Женени от пръв поглед < II сезон > тема 13 /27.05 - 02.06/

  • 65 823
  • 2 090
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 204
Някой е хакнал профила й и си прави каквото иска. Жената може нищо да не подозира.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Намерихте и оправдание. Такава ограничена дъщеря от каква майка се пръква?

# 32
  • Мнения: 9 124
Подкрепям Ljuboznatelna.  Жената е достатъчно интелигентна да си заключи профила и да се виждат само 3 снимки и последователите й. Как може да повярвате, че тази усмихната жена ще бълва такива простотии? Вероятно въобще не чете коментарите във фейса и не знае какви глупости се пишат от нейно име.
На майката си бяха толкова снимките. Профилът не беше заключен и листа с приятели също. Тук се даде линк към истинския профил (стария) и аз го разгледах. Свързах имената и снимките и следвах да видя братята на Юла и снахата. Писах тук и профилите на всичките за 1 час бяха вече заключени, а не беше така . Значи се чете и тук и предава на семейството със сигурност.
А иначе имам други спомени от видяното за сватбата. Жената не беше толкоз усмихната, мила и добра чак, дори коментирахме. Ама Смърфи била приятна и скромна жена. Е, сега да я чете там за пловдивчани.

# 33
  • Мнения: X
Аз изобщо не разбирам защо хора, които не са с публични профили държат достъпна опцията "последване". Още по-малко разбирам последоваталите. Това са хора, които са недобре... Не знам, ако някой следва заключен профил, дали му излизат в новините коментарите на профила на публични страници. За мен фалшивата Желева, не е непозната на семейството, но не е и случайна позната.
Дори официалния профил на майката е дело на някое от децата ѝ, не може тази баба да си го направи сама. Но с фалшивия ще ѝ направят беля на тази жена. Хората са луди не само на приказки...

# 34
  • Мнения: 19 483
Факт е че в началото коментарите от профила бяха по-обрани. Сега се е развихрил и стилът е сменен. Но пак повтарям, отказвам да повярвам, че от семейството на Юлия не следят коментарите на предаването във ФБ и не реагират по никакъв начин.
П.П. То сега остава като ме прочетат и да се разграничат, ама след дъжд качулка е това.

# 35
  • Мнения: 36 480
Благодаря за новата тема Simple Smile Не я бях видяла и нямах известие за нея (обикновено получавам известие, като излезе нова тема, подобна на тези, в които съм писала, така че е странно).

Очаквам последните епизоди да са лицемерни - особено участието на Фазомер. По-ми хареса как се разделиха Василена и Никифор - без да се преструват, че всичко между тях е ок и ще си дават шансове...

# 36
  • Мнения: 1 530
За мен Делта си е трол, още от една друга тема, свързана със реалити в нова тв, пишеше такива фермaни. Определено е добра в троленето. Има много добър изказ, но дотам.
Този профил изглежда като да го ползват всички от семейството им последователно, всеки влязъл видял нещо и беснее.
Много интересно с какво Мишо е заслужил чак такова отношение от желеви, какво й е сторил на булчето, че толкова намеци и болезнена злоба.
Значи хейтът е от зрителите, но тя хвърля л*йн* върху него, логиката е както при всичко направено от Юла досега, Липсва!

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 11:23 от passionbiojuniper

# 37
  • Мнения: 9 124
Да ви кажа, че в началото това предаване почнах да го гледам на шега, ей-така за разнообразие и да следя уж характери, да си чопля и предполагам дали ще позная и мога да определя хората. Наложих си го и като наказание донякъде, защото си имах проблем миналата година, много наивно постъпих и големи бели ми се струпаха. Този Заро дори ми беше в началото мъчно за него, имах желание да му се оправят нещата и го оправдавах за мимиките и изобщо някой дребни неща. Ама само в началото, после направо ме утрепа с поведение и отношение.
 
Та уж на шега почна, тук се забавлявахме и така се зарибихме
донякъде. Сега обаче се чувствам страшно натоварена и енергийно сякаш изтощена. Това предаване не е шоу за мен. А още по-малко да свързват човешки съдби.

# 38
  • Мнения: 1 530
Майка й прилича на критикуващa жена, Юлия просто няма връзка с реалността. Кой знае колко съжаляват от родата, че е влезнала в предаването и й е лъснал характера. Определено не са хора с реална самооценка, еднакво са надути.

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 11:14 от passionbiojuniper

# 39
  • Мнения: 36 480
На Фазо нищо няма да му се оправи - нито някоя жена ще го изтърпи (освен ако не се хареса с някоя от тези с дефицитите, които го защитават във Фб), нито пък съдът ще му върне апартамента. Такова дело се точи много и струва много пари. Докато стигне до трета инстанция, той вече ще е пенсионер (не преувеличавам), а той едва ли има достатъчно средства, за да стигне до този етап. Ако къщата в Симеоново наистина е негова, в което се съмнявам, и ако успее да я продаде за 200 000лв може и да сколаса с делото, само дето няма да спечели и ще остане и без къща.

Мен не ме натоварва - ядоса ме малко, но ми мина (некадърщината на екипа ме ядосва, а не участниците); наистина нямам намерение да гледам следващи сезони (поне български). Убедих се, че няма смисъл.

# 40
  • Мнения: 2 166
А Аня продължава ли да пише?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Благодаря на Лаленце за новата тема !
Чакам да видя какъв ще е края Thinking

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Хайде да се свършва вече с тази мъка (предаването), че ги мисля тези хора. Направо се напрегнах, без да ги гледам, само от четене Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 15 204
Гледала съм два цели епизода /последните/. Останалите тук-там, за да съм в час с темата. Началото изобщо не съм го гледала, нито сватбите /гледах как Юлия пие за кураж и до там, много ме дрезнеха обеците й/ и затова съм пас, как Юлия харесала Мишо на сватбата.
Много се набутах със скандала с гащите, женките, простатата. Това беше вбесяващо грозно, но до там. Чакам да свърши, че нещо много време отделям на нета, а мога да направя далеч по полезни неща.

# 44
  • София
  • Мнения: 127
Благодаря за темата! Чудех се дали изобщо да се включвам, това предаване ме изнервя. Не компетентни професионалисти, и нагляри, и  жертви... това ли е изватката на обществото ни. Хляб и зрелища!

Общи условия

Активация на акаунт