Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 5

  • 118 686
  • 731
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 607
Моите празни опаковки за октомври:



Продукти за лице:
Мицеларна вода Нивея за чувствителна кожа - точно тази я купувам от време на време, харесвам я, не люти на очите, почиства добре всичко.
Двуфазен дегриматор Микса - купих го от любопитство, по принцип не харесвам почистващите продукти за лице на марката. Този ми хареса доста като ефект, но имам съмнения, че ми запушваше малко порите. Може би няма да го купя отново.
Почистващ гел Агива с чаено дърво - не ми хареса изобщо, не почиства добре, не се разпенва и свърши за 20 дни буквално. Излива се голямо количество в ръката ми.
Nivea aqua sensation почистващ гел - използвах го цяло лято, хареса ми, икономичен е, не изсушава и бих казала, че е подходящ за всеки тип кожа.
Христина ексфолиант с витамини за нормална кожа - страхотен, стигна ми за цяла година. Лицето ми грейваше след употреба. Малко ми напомня на кестеновите и пшенични трици от тийн годините ми. Използвах го и за краката. Вече го поднових.
Дневен крем Clarins Re boost - купих го за хидратация и матиране. Като цяло си вършеше работата, но е пълен с екстракти и след нанасяне усещах леко лепнене и раздразнение. Нищо особено, нямо да го повторя.

Продукти за коса:
Шампоан Хипп - показвам го редовно, използвам заедно с детето понякога.
Сух шампоан Шаума - и това ми е редовна покупка.
Двуфазен спрей Елсев - също използвам от цяла година заедно с детето. Посягам към него, когато много бързам, защото лесно разресвам косата след това и има приличен вид. Но утежнява и омазнява бързо, затова трябва много да се внимава с количеството. Бих купила пак.
Балеа 2 в 1 афтърсън шампоан и балсам - изобщо не съм почитател на подобни смесици, но го купих заради положителните отзиви тук. И доста ми хареса, поне в началото. Измива добре, не изсушаваше косата. Ползвах го последните 2 месеца и нямам впечатление как се държи през лятото, след плаж или басейн. Но пак бих го купила.
Серум Balea Glowing moments -за шампоана бях писала, много беше хубав. Това се оказа по-скоро балсам против заплитане, без отмиване. Нанасях по връхчетата вместо кристали, доста икономичен излезе и съм много доволна от ефекта.

# 646
  • Мнения: 1 026
Здравейте.Тази вода на Nivea и аз я имам,доволна съм.Бих искала някой път да си купя продуктите на Nature of Agiva.Доста изхабени опаковки,аз имам само 2 душ гела и ме е срам да ги снимам.Хубав ден

# 647
  • Мнения: 2 607
Здравейте.Тази вода на Nivea и аз я имам,доволна съм.Бих искала някой път да си купя продуктите на Nature of Agiva.Доста изхабени опаковки,аз имам само 2 душ гела и ме е срам да ги снимам.Хубав ден
Част от нещата използвам ежедневно, практически всеки месец показвам душ гел и мицеларна вода. Други използвам по цяла година, а на 3-4 месеца показвам спирала, фдт, лосион за тяло, гел за лице и крем. Понякогя се получава застъпване и затова изглеждат много.

# 648
  • Мнения: 23 286
Аз пък все забравям да снимам и изхвърлям:))))

# 649
  • Бургас
  • Мнения: 749
Хелия, аз ползвам показаният от теб Двуфазен дегриматор Микса само за премахване на грим от очите и много ми харесва. След него почиствам лицето с масло и измивен продукт.

# 650
  • Deutschland
  • Мнения: 5 524
Хелия, аз също ползвам Нивеа аква.... страхотна е. Серумът на Балеа също, но вече не го намирам

# 651
  • София
  • Мнения: 30 209


Останах доволна. Добре се отразява на краищата на косата.

# 652
  • Мнения: 385


Термална вода на Avene - Беше в комплект, на доста изгодна цена. Ползвах я главно след плаж/излагане на слънце, за хидратация и освежаване на кожата на лицето. Имаше лек успокояващ ефект, но не бих купила отново, като мисля, че за тези пари може да се вземе по-хубав освежаващ спрей/тонер за лице.

