Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ян. 2020, 00:00 ч.

Ту софия

• 385
  • 4
  •   1
Отговори
Трудни ли са предварителните изпити в ту софия и дали се влиза трудно. Минимум каква оценка трябва да имаме. Ще бъда благодарна за всякаква информация.

# 1
# 2
  • Пловдив
Аз си мислех, че само в Пловдив баловете за прием в ТУ са ниски. Даже и не ги публикуват.
Изненадана съм от това, което виждам.

Аз лично се интересувам от нивото в Инженерния дизайн и дали изобщо си заслужава. И този прием с рисуване дали е оправдан, като гледам ниския бал. В правилника пише, че максималният е 30.
В Пловдив има дизайн с печатни комуникации, което ми се вижда по-приложимо, а и се влиза само с тест по МАТ.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 10:01 от dundi73

# 3
Аз завърших магистратура в ТУ и мога да споделя,че влизането не е никак трудно. Но "излизането" е. Учих различна соециалност от тази, за която питате, но смело мога да кажа,че университетът държи ниво. Тъй като бакалавър завърших в друг университет, мога да кажа, че разликата е от земята до небето. Преподавателите са на високо ниво и не можеш да минеш между капките. Аз, която през целия си ученически живот съм била отличник, в ТУ съм късана на изпити. Смятам,че ако държите да получите добро образование,а не само да имате диплома на хартия, ТУ е вашето място.
Успех!

# 4
Някой има ли впечатления  за специалността "Автомобилно инженерство". Синът ми иска да кандидатства. Каква реализация има?

Общи условия

Активация на акаунт