Pediakid: Всичко за витамините и микроелементите при децата

  • 16 502
  • 311
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Всичко ми е интересно в темата, от различните въпроси и отговорите си извадих съответните изводи, които ще се опитам да приложа. Изясниха ми се някои неща за витамините, всъщност, за разлика от други теми-игри във форума, тук прочитам всяко мнение и дори да не съм сред печелившите накрая, съм доволна от придобитата информация.

# 256
  • Мнения: 25
Темите са изключително полезни, особено когато се бори да нахрани двегодишно злоядо дете!Много ми хареса темата за " полезно хранене".Благодаря за полезната информация , с удоволствие ще опитаме сироп Pediakid!Бъдете живи и здрави!

# 257
  • София
  • Мнения: 924
Разгледах с интерес информацията за Екомер. Следя темата с интерес. Имам две злояди дечица. В тази връзка => всички продукти на Педиакид представляват интерес за мен и ми биха били полезни.

# 258
  • Мнения: 1 932
На мен ми хареса статията “Как да осигурим на децата си прием на всички полезни вещества”.
Много полезна информация!
Благодаря на д-р Дренски за търпението и отговорите на всички въпроси!
Моят въпрос е за сиропа за апетит. След спиране на приема му ще продължи ли да действа и колко време?

# 259
  • Мнения: 982
Четох всичко и макар че децата ми не са вече малки, темата ми е много полезна. Поздравления за идеята!

# 260
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Полезни и интересни са всички материали, но най-вече въпросите на потребителите "от реалния живот" и отговорите дадени от Вас. Моята дъщеря (7 г.) по принцип не е злояда, но "залита" по вредни храни- захарни изделия, тестени храни, солени снаксове и т.н. За зеленчуците настоявам много и успявам да я накарам да яде много от тях, но с плодовете е направо скарана. Понякога е много бледа и сякаш има тъмни кръгове под очите. Иначе не мога да кажа, че боледува повече от връстниците си. Иска ми се сама да се запали по витаминозните храни Simple Smile

# 261
  • София
  • Мнения: 448
Полезни и интересни са всички материали, но най-вече въпросите на потребителите "от реалния живот" и отговорите дадени от Вас. Моята дъщеря (7 г.) по принцип не е злояда, но "залита" по вредни храни- захарни изделия, тестени храни, солени снаксове и т.н. За зеленчуците настоявам много и успявам да я накарам да яде много от тях, но с плодовете е направо скарана. Понякога е много бледа и сякаш има тъмни кръгове под очите. Иначе не мога да кажа, че боледува повече от връстниците си. Иска ми се сама да се запали по витаминозните храни Simple Smile

Това е много важно!

Както сме писали в статията, всички деца обичат "вредни" храни!

Моят опит показва, че с говорене и обяснение, нещата се получават. Рззбира се, не веднага!
С пълна забрана - не Blush

# 262
  • София
  • Мнения: 448
Четох всичко и макар че децата ми не са вече малки, темата ми е много полезна. Поздравления за идеята!

Благодаря!
Значи част от мисията ни е изпълнена Blush

# 263
  • София
  • Мнения: 448
На мен ми хареса статията “Как да осигурим на децата си прием на всички полезни вещества”.
Много полезна информация!
Благодаря на д-р Дренски за търпението и отговорите на всички въпроси!
Моят въпрос е за сиропа за апетит. След спиране на приема му ще продължи ли да действа и колко време?

Хмммм....труден въпрос Blush

В повечето случаи не са налага повторен прием на Сиропа за апетит!

Бих казал, че съставките му "активират еднократно" мозъчните клетки, в центъра на глада. И това е достатъчно.

Моят съвет е, ако не сте доволна от първоначалния резултат, първо да добавите Сироп с 22 витамина на Pediakid (https://pediakid.bg/produkt/pediakid-22-vitamines-et-oligo-elements/)

И ако пак не сте доволна ( в смисъл не се засилил апетита на детето), след месец да опитате отново!

