СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 10

  • 53 660
  • 746
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4
Ще пусна, но има прекалено много време до тогава. Просто се чудя дали с тези стойности има шанс...

# 496
  • Мнения: 3 964
Само едни стойности могат да са критерий единствено има ли бременност или не. Пускаш втори, за да видиш дали има удвояване. И едва на ехограф могат да ти кажат какъв е шансът.

# 497
  • Мнения: 562
Днес си направих кръвни излседвания и резултатът е около 49 mUI/mL. По мои изчисления от днес трябва да съм в 5-та седмица.

Изчетох стотици мнения и таблици с референтни стойности - според повечето от тях 49 е ок, въпреки, че е в долната граница.

В събота пак ще си пусна едни кръвни, но мислите ли че има шанс всичко да е наред, въпреки сравнително ниските стойности?
Спокойно. Добре са ти казали момичетата да пуснеш още едно чхг за да се каже как вървят нещата. За момента всичко е ок. Моята първа стойност беше 42,13 и си расте малкото човече. Разбира се, че има шанс щом има бременност. Колко ти закъснява?

# 498
  • Мнения: 375
Моят първи резултат беше 40 и в момента сладко, сладко се кокори в кошарата и хич не се интересува вече колко ми се спи. Бъди спокойна и мисли положително.

# 499
  • Мнения: 84
Здравейте момичета. Имам нужда от малко успокоение от вас. Первото чхг което пуснах беше на седми ден след трансфер на 5дневен ембрион. Резултата е 56, след два дни стана 161, след още два 305. Да се притеснявам ли че втория резултат беше почти утроен, а последния не е нацяло удвоен. Мисля да пусна още веднъж, въпреки че е в нормални граници ме притеснява че по бавно се увеличава...

# 500
  • София
  • Мнения: 1 480
Честито! Аз не виждам абсолютно нищо притеснително тук. Тялото не е калкулатор,  пък и си абсолютно в нормите 48-72ч. Всичко е ориентировъчно, пък и 160-305 си е удвояване. При ниските стойности обикновено се удвоява по-бързо, както е при теб. Ако искаш пусни пак за твое спокойствие, макар че не виждам смисъл, след няколко дни ще го видите на ехограф.
Успех

# 501
  • Мнения: 4
Дали е добре тая стойност. Мисля да пусна контролен. Това е стойност 10дни след трансфер.

# 502
  • София
  • Мнения: 10 642
Дали е добре тая стойност. Мисля да пусна контролен. Това е стойност 10дни след трансфер.
Чудесна е. Ако са върнали повече от 1 ембрион, може да са и двечки

# 503
  • Мнения: 4
Даа 2ембриона са!!!Ооо дано всичко е наред

# 504
  • Мнения: 346
Момичета 2 дена от закъснението как ви се струва 3 дена по-рано тоест 1 ден преди закъснение беше 440.88 и сега е това , притеснявам се понеже юли имах биохимична бременност и ме е страх да не се повтори 

# 505
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета 2 дена от закъснението как ви се струва 3 дена по-рано тоест 1 ден преди закъснение беше 440.88 и сега е това , притеснявам се понеже юли имах биохимична бременност и ме е страх да не се повтори  
Добре е.
Обаче идеялните стойности не са горанция за нищо, а и всеки ден да пускаш ЧХГ, това не ти гарантира, че нама да се случи биохимична или аборт. Нито пък страховете и притесненията ще помогнат.

# 506
  • Мнения: 346
Момичета 2 дена от закъснението как ви се струва 3 дена по-рано тоест 1 ден преди закъснение беше 440.88 и сега е това , притеснявам се понеже юли имах биохимична бременност и ме е страх да не се повтори  
Добре е.
Обаче идеялните стойности не са горанция за нищо, а и всеки ден да пускаш ЧХГ, това не ти гарантира, че нама да се случи биохимична или аборт. Нито пък страховете и притесненията ще помогнат.
Не съм пускала всеки ден а два пъти през 72 часа да видя как ще е стойността , защото миналия път не стигнах до 20miU

# 507
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета 2 дена от закъснението как ви се струва 3 дена по-рано тоест 1 ден преди закъснение беше 440.88 и сега е това , притеснявам се понеже юли имах биохимична бременност и ме е страх да не се повтори  
Добре е.
Обаче идеялните стойности не са горанция за нищо, а и всеки ден да пускаш ЧХГ, това не ти гарантира, че нама да се случи биохимична или аборт. Нито пък страховете и притесненията ще помогнат.
Не съм пускала всеки ден а два пъти през 72 часа да видя как ще е стойността , защото миналия път не стигнах до 20miU
Да, просто го казвам. Аз направих аборт когато всичко се движеше по учебник, а успешната ми бременност я бях отписала, защото ЧХГ не растеше както трябва, но резултата от нея спи до мен в момента.
Спокойствие и дано този път е до термин Simple Smile

# 508
  • Мнения: 346
Момичета 2 дена от закъснението как ви се струва 3 дена по-рано тоест 1 ден преди закъснение беше 440.88 и сега е това , притеснявам се понеже юли имах биохимична бременност и ме е страх да не се повтори  
Добре е.
Обаче идеялните стойности не са горанция за нищо, а и всеки ден да пускаш ЧХГ, това не ти гарантира, че нама да се случи биохимична или аборт. Нито пък страховете и притесненията ще помогнат.
Не съм пускала всеки ден а два пъти през 72 часа да видя как ще е стойността , защото миналия път не стигнах до 20miU
Да, просто го казвам. Аз направих аборт когато всичко се движеше по учебник, а успешната ми бременност я бях отписала, защото ЧХГ не растеше както трябва, но резултата от нея спи до мен в момента.
Спокойствие и дано този път е до термин Simple Smile
Благодаря , дано 😊

# 509
  • Мнения: 1 718
Здравейте,

Бихте ли ми обяснили какво означават тези резултати от кръвен тест,  направен в деня на очакваната МЦ

Общи условия

Активация на акаунт