ДЯВОЛСКОТО ГЪРЛО Тема 10 - След финала

  • 39 210
  • 624
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 7 805
AXN купи сериала “Дяволското гърло”
“Дяволското гърло” - най-интригуващият и успешен български сериал, излъчен по Нова тв през 2019 г., е купен от американската телевизия AXN и ще има и световна премиера, научи “24 часа”. AXN е собственост на “Сони пикчърс телевижън”, стартирал на 22 юни 1997 г. Издържа се от реклама и абонамент и излъчва основно екшън филми, сериали и риалити програми.
След успеха на криминалната поредица, в която главните роли се изпълняват от Владимир Карамазов и Теодора Духовникова, “Дрийм тийм” е готова да снима и втори сезон. Той също ще бъде излъчен по Нова тв, за което двете страни предстои да се договорят.
“Сценарий все още нямаме, но библията на сериала (книга, в която се описват идеята за сюжета, героите, мястото на снимките и т.н. - б.р.) е напълно готова”, каза Милошев пред “24 часа”.
Владо Карамазов също подсказа, че ще има нов сезон на “Дяволското гърло”. Той публикува снимка с креативния продуцент и сценарист Иван Спасов, с когото работиха и по криминалната драма. “Толкова много история имаме с него, че можем спокойно да напишем книга. Че и две - едната драматична, другата комична... В момента работи по нещо много чакано и от мен, и от вас”, написа Карамазов в инстаграм. Веднага след това десетки хора му отговориха, че чакат с нетърпение да гледат “Дяволското гърло 2”.

# 361
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Браво! Надявам се Милошев и компания да не направят от това добро нещо поредната сапунка!

# 362
  • София
  • Мнения: 9 558
О, много добра новина.
Признавам си, не очаквах, че ще направят втори сезон, особено след като голяма част от екипа зад камера се прехвърли към новия криминален сериал. Ще чакам новини.

# 363
  • Мнения: 7 191
Добра новина, но ми се иска да е с други актьори във водещите роли.

# 364
  • Мнения: 548
Супер новини! Много се радвам, че нашите красоти ще се видят и в чужбина, както и за 2-рия сезон! Само да внимават да не го развалят!

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 16 110
Точно от това се страхувам!
Да не го развалят с вторият сезон!
Както се случва със сериалите!

# 366
  • Мнения: 413
Добра новина, но ми се иска да е с други актьори във водещите роли.
А, не, не съм съгласна ! 😠😠😠
Тогава, това ще е някакъв друг филм ! 😠😠😠

# 367
  • Мнения: 8 216
Нали от екипа след финала бяха казали, че ако има друг сезон ще е с различен каст, надявам се да е така.

# 368
  • Мнения: 9 619
И аз съм на мнението за изцяло нов каст за втори сезон. Този път Балкана може да e дестинацията Grinning

# 369
  • София
  • Мнения: 9 558
Едва ли Владо Карамазов и Теодора Духовнихова щяха да са толкова ентусиазирани и да пускат публикации за сериала, ако няма да участват във втори сезон. Според мен двамата отново ще са главните действащи лица. А на мен пък ми се иска и Лидия Инджова да участва.

# 370
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Лидия в момента е в Бг за снимките на втори сезон на Съни бийч. И аз много я харесвам.

# 371
  • Мнения: 9 619
Ако си е същия каст, ами някак си пак там, пак същите разследващи, пък отново някакво голямо убийство и последвали други, все едно Убийства в Мъдсъмър ще гледаме - малък град, а с толкова убийци Joy

А Духовникова, предвид отношението й към сериалите, ми е леко смешно пак да играе в такъв Grinning

# 372
  • Мнения: 4 562
Ако си е същия каст, ами някак си пак там, пак същите разследващи, пък отново някакво голямо убийство и последвали други, все едно Убийства в Мъдсъмър ще гледаме - малък град, а с толкова убийци Joy

А Духовникова, предвид отношението й към сериалите, ми е леко смешно пак да играе в такъв Grinning

"Убийства в Мъдсъмър" ми е любим сериал, но наистина там и убийците, и жертвите в един момент се оказаха повече от жителите в града Joy

Надявам се във втория сезон да не изневерят на стила и отново да има мистика, подвеждащи линии и хубава музика и пейзажи. Ако успеят накрая да вкарат и някаква логика все пак, ще бъдат супер Grinning

# 373
  • Мнения: 13 187
И на мен ми е любим "Убийства в Мидсамър". Сега "Индевър" и "Мис Фишър". Ама и нашите си гледам.

# 374
  • Мнения: 10 796
Хоп, здравейте и тук Simple Smile Приятно изненадана съм, че се говори за втори сезон Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт