Юлчета 2018- Тема 5

  • 48 618
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 630
Миличка и аз правя често сравнение между дъщеря ми и малкия. Нищо общо. !!! И моята дъщеря всичко прави по- лесно и доста по раничко от него. Той стана на 1г и 7м - спи още при нас на спалнята( въпреки че неуморно все го местим в кошарата като заспи,но не ,рядко се излъгва за час два там), с памперс е и отказва да седне на гърне,прави в пъти повече бели от каката . Даже на ден се шегувам ,че той прави пивече бели отколкото каката за всичките си 10 години.
Да вметна ,че от както махна бибата започна много повече да бърбори. Репертоарът му е от 4-5  думи - дай,на,бау,мяу,мама,ада( вода), ако(мляко). Вчера за секунди отвори спиралата ми и нацапа чаршафите и леглото,оня ден премест стола от кухнята до чекмеджето с вилици и лъжици и цоп всичко на земята, новата четка за зъби потопи в тоалетната чиния( за 2 път го прави), на обяд хвана купичка с кисело мляко и я сложи на главата си( изкопира кака си ,ама нейната беше празна),,пукна един прозорец като захвърли черпак по него,увисна на едното перде и всички кукички се начупиха, счупи едно дистанционно, един парфюм и скъса една книга! Това мами е са белите му от неделя до вторник- 3 дни. Моятс нова мантра е: " здраве да е.." ,нищо друго не ми остана Wink лек ден!

# 706
  • Мнения: 2 485
И при нас второто е дивак Grinning дивачка по-точно Simple Smile

# 707
  • Мнения: 499
Европа ти направо ме разби. Аз си мислех, че си отглеждам зверче вкъщи, а то ангелче съм имала. Сега като те чета то моите направо са бели кахъри. За махане на памперса хич не съм си и помисляла аз. Знае само, че акото го пускаме в гърнето, но никога не се сеща да ходи там да върши работа. Поне сяда по собствено желание и си играе. Лятото ще я мисля тая задача, ако пък до тогава схване идеята на гърнето от играта ще е още по-добре. Моя е бъбривец, но двигателно се развива по-бавно. И с обръщането и със сядането и с лазенето закъсня.

# 708
  • Мнения: 3 269
Моите и двете са момичета, обаче за белите малката е мноого напред. Чупим, събаряме, поливаме, изхвърляме....да слушаме, никога! Паданията не ги отчитам вече. И в момента сме с цицина в десятката 😱😁.
И аз съм в отбора “здраве да е” 🤗.

# 709
  • БГ
  • Мнения: 1 256
Здравейте, идвам с едно питане относно купуването онлайн на обувки 😃 В момента дъщеря ми носи 21 номер на понки, но искам да й взема пролетни обувки и се чудя дали да е 22 или 23. Вие как мислите?

# 710
# 711
  • Мнения: 58
Съветът на моя приятелка, която от дълги години работи на детски обувки е следния:
Слагате детето да стъпи на лист хартия и очертавате крачето, измервате най-дългото разстояние, добре е да де направи и с двете крачета. Всяка марка, дори модел би трябвало да има описана дължината на стелката за съответния размер и взимате размер с поне 0,5 см до 1см по-голям от измереното.

# 712
  • Мнения: 499
JLo1 наистина така се мери, когато ще купуваш за в момента обувки, но няма как да знаеш с колко ще порасне крачето след 2 месеца. Аз понякога имам усещането, че както му стават днес и за една нощ хоп вече му стягат, а моя определено предпочита по-широки пред по-тесни обувки. Имам вече неуспешна покупка на обувки онлайн и гледам да се въздържам. Ама е трудно Laughing

# 713
  • Мнения: 58
Да, така е това измерване се отнася за текущия размер обувки. За напред не смея да купувам, защото крачетата растат с различен темп. Понякога й умалявят за месец, деуг път за три. Иначе онлайн е изкушаващо, но избягвам.

# 714
  • Мнения: 114
Европа, не ти е скучно поне:hugs:! И аз по цял ден я вардя моята фурия, но не винаги успявам. Веднъж изсипа водата от влагоабсорбатора щеше да наводни стаята, изпрах дистанционни, ключове и дездорант вече всеки момент очаквам да счупи вратата на пералнята - любимо й е да се люлее на нея и когато я забравя отворена е там. Ама е много бърза с белите и щуротиите, откъде й идват на акъла не знам. Тръгва нагоре надолу без страх, боли ме главата от адреналина, който ми вдига почасово! За обувки и аз вече не смея да купувам предварително, още ме е яд за едни пантофи и един път не можа да ги обуе иначе и тя си ги харесва и си ги вади и се опитва да ми ги обуе Blush

# 715
  • Мнения: 229
Момичета, някакви изследвания има ли да пускаме?...че на 1г последно пускахме кръв и урина и сега следващото кога ли е, не съм се сетила да питам педиатъра...

# 716
  • Мнения: 595
Няма по каса задължителни изследвания след тези на 12м доколкото знам.Като тръгне на ясла, градинка от там ще ви искат да направите

# 717
  • Варна
  • Мнения: 630
Всяка година септември ,ако ходи на градина ,ясла.
Аз не нацелвам обувки по интернет . Купих 2 пъти и все големи излизат. Иначе вчера купих от адидас много хубави маратонки за малкия намалени с 60%. И на мен си купих даже . От спорт депо има намалени ски екипи за деца ,взех им за другата година и те бяха с 50% намаления.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 740
Всяка година септември ,ако ходи на градина ,ясла.
Аз не нацелвам обувки по интернет . Купих 2 пъти и все големи излизат. Иначе вчера купих от адидас много хубави маратонки за малкия намалени с 60%. И на мен си купих даже . От спорт депо има намалени ски екипи за деца ,взех им за другата година и те бяха с 50% намаления.
В кой Адидас ходи ?!  Кой номер носи малкия вече? Жасмин е още на 22 май ,като гледам.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 630
Срещу пикадили парк.
А спорт депо на палах имат страхотни намаления за зимни дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт