Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~199

  • 29 336
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 749
Злати мерси за линковете с преведения епизод...Много се чудя дали да започна да го гледам, защото първата част снощи много ме напрегна, или да оставя малко да ми премине.... Thinking
Сиси започвам да се чудя един и същи филм ли сме гледали
Скрит текст:
за Чернобил.... Thinking От коментара ти, си мисля....или аз нищо не съм разбрала или ти....
Само първи епизод може да се гледа безплатно...останалите не се отварят- само срещу абонамент....
Гости  Hug




Последна редакция: сб, 25 май 2019, 21:19 от MAMA-AN

# 31
# 32
  • Мнения: 36 749
Добро утро  Hug
Лу тук съм, но не съм от ранобудниците....Но с удоволствие си взех кафенце  Coffee Coffee

Нека денят ни бъде изпълнен с усмивки и слънчево настроение  sun

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 08:25 от MAMA-AN

# 33
  • Мнения: 41 676
      Добро утро! Hug

   

Лу HugАни Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията! HugАз сега пия реалното,поуспах се! Wink

Гости Hug,благодаря! Hug

Сиси Hug



Приятна,слънчева неделя! Nature Sunny Flowers Four Leaf Clover Nature Sunny

# 34
  • Мнения: 36 749
Злати  Hug
Скрит текст:
Имам въпрос относно Сълзите на Джанет - къде съм гледала актрисата, която играе ролята на Джанет - или съм я виждала само на снимки във фейса  Thinking

Искам така да останат в спомените ми Фарук и Сюрея - влюбени, обичащи се, щастливи и усмихнати  newsm53

# 35
  • Мнения: 41 676
Ани Hug,за питането!Алмила Ада/Дженет сме я  гледали в ''Денят, в който e написана съдбата ми'' Wink,малката дъщеря на Шюкран и Якуп-Нехир! Laughing



# 36
  • Мнения: 36 749
Злати много ти благодаря  Hug
Добре, че си ти да ме светваш....Още в първи епизод ми се видя познато лице...Мислех, че ще си спомня, ама изобщо не съм си помислила, че е играла в Съдбата....Там изобщо не харесвах героинята й....

# 37
  • Мнения: 41 676
Aни Hug,и в други теми си ме знаят и ме питат!Името на героя може и да не го помня,но в кой сериал-веднага казвам!От Съдбата...сестричката на Елиф-Назлъ сега играе в ''Назови ме по име'' в ролята на Ясемин-сестрата на Зехра!
Скрит текст:
Просто съм добър физиономист!Така е и с хората,които живеят в нашия блок и в района! Laughing Помня също дати,години,столици на държави(за това ми беше лесно по география и история).Синът прилича по това на мен!Е то почти по всичко,само първата буква от името на свекъра ми е от към мъжа ми! Laughing

# 38
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили мои, любими, многообичани  и  многоуважавани момичета.
Ани, Злати,  Лу,
благодаря  за  сутрешното кафенце.
Днес имах  много  работа -  рано ходих  да  гласувам и  после  се  заех  с   хигиената  на  къщата.
много работа,  много  нещо.
Ани, любима моя, за  Чернобил  и  аз  съм  изгледала  само  първи  епизод.  Другите не съм  изгледала.  Ще  чакам  теб  и  Златинчето, когато    ни  ги  подадете.
Още веднъж  благодаря  за  първи  епизод.
Златинче,  Златното  момиче,  благодаря  ти  за  снимката.
Много е  хубава.
Скъпата  ми  Лу,  сега  Пловдив е  най-красивия  град  в  България. И ти си  най-щастливата  от   нас,  че  там  си  родена,  там  си  живяла и  той  е  твоят  роден  град.
През м. октомври  ще  имаме  голям  събор  филателистите.
Не се  знае  художниците  какви  картини  ще  нарисуват  в
този  град  и  ще  ги  отпечатат  в  малки миниатюрни
хартиики с  размери - 2 см./ 3.5 см.,  наречени пощенски  марки.

Приятен ден  на  всички момичета.  Много  обич  и  много  любов  ви  желая  през  днешния  голям  ден.
Целувам ви.