Сиропът е много ефективен, но всяко дете реагира индивидуално.

     Лека вечер!

# 264
  • София
  • Мнения: 448
Разгледах с интерес информацията за Екомер. Следя темата с интерес. Имам две злояди дечица. В тази връзка => всички продукти на Педиакид представляват интерес за мен и ми биха били полезни.

Не бързайте!

Може да опитате стимулиране на апетита, първо на едното дете! Децата "копират" много бързо едно от друго. И добри, и лоши неща Blush

# 265
  • София
  • Мнения: 448
Темите са изключително полезни, особено когато се бори да нахрани двегодишно злоядо дете!Много ми хареса темата за " полезно хранене".Благодаря за полезната информация , с удоволствие ще опитаме сироп Pediakid!Бъдете живи и здрави!

И Вие Blush

# 266
  • София
  • Мнения: 448
Всичко ми е интересно в темата, от различните въпроси и отговорите си извадих съответните изводи, които ще се опитам да приложа. Изясниха ми се някои неща за витамините, всъщност, за разлика от други теми-игри във форума, тук прочитам всяко мнение и дори да не съм сред печелившите накрая, съм доволна от придобитата информация.

Коментарът Ви е много точен!

Не бях коментирал в bg-mamma от 2015 г. И за този период виждам значително "израстване" на аудиторията, което ме радва.

Идеята ни е повече майки да се запознаят с полезността на витамините!

Това е много по-ценно от играта. Правилно сте го разбрали Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

Почти съм сигурен коя е Вашата зодия Blush

# 267
  • София
  • Мнения: 448
Здравейте!
Много ми хареса материала от стр. 10 "Полезно хранене" и съветите да не принуждаваме детето да яде насила и да го оставим да избира то самото. Моят син е злояд и се опитвам да спазвам съветите.

О да, това е много важно!

В България са останали все още навиците, да се "тъпчат" децата с храна (особено бабите) Blush Това е изключително погрешно.
Естествено, детето не трябва да се остави да гладува! Но щом се създадат определени хранителни навици, е добре то да бъде стимулирано в избора си.

И все пак, винаги да има едно наум за "вредните храни" Blush

# 268
  • София
  • Мнения: 448
Какви витамини ще препоръчате за жени преди периода менопауза? Може ли да се избегнат негативните съпътстващи проблеми?
 Харесах си материала от стр. 10-та "Полезно хранене"

Веднага отговарям - витамини за възрастни!

Отличен вариант са 22 витамина и антиоксиданти на STC Nutrition (https://stcnutrition.bg/product/33-vitamins-antioxydants/). В няколко предишни поста съм писал за състава и предимствата им.

За жените, периодът преди менопауза не е проблем!

Проблемите настъпват с навлизането в менопаузата, когато изчезва естрогенната защита! Според мен един от важните моменти е да се избегне остеопорозата.

# 269
  • София
  • Мнения: 448
Хареса ми материала от стр. 10 "Полезно хранене", а именно това, че  "Видът, ароматът и цветът на новата храна може да изненада вашето дете" - за злояди деца атрактивното поднасяне и украсяване на храната е доста важно.
Въпрос: Планирате ли да има мултивитамини за по-големи деца в размер на 1-2 таблетки/мечета или друга форма?

Хммм...мисля, че вчера отговорих на подобен въпрос (за големината на мечетата).

Децата са разделени условно на до 5 г. и над 5 г.  Просто по-големите деца приемат дозировка за над 5 г. Blush

Всъщност, от тази есен планираме да внесем и "еквивалента на Pediakd", но за родители!
Серията се казва Vitamin22 (https://www.vitamin-22.com/en/). Това е френският сайт, все още нямаме наш Blush

Опитахме различните продукти, като на мен любим ми е Vitamin 22 Cure Flash (https://www.vitamin-22.com/en/vitamin-22-cure-flash-the-boost--23.html).



Но до есента има време, ще видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт