Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~199

  • 29 341
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 044


Добро утро, приятен ден, хубава седмица, хиляди усмивки.

Да ви е  сладко  кафенцето.

# 46
  • Мнения: 36 750
Добро слънчево утро

Гости  Hug Злати Hug Сиси  Hug

Благодаря за инфото относно благотворителността на Еркан. При посещението в родните му места ставаше въпрос, че е финансирал построяването на  училище и още тогава останах много впечатлена...На фона на случващото се у нас - не само, че не се строят училища, а масово се закриват. Спирам, защото не е тук мястото за тези въпроси... Naughty

Тази седмица е финала на нашето филмче...Днес ще се надяваме да ни пуснат фрагман. Ще се сбогуваме с Есма...Но в нейна памет наследниците й трябва да продължат доброто, което тя правеше. Да бъдат щастливи и да се обичат. Да не допускат нейните грешки и на нейните родители....Да живеят в мир, любов и разбирателство....



Желая на всички хубав ден и успешна нова седмица  Hug


# 47
  • Мнения: 41 680
Добро утро! Hug Hug Hug



Сиси HugАни Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията! bouquet bouquet

Тази седмица освен финала на ИН, са финалите на сезоните или на сериалите които следя! PeaceСлед завършване на месец Рамазан, после има три дни Рамазан Байрама и започват летните сериали!Аз вече съм си набелязала някои! Wink Laughing

нови от ИГ на Аслъ...




кратко видео от погребението на Есма султан
https://vk.com/istanbullgelin?z=video-141466025_456240597%2Fc25f … l_wall_-141466025

Желая ви приятен ден и лека седмца! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 48
  • Мнения: 36 750
Злати - ти вече си избрала летен сериал,но за сега мисля да си почивам - ще гледам сериалите, които излъчват по нашите телевизии и както писах, мисля да гледам  моменти от Невестата....
Продължавам да мисля, че може би Есма ще си отиде в момент на щастие... Thinking Thinking



Да разведрим малко настроението с нашата "хулиганка".... hahaha hahaha



# 49
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Злати - ти вече си избрала летен сериал,но за сега мисля да си почивам - ще гледам сериалите, които излъчват по нашите телевизии и както писах, мисля да гледам  моменти от Невестата....
Продължавам да мисля, че може би Есма ще си отиде в момент на щастие... Thinking Thinking



Да разведрим малко настроението с нашата "хулиганка".... hahaha hahaha




дай божее да е така...
Здравейте момичета...
Аз ще си догледам РП и ако имам време бих изгледала отново ИН докато са налични преведените серии....

# 50
  • Мнения: 36 750
Гости султанката заслужава да си отиде достойно....

Зад кадър....





# 51
  • Мнения: 41 680
Ани HugГости Hug

Аз освен РП,който си продължава и през лятото ще загледам и други!Ще видим кои и дали ще имат бг.превод!Довечера вече започва един по АТВ! Peace ИН няма да я повтарям,само от ЗЯ някои моменти,но не цели епизоди! Peace

Еркан е щастлив когато е в родния си край..



Yeni/Нова-явно е някъде на ифтар...

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте, сладуранки, Hug Hug Hug Hug
Благодаря за всичко споделено! bouquet
Благодаря за поздравите към мен, по случай светлия празник – 24 май. love001
Благодаря, че ви има и че съм частичка от тази тема. bouquet
За съжаление месец май/и септември/ просто няма време дъх да си поемеш. ooooh! Не съм гледала последните две серии на „Невестата“/но пък се изкуших от „Чернобил“ и не издържах/. Със сигурност ще изчакам и последната серия и ще се насладя максимално, при това с превод на любимото сериалче. Обаче пък съм прочела всяка думичка, която сте написали и съм „в час“ със ставащото. Радвам се, че направиха завой и се отклониха от първоначалната идея, заложена в първи епизод на последния сезон. Така и образа на Сю, пък и този на Есма ще си останат прекрасни и неповторими в нашето съзнание. Надявам се на достоен финал на сериала, макар че и него, вероятно няма да мога да гледам в реално време.
Сиси, слънчице, много съжалявам, че не успях да откликна на молбата ти за срещата със съвипускниците, но пък съм сигурна, че и без моя помощ ще се справиш блестящо!!!!
Ани, идеята ти да гледаш моменти от „Невестата“ е супер. Надявам се да споделяш впечатления – винаги е интересно да погледнеш от друг ъгъл нещата, когато знаеш какво следва.
И сега малко за „Чернобил“
Скрит текст:
Не зная колко серии е, но аз го гледах ето тук:
https://envymovies.com/episode/chernobil-season-1-episode-1/
за съжаление до 3 серия. Не зная дали има следващи и не са преведени или е само от три серии. Струва ми се недовършен с 3 серии – все пак започнаха да търсят причината за взрива и някак си не върви да свърши без да ни покажат какво в действителност са успели да открият. Пък и малко нетипично е да не направят връзка с началните кадри – кой е този, който направи записките и какво се случи с него. Ще почакаме и ще видим. Ако пък вие знаете колко са сериите – пишете, че да ги търся – разбрах, че има превод и на руски и се надявам мамашите да не са го подминали.
Хубава вечер, момичета! Hug Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:
Бризчето отива да си прави „домашните“- бележници, проекти, щуротии за училище. 30 минутната почивка свърши…..

# 53
  • Мнения: 36 750
Злати
Скрит текст:
Сериала който започва тази вечер по АТВ да не би да е с участието на Керемджем  newsm78
Точно преводите ме спират да загледам някой летен сериал - ако има български превод съм склонна, но не искам да се затормозявам с руски превод....

Бризче сега е твоята "жътва" - пожелавам ти успешно приключване на учебната година  newsm10
Относно сериала
Скрит текст:
Чернобил - епизодите  са 5. До сега са излъчени само три, тази вечер ще излъчат четвърти епизод, а следващия понеделник пети...Много ти благодаря за линка, който си пуснала - дано да се отвори при мен и да успея да изгледам всички епизоди. Руснаците няма начин да не правят превод на сериала. Дъщеря ми е чела отзиви от руснаците - много харесвали сериала. Доколкото разбрах сериала е сниман в Латвия. Руснаците изказвали много суперлативи за работата на екипа и автентичното представяне не само на историята, но и бита на руснаците.

Малко спомени....



# 54
  • Мнения: 7 044


Любими, мои,  върховни момичета,  добро  утро.
Моля ви, да изпием по едно сутрешно кафенце.
Аз черпя.

Много ви благодаря  за  всичко споделено.
Благодаря на Бризчето  за  Чернобил.
Довечера  ще го  изгледам.  Дано се отвори.

Благодаря на Бог, че ви има.
Сега си пия  кафенцето  и  чукам с  пръсти  по  клавиатурата  и  си  мисля  само  за  вас.


Скрит текст:
Днес ще ходя в Ловешката митрополия - направихме ремонт  на  една от  църквите  в  Балкана - Шипково и отивам да напиша  фактурата,  да  защитя  акта  за  СМР  и да ми  платят. След обед някъде ще се върна.
Приятен ден,  много емоции,  много  радости  и  нищо да не  помрачава настроението  ви.
С  обич:  Сиси

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 07:03 от sisi55

# 55
  • Мнения: 3 116
Благодаря на Сиси за кафето!

# 56
  • Мнения: 41 680
Добро утро! Hug



Сиси HugЛу Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията за деня!

Бризче Hug,добре появила се! Wink

Ани Hug,ще видя кои от летните сериали ще се превеждат на бг. и ще пиша в темата! Peace
Скрит текст:
Не е на Керемджем сериала,който започна снощи!Неговият започва на 8 юни/събота! Peace
открих програмата на летните сериали...направете си избор.. Wink

Скрит текст:
🔹ПН – #Сокровенное [ATV] – премьера 27 мая
🔸 ВТ – #РанняяПташка [STAR TV] – с июня (продолжение)
🔹СР – #ЛюбовьНапоказ [KANAL D] – премьера 12 июня
🔸 ЧТ – #МояСладкаяЛожь [STAR TV] – премьера 13 июня
🔹 ПТ – #ВездеТы [FOX TV] – премьера 14 июня
🔸 СБ – #НиктоНеЗнает [ATV] – премьера 8 июня


Днес трябва вече да ни пуснат финалния фрагман! Peace



Вчера е бил последния снимачен ден в кухнята...
Назиф, Гюлистан, Нургюль, Мустафа - будем скучать по этой прекрасной четверке

Мухаррем Тюркюсевен (Назиф), Эрен Балкан (Гюлистан), Пелинсу Пыр (Нургюль), Сабри Озменер (Мустафа) - Спасибо


Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Nature Sunny Flowers Four Leaf Clover

# 57
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 83
Добро утро Момичета! Hug Днес дали ще има фрагман?

# 58
  • Мнения: 36 750
Привет  wavey

Сиси  Hug Лу  Hug Злати  Hug Мухи  Hug

Скрит текст:
Сутринта излязох рано - ходих на село да си пръскам лозите. Никой не беше писал след ман и нямах време да цитирам снощния пост и да пиша нов...

Злати благодаря за инфото относнжо летните сериали...Ще видим дали ще има български превод и тогава ще реша....

Мухи надявам се днес да ни пуснат фрагмана  Thinking



Фърат Танъш ще участва в сериала "Възходът на Османската империя"

# 59
  • Мнения: 7 044


Свърши работния ден.  Започва готвенето  за  вечерята.
Всичко най-хубаво.  Да ви е  сладко  кафенцето.
С  обич

Общи условия

Активация на акаунт