ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 505

  • 20 739
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не ги пазя аз, Фема може би ги има Laughing

# 721
  • Мнения: 27 516
Ето го Аполона  , не съм ги пазила издирих ги  в темата.





Марги  за гифките награда дано ти хареса  Hug
репортажа , май наистита са го махнали от Бодрум  ooooh! ooooh!
Превода е на Неси
Ханде Субашъ ме изненада с глас.  


Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 15:42 от femmi2

# 722
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Гиф до гифа стана първа страница, не знам как ще я отваряте Joy Повечето са в скрити текстове Peace
Фемо сложих от които искаше, но наистина не пасват с другите два- по -тъмни са и по-малки, ще ги видите...
Аз шортите съм ги цитирала, да същите са, сложих и тях, макар че хич не си падам по подписа на Али Ав, аман от претенденти за права над Ча tooth
Не знам с колко нови теми си напълних ЛС-то че почти на всеки два линка запазвах Peace След малко ще се пробвам да метна няколко кадъра от сериите Peace

Каква красота Heart Eyes
Това е снимка с фенче от един репортаж, журналиста - мъж беше писал че нищо по-красиво не бил виждал, усмивка, фигура, чар и т.н. Mr. Green tooth Та малки, големи и още по-големи, леви, прави момичета и момчета, безразлични не оставаха към тази красота Laughing


# 723
  • Мнения: 27 516

Чачослав общи Joy   Защо сега са решили да се следват в инста изведнъж ?

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 18:10 от femmi2

# 724
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Винаги ни е много цветна първата страница Heart Eyes

Феми, не ми харесва звученето на турския език, рядко да ми допадне и песен по тази причина, но важен е жеста. Благодаря ти Heart Eyes

А, точно - Чачослав общи hahaha Ама надписите са излишни ooooh!

# 725
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Ади де? Аз мислех че Хазал е на почивка, но това едновременно последване ми е странно, да не са заедно на почивката, много и върви на Дуда да почива с бременни жени, цяло лято беше с Гюнгьоровица миналата година, накрая през януари беше и на очакването в болницата  newsm09 А Ча навремето обичаше Айвалък, сега като е толкова прикрит, няма как да знаем дали все още го харесва.
Ча казва че имат облекчен режим на работа- екипа може да снима по 15 часа, но както знаем във филма не са само сцени със Защитника, снимат и доста други герои, така че вероятно наистина има повече свободно време щом сам го казва.

# 726
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Хазал с коремче Party Пу, пу, пу, да не са ѝ уроки bishop



Добре изглежда, я какви крачета... А дините по-сочни отвсякога Mr. Green

# 727
  • Мнения: 27 516
Хазал с коремче Party Пу, пу, пу, да не са ѝ уроки bishop



Добре изглежда, я какви крачета... А дините по-сочни отвсякога Mr. Green
Ехаааа ,пу че сладко коремче Heart Eyes
Това Гюнгюровица ли е ?  тайфата се е събрала на гости на Хазал и Ча и Дуда са там .   Хазал беше в Айвалък с Мишо но се е върнала в Станбула .
Дуда да не си помисля да ражда шаманчета . Всички около нея бременни.

Бел ,това е въпроса ,защо изведнъж е това последаване ?  Още на сватбата можеха да се лайкнат и следват .

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 16:02 от femmi2

# 728
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Хазал с коремче Party Пу, пу, пу, да не са ѝ уроки bishop



Добре изглежда, я какви крачета... А дините по-сочни отвсякога Mr. Green
Ех тези дини tooth
Тъкмо за тази снимка идвах да кажа. Коментирали са че я е пуснала Айсун Гюнгьор, може би е от вчера и да са се събирали в нечия къща/двор. Може би са се върнали от почивка Peace Подозирам че тези и те живеят наблизо. През януари дни преди Гюнгьоровица да роди се бяха изсипали в Чачови - онова краткото видео когато го завариха пред огромна пържола - бяха Гюнгьорови, Сибел на Илка сестра и и Хазал  Peace Бременна жена няколко дни преди да роди едва ли би мърдала много надалеч от дома си....
Имат и още поводи да са се сближили двете- нарекоха бебето си Лейля а с детето на Хазал няма да имат и година разлика Flutter А ако е и момиченце...

Въъъх не съм готова, отивам да донаправя темата Peace

# 729
  • Мнения: 27 516
Бел ,и аз тъкмо това коментирах но не помислих че може да е къщата на Гюнгюрови . Тайфата е там . Странно че Дуда не се е изфукала с фото в ИС .
Не ми се вярва да са станали аркадашки с Хазал ,само така си дрънкам ... Както коментира Марги зетя и Ча добре се разбират ,хапване ,пиене . Жените им готвят или те самите .

# 730
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ей това е от сторито на Дуда, вчерашно, нищо интересно. Публикувах през новата версия, но в старата са се сплескали ooooh!
Скрит текст:



Да се фука повече искам, по възможност да ни показва и Ча. Хич няма да мрънкам hahaha

Нали сега и Дуда го раздава готвачка, имат за какво да си приказват с Хазал и да обменят опит. tooth Пък може би имат и други общи интереси.

# 731
  • Мнения: 27 516
МаргарелО ,бой не щеш ли JoyJoy
 как се мляскат ще искаш .
Коня ,който уж купи да го покаже да поязди ,но съвпадна със снимките  в Протектора ,та не се знае колко е верен хабера . Дуда обича конете  .

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 16:37 от femmi2

# 732
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да де, да ни показва повече Ча и по-рядко себе си hahaha

# 733
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Марги това полегналото кое е, не ми прилича на Дуда а на Хазал  ама наистина така сплескано ми е трудно да кажа Thinking
Ох бе Фемо, ще ме умориш Joy Joy Joy

# 734
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, не е Хазал, я да пробвам пак Laughing
Скрит текст:

Искаше ми се да ви покажа и тези Laughing







Ако се забавя с включването в темата, а искате да си кажем нещо, търсете ме на лични Hug

Общи условия

Активация на акаунт