да не резервираме 😁

Бяхме в стандартна стая, без балкон. Имам наблюдение върху две стаи и двете бяха с такива врати. Радвам се, че не всички са такива.

# 567
  • Мнения: 24 467
Много сме доволни от Сол Несебър Палас - обслужването е чудесно, храната е вкусна, чисто е, стаите са големи и добре поддържани, басейнът е топъл, работи и вътрешен, и СПА-то. Нямаме никакви забележки, само похвали.

# 568
  • Русе
  • Мнения: 119
На тези цени, остана и да не ви хареса.

# 569
  • Мнения: 24 467
Цени има за всички. А качеството не винаги съответства на цената.
Този не е на някакви грандиозни цени. Всеки може да си ги провери и да си реши може ли да ги покрие.

Темата е за хотели, които предлагат качествена услуга. Което не включва само нискобюджетните.
Придържайте се към темата.

Общи условия

Активация на акаунт