WILKINSON с първа по рода си самобръсначка за бръснене в две посоки – напред и назад

  • 5 856
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 701
Ползвам самобръсначка. Избирам да е задължително с три  ножчета и с минимално движения да мога да се обезкосмя.

# 16
  • Мнения: 9
Използвам епилатор и самобръсначка,зависи от третираните области.Важно за самобръсначката е да е напълно безопасна за кожата и лесна за почистване.

# 17
  • Мнения: 14 847
За различни части на тялото ползвам различни методи- самобръсначка,епилатор и фотоепилатор.
Гледам бръсначката да е с повече ножчета и успокояваща лента.

# 18
  • Мнения: 261
От няколко месеца имам фотоепилатор, преди ползването му, кожата трябва да бъде гладко избръсната. В търсене съм на идеалната самобръсначка.. Важно ми е да е удобна, да не причинява раздразнения и да се работи бързо с нея.

# 19
  • Мнения: 928
Самобръсначка и епилатор

# 20
  • Мнения: 813
Какъв метод за обезкосмяване използвате в домашни условия и има ли нещо, което Ви затруднява при употребата на стандартна самобръсначка?
- Използвам самобръсначка. Не се сещам за някакво затруднение.
Кое е най-важното нещо за Вас, когато избирате самобръсначка?
- Да има много ножчета.

# 21
  • Мнения: 13 658
Предимно епилатор, много рядко самобръсначка. И все пак, когато се налага ми е трудно да се опазя от порязване, а и почистването е досадно.

# 22
  • Мнения: 30 053
Използвам фотоепилатор. Преди процедурата с него - самобръсначка.

# 23
  • София
  • Мнения: 778
Електрически епилатор или самобръсначка, в зависимост от времето с което разполагам.

# 24
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 898
Какъв метод за обезкосмяване използвате в домашни условия и има ли нещо, което Ви затруднява при употребата на стандартна самобръсначка?
Принципно ползвам епилатор, но има места, на които действам и със самобръсначка. Явно съм с две леви ръце, та определено ми е трудно да работя със самобръсначка. Ужасявам се от порязванията, но май винаги се получават такива, а и кожата ми е чувствителна и много се зачервява.

Кое е най-важното нещо за Вас, когато избирате самобръсначка?

Когато избирам самобръсначка гледам да е с предпазител, за да имам по-малко порязвания.

# 25
  • Мнения: 1 207
Самобръсначка с 4ножчета. Става бързо, но не и за дълго.

# 26
  • София
  • Мнения: 353
Основно епилатор използвам, много рядко и самобръсначка. Когато избирам самобръсначка гледам да е с повече ножчета и да има предпазител.

# 27
  • Мнения: 4 859
Кола маска или самобръсначка .И Wilkinson съм пробвала,но мъжки срам не срам ...Все си мисля ,че опасността от порязвания с тях е по-малка,защото са създадени  за лице,а изобщо не обичам да си сваля кожата по невнимание ...

# 28
  • Мнения: 1 090
Използвам епилатор и самобръсначка.  Засега не съм имала трудности..

# 29
  • Благоевград
  • Мнения: 514
Използвам и епилатор и самобръсначка, тъй като кожата ми е много чувствителна и на места получавам врастнали косъмчета от епилатора. Не срещам трудности при употребата на самобръсначки. Когато избирам самобръсначка гледам да е с 3 или 4 ножчета, и да има предпазваща лента.

Общи условия

Активация на акаунт