Дезодорант Dove - Прекрасен аромат, но за съжаление поредната неуспешна покупка за мен на марката. По абсолютно никакъв начин не се справя с потенето. Ще продължавам да залагам на моят любимец от Рексона и скоро няма да правя повече експерименти...

Крем за тяло на Nivea -  Страхотен крем! Има типичният аромат на Нивея, на чистичко. Много ми допада! Кремът е гъст, но се разнася безпроблемно върху тялото, не оставя бели следи и попива бързо! Прави кожата мека. Бих подновила, ако го видя на промоция (на редовна цена, мисля че е около 10 лв, а аз не бих дала толкова).

Интимен измиващ лосион на Nivea за чувствителна кожа - Купувам за втори път, като редувам със синият вариант, отново на Nivea. Смея да твърдя, че синият повече ми допада като аромат.

Терапия за коса с арганово масло на Pantene - Препоръчвам с две ръце! Косата ми е мазна в корените и суха в краищата, след употребата на това олио косата ми става много мека и лесна за разресване. Ароматът също е плюс! Бих купила отново.

# 653
  • Мнения: 1 026
Здравейте ,хайде и аз да се включа в темата с моите скромни опаковки.Двата душ гела ми харесаха,но малкия повече.Бих си го купила отново,но не е икономичен.Падна ми се от абонаментна кутия.На мен ми стигна точно за 3-4 пъти и то при условие,че редувах с други.На Палмолив не е лош,свеж е и мирише хубаво,но големите опаковки ми омръзват бързо.Този гел за ръце го купувам за втори път,първият път ми се падна като мостра в списание.Имам и пасти за зъби,но са в окаяно състояние и няма да ги снимам.Хубав уикенд.

# 654
  • Мнения: 2 846
Тоя Палмолив от къде го взе

# 655
  • Мнения: 1 026
Купих го от Superdrug, но аз не живея в България,повечето неща ги купувам от Теско,Superdrug и Savers,понякога и от Poundland.

# 656
  • 1444
  • Мнения: 1 072
Записвам се и аз тук. Много полезна тема, благодаря Ви мили дами, които пишете тук Flowers Hibiscus
+
От първата снимка - ами доволна съм от почти всичко май, защото всички продукти ги ползвах паралелно (макар и с други продукти, но те са още в ползване) и резултатът като цяло ми допада. Кожата ми е по-сочна, фините линии около очите са по-меки, околоочният контур не е сух (това ми е болна тема). Но не забелязах особен резултат от към намаляване не тъмните кръгове, та борбата продължава.
Мнооого съм доволна от ампулата на СВР с ретинол (първи такъв продукт за мен) и ако я намеря от някъде в БГ, определено ще я закупя пак, ако не съм минала на по-силна концентрация до тогава, за сега подмених с друг подобен продукт. При нанасяне стои леко мазно, но после постепенно попива и на сутринта кожата е много мекичка. Аз я ползвах преди нощния крем > този на Авен.
Кремчето на Авен не е лошо, но  мисля, че е за далеч по-млада кожа Trollface Wink май не направи нищо особено за двете хоризонтални линии на челото ми Weary
Руското околоочно също не е лошо, но на моменти ми пареше за кратко и после изчезва.
И не на последно място, околоочната слънцезащита на ИсисФарма - чудесен, лека консистенция, почти не белее след разнасяне, много икономичен и следващото лято пак ще го взема. За сега не ми е нужен, почти не излизам от вкъщи и работя на изкуствена светлина Sad
И за тяло доволно се мажех с това масло за тяло от Лидл  - еее, много ми харесва  - и миризмата и консистенцията и краката ми не се белят до следващо нанасяне, а аз там съм с мноого суха кожа. Ще купя пак след като си измажа олиото на Балеа.

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 16:54 от Elyon Brown

# 657
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 823
- поддържам този хидратиращ шампоан от години. Поднових отново.

# 658
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565


Продукти, които ползвам постоянно. Пилингът винаги е един и същ, шампоанът и маската варират.

# 659
  • Мнения: 1 026
Здравейте ,от време на време imperial leather пуска лимитирани душ гелове,този е един от тях,мирише на бонбони Marshmallow.И да споделя за един продукт от който съм разочарована,Klorane detox antipollution shampoo with mint,не е лош шампоана,но има такъв аромат,че щях да се задуша.Не бих го купила в пълен размер,абсурд.Хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт