ДЯВОЛСКОТО ГЪРЛО Тема 10 - След финала

  • 39 159
  • 624
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 900
А от къде е била тази статия?

Според мен, когато започнат снимки, ще го обявят официално, както ОЖ.

Аз писах за Цветкова на 18.10. Тогава го прочетох в Уикенд - също не много достоверен източник.

# 346
  • Мнения: 3 269
Уви, засега изглежда че и да има втори сезон няма да е скоро. Предвид че Карамазов нищо не знае...:
https://www.monitor.bg/bg/a/view/vlado-karamazov-vinagi-trjabva- … -optimizym-184400

# 347
  • Мнения: 548
Уви, засега изглежда че и да има втори сезон няма да е скоро. Предвид че Карамазов нищо не знае...:
https://www.monitor.bg/bg/a/view/vlado-karamazov-vinagi-trjabva- … -optimizym-184400

Може би дори и да знае, не иска да издава нищо за да е изненада. Последно казваха, че ще го снимат тази пролет за да е готов до есента, нещо такова...

# 348
  • Мнения: 5 900
Дори писаха, че и Ваня Цветкова ще участва.

# 349
  • Мнения: 1 130
В 15:46 по Нова имаше реклама на втори сезон - чуват се гласовете на Миа и Краси, но няма никаква информация.

# 350
  • Мнения: 2 123
Сериозно? Чакаме.

# 351
  • Мнения: 8 194
Аз не гледах, нокато чух гласовете се ококорих. Викам си- не може да бъде! Даволското гърло отново е на дневен ред! Simple Smile

# 352
  • Мнения: 1 025
Леле, развълнувах се само като видях известията по темата. Супер. Дано е поне толкова добър,колкото сезон 1.

# 353
  • София
  • Мнения: 9 557
Няма такова нещо. Втори сезон на ДГ едва ли ще има, поне не и в близко бъдеще.
Това, което сте видели е реклама на нов сериал. В главната роля ще е Вергов, който е и един от продуцентите. Не съм гледала тази реклама, само чух за нея, но не ме учудва, че сте се объркали, защото екипът който е снимал и консултирал ДГ е същият, който снима и новия сериал, който доколкото знам ще се казва "Отдел Издирвания". Имаше скоро статия за новите предавания по Нова. По това, което бяха написали сюжетът ми прилича на един стар сериал 'Къде е Маги".

# 354
  • Мнения: 1 709
Леле този Маги колко ми беше тегав, добре, че се съвзеха и го приключиха набързо.

# 355
  • Мнения: 1 025
Леле този Маги колко ми беше тегав, добре, че се съвзеха и го приключиха набързо.
То и този ще е същият, поне по това което разгледах, след разяснението на rosi_ta.

# 356
  • Мнения: 9 483
Къде е Маги помня, че беше голяма тъпня, дано този не е като него.

# 357
  • Мнения: 62
Къде е Маги е българската версия на чилийския сериал  Donde esta Elisa?, който е страхотен и препоръчвам ако някой го намери някъде да го гледа. Нашата версия е пълен провал.
По темата, дано има втори сезон!

# 358
  • Мнения: 3 269
Ужас, ако “Магито” се завръща, аз съм пас 🤣.

# 359
  • Мнения: 548
Не съм чувал абсолютно нищо за втори сезон до момента. Не знам и какво са излъчили като промо? Хмм интересно!

Общи условия

Активация на акаунт