Еркан Петеккая  на  съпругата си:  Ти си моята любов.
Ти си моята половинка,  благодаря ти  за  твоята  любов  към  мен, за  търпението  ти,  за  подкрепата  ти.
Аз  теб  не само  те  обичам...АЗ ТЕ ОБОЖАВАМ!!!

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 15:18 от sisi55

# 39
  • Мнения: 36 749
Злати  Hug Сиси  Hug
Довечера съм на кино...

# 40
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Злати  Hug Сиси  Hug
Довечера съм на кино...


тази вечер и аз ще бъда....

# 41
  • Мнения: 7 044




Ново  за  Еркан  Петеккая:

        Скоро научихме, че преди 12  години  Еркан  Петеккая  е  построил  училище  в  Диарбекир, където е  роден.  Той  не  е   искал да се знае за това.
         Сега през м. май,  когато  Еркан  е  пътувал  към  родния  си  край  хората  дори  и  от  Диарбекир  не са  знаели  за  това  и  сега  са  научили.
        Когато  го  попитали  защо  е  държал тази  хубава новина  в  тайна  Еркан  е  отговорил,  че  хората,  които  правят  добро  не бива  да се  хвалят.
        Еркан  е  казал,  че даже  и  после,  когато  вече  са построили  училището,  той не  е  искал  дори  и  да  се  яви  в   съда  и  общината  за  озаконяването  на  готовата  сграда  и разрешението  й  за  ползване  като  училище,  за да не говорят  хората,  че е  отишъл  там,  за да се  похвали.   Еркан  е  казал,  че   най-мрази  фалша  и  е  бесен,  когато  го  разбере.  Казал е, че  всеки  човек  на  40  години   преминава  през  някаква  криза.   Злобата   залива  актьорите  като океанска  вълна.  Завистта  тормози  хората  като  сатана,  като  демон.
       За  любовта  е  казал,  че  е  много  по-силна  от   смъртта.  За  любовта  няма  смърт.   Тя  е  безсмъртна.
       На края  казал,  че  от  загубените   битки  става  по-добър.

         Това е.

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 23:14 от sisi55

# 42
  • Мнения: 41 676
Ани HugГости Hug

Сиси Hug,това е статия в която пише,че преди 12г.Еркан е направил училище в Диарбекир!До сега не се е знаело! Peace
Цитат
"До сегоднешного дня никто не знал об этом"

Не давно узнали что Эркан Петеккая 12 лет назад строил школу в Диярбакыре посёлке где родился, он не хотел чтобы знали об этом не давно когда он ехал путёшествать на родину не сколько известными людмями из Диярбакыра,
тогда узнали об этом,
когда его спросили почему вы держали это добро в секрете, он сказал сделанным добром не говарять, и сказал я даже после того как строили эту школу не приежал суда чтобы не говарили что я пришёл суда хвастотся

# 43
  • Мнения: 7 044
Ани HugГости Hug

Сиси Hug,това е статия в която пише,че преди 12г.Еркан е направил училище в Диарбекир!До сега не се е знаело! Peace
Цитат
"До сегоднешного дня никто не знал об этом"

Не давно узнали что Эркан Петеккая 12 лет назад строил школу в Диярбакыре посёлке где родился, он не хотел чтобы знали об этом не давно когда он ехал путёшествать на родину не сколько известными людмями из Диярбакыра,
тогда узнали об этом,
когда его спросили почему вы держали это добро в секрете, он сказал сделанным добром не говарять, и сказал я даже после того как строили эту школу не приежал суда чтобы не говарили что я пришёл суда хвастотся

Любима моя, здравей.  Сега чак  написах  превода   и  коментарийте  от  рускините.
Не  успях  преди  това,  защото  гледах  по  БТВ Лейди  3-ти сезон  на  Твоят мой  живот.
Благодаря  ти  за  подсказките.  Наистина  си  златното  момиче.
Ох,  забравих -  прости ми,  че съм  забравила  теб  и Бризчето да ви  честитя  празника  за  Кирил  и  Методи.  Аз  рано  рано  ви  поздравих  всички,  но  вас  двете  трябваше  специално.
После  разбрах  грешката  си,  ама  не  успях  от  многото  задачи.
Моля  за  извинение.
лека нощ и  сладки  сънища.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт