Велико Търново - 4

  • 28 646
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 117
Здравейте! Искам да ви се похваля, че на 02.07 родих един малък голям мъж - Борис, който тежи 4,600 кг и е дълъг 58 см.  Laughing

# 61
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
Честито ти синче Мира!Да Вие жив и здрав,много щастлив и да носи само радост и щастие на мама и тати!

# 62
  • Мнения: 302
Здравейте! Искам да ви се похваля, че на 02.07 родих един малък голям мъж - Борис, който тежи 4,600 кг и е дълъг 58 см.  Laughing

Да ти е жив и здрав!!!  bouquet

# 63
Малиии- голям българин!! Shocked
Да ти е жив и здрав и да расте все така голям   ЧОВЕК  love001 newsm30

# 64
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet  bouquet  bouquetЧестито  bouquet  bouquet  bouquetБраво на теб-голям мъж си родила!Да ти е живо и здраво детенцето! bowuu

# 65
  • Мнения: 372
  bouquet Мама Мира, честита рожба да ти е жив и здрав и да ти носи само радост.   bouquet

# 66
  • tardis
  • Мнения: 329
Честито и от мен на MamaMira, честито и на Siska (малко на патерица Embarassed )
Да са ви живи и здрави дечицата  bouquet

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Честит голям мъж Борис на МамаМира - от мен и от нашия батко Борис  Hug

# 68
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 balloonМили мами,днес живот и здраве по обяд  newsm01 потегляме за Варна!С тез сланинки  badscale не ми се ходеше ама децата   grinning039 си искат своето,пък и който е спал и не е погладувал за да отслабне  си е за негова сметка!Надявам се да си изкараме добре,Павел е вече по-големичък и се надявам тази година да мога да го оставям при майка си  smile3560 а аз да разтоварвам на редовните  Drunkсбирки на враненските мами или с моите приятелки и съученички! waveyДо скоро чуване и виждане smile3548

# 69
  • Мнения: 2 567
И ние края на седмицата (по план петък през ноща) пътуваме към Варна. Това обаче не е крайната ни дестинация и без кола не знам как ще се справим  Thinking
Дидка и аз с моите сланинки не съм фен на морето, ама малката иска ли, иска и няма начин. Ще си стоя под чадъра полуоблечена или в някое капанче на студена биричка докато с татко и се плацикат в морето   grinning039

# 70
  • tardis
  • Мнения: 329
Здравейте отново, не ми остава много време за форума тия дни:)
Дидка, Летисия, приятно изкарване на морето  bouquet
Ние, ако всичко е наред, също ще пътуваме в петък към Варна...
Малко се притеснявам как ще се отрази новата обстановка на Яна, че досега не е била на друго място, ще видим, дано няма проблем:)

И да ви питам, че не ми се обикаля да търся: къде в Търново се продават плажни памперси, каква е цената и струва ли си?

Хайде, усмивки Grinning

# 71
  • Мнения: 2 567
За съжаление не мога да ти кажа къде да намериш такива памперси, но може би на морето ще е по лесно да откриеш  Peace

Вие къде мислите във Варна да отседнете? защото ние и идея още си нямаме. Отиваме с багажа и каквото стане. Лошото е, че ще пристигнем по обед в най-големите жеги  Sad Имаме намерение за вечер, две да останем, заради делфинариума най-вече, но много ми е притеснено за нощувката.
След това отпрашваме за южното черноморие и за там нещата ще са ОК.
Ако някой има идея, къде може да се пренощува във Варна една,две вечери за не много пари ще се радвам да сподели   bouquet

Гейлриел, приятно изкарване и на вас.

# 72
  • Мнения: 302
Привет на всички!!!Ние вчера се върнахме от Обзор,много ми хареса там!Ето и малко снимчици ако ви се гледат! Sunglasses http://www.snimka.bg/album.php?album_id=53211

# 73
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Привет на всички!!!Ние вчера се върнахме от Обзор,много ми хареса там!Ето и малко снимчици ако ви се гледат! Sunglasses http://www.snimka.bg/album.php?album_id=53211
Ами Браво и добре дошла.Гледах сниките и мъника е много сладък и доволен изглежда.Жалко,че вас ви нямаше на снимките.Можеше поне да видим какъв тен имаш. Laughing

# 74
  • Мнения: 302
Как да ме няма - има ме-на снимката където съм го гушнала в морето!Само че тя е от първия ден и там нямам много тен все още! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт