Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 55 575
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 180
Доколкото знам резултатите след 12.6. ще чакаме
 Peace

# 91
  • Мнения: 6 699
Изпитните работи все още се проверяват.
Не знам защо казвате, че има резултати.
Резултатите ги пускат в цялата страна едновременно. В София още тече проверка. Няма как тук да ги проверяват, а някъде да има оценки вече Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 650
Здравейте,
Дъщеря ми беше на 3та матура преди седмица вече, но изпитните материали и верните отговори още ги няма.. Някой знае ли защо? От мтурите от миналата седмца са качили само тези от понеделник, а после не..

Не са ли качени тук https://mon.bg/bg/100670

# 93
  • София
  • Мнения: 18 039
 Не са всичките, а само по 3 предмета.

# 94
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
https://rio-blg.com/dzi2019/zapoved_dzi%20i%20grafik%202018-2019.pdf

Срок до 13 06 за изнасяне на резултатите от ДЗИ. Обикновено излизат в последния ден от крайния срок.

# 95
  • София
  • Мнения: 18 039
Миналата, а май и по-миналата са излезли с няколко дни (2-3) по-рано. Дaнo нe подвеждам, понеже карам все пак по спомени от прочетеното тук.

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 14:23 от пенсионирана русалка

# 96
  • Мнения: 2 078
не знам докога е бил срокът миналата година, но тогава са извадили оценките на 8 юни; сега се пада събота, така че по-скоро на 10-11 може да има резултати според мен

# 97
  • София
  • Мнения: 18 039
не знам докога е бил срокът миналата година, но тогава са извадили оценките на 8 юни; сега се пада събота, така че по-скоро на 10-11 може да има резултати според мен



Скрийншот, че темата е затворена и не може да се цитира. Правилно значи помня, че по-рано са излезли резултатите. Съответно и на нашите може да излязат ден-два-три преди крайната дата, без да смятаме събота и неделя. А и тази година силите са впрегнати само във въвеждане на оценки на 12 клас в системата, не и на седми, както беше досега, та може това също да доведе до по-ранни резултати.

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 14:36 от пенсионирана русалка

# 98
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Ние сме трети ден в София, синът в момента е на последния изпит в УНСС и после ще си пътуваме.
Копче, много съм впечатлена от заниманията и стремежите на твоя син. Много ме радват деца, които имат цел. Би бил много полезен на моя и ако живот и здраве учат на едно място - може да се случи.
...
Колко бързо минаха емоциите по баловете и отстъпиха на сътбовните избори...
DebelaMara, нека синът ти не бърза със сертификата по език, ако не се чувства готов. Има много дати за явяване на изпит, ако е IELTS. Че и парите му не са малко. И изпита е сериозен, синът ми го мина.

Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 08:56 от Инди

# 99
  • София
  • Мнения: 9 475
Инди, благодаря ти! Hug

На кой изпит се яви синът ти? newsm78

# 100
  • Мнения: 1 175
Дъщеря ми също се е насочила към УНСС. Яви се на пробен изпит, почти на шега. С компания ходиха в София на концерт на Скандау и на следващия ден беше въпросния изпит. Оценката и е добра, но засега не смеем да се радваме. Луди, млади са и всичко им е на шега.  Иска обаче да се пробва и на редовния изпит на 3 юли. Много ми е напрегнато, дали изборът е правилен. Засега не мисли да кандидатства на друго място.

# 101
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Синът се явява в УНСС на ЕлПИ+БЕЛ, ЕлПИ+история и английски. Надяваме се да изкара добри оценки и редовните изпити да ги пропуснем. Подаване на заявления за класиране по специалности почва от 10-ти. Значи оценките трябва да излязат. Дано да става през Интернет! katka72, и синът ходи на Скандау.
Другата седмица в събота е редовния по история в СУ.  В петък пак сме на път, значи.

# 102
  • Русе
  • Мнения: 686
Има оценки от матурите.

# 103
  • софия
  • Мнения: 4 985
Има оценки от матурите.
Вврно е.Благодаря!

# 104
  • Мнения: 32
Перфектни оценки.Ние сме доволни.5.85 по български език и 5.93 по английски.Не са ни нужни за нищо.Но сме радостни и горди.Влязох просто да се похваля.Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт