Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 76 666
  • 1 715
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 492
Мони, дано всичко е наред!

3 часа чуплих грах, после още час и половина брах ягоди.Нивга няма да имам къща с двор по собствено желание.

Преди две години бях гид на една испанска група от район_производител основно на череши. Приятели сме във ФБ и ги гледам постват Празник на черешовия цвят, Празник на черешата, абе поводи за веселие да има. Но и те се ядосват като нашите производители, че се изкупува на безценица, а в супера цената е уау.

В края на работния ден:

# 61
  • Мнения: 5 322
Селесте, гледката е супер.
Приеми другият медал от мен;)
Мони, мисля те с добро.
Не знам кое е селото на 50 км от София, но ако има нужда мога да отида, предполагам че ще ми отнеме около час до там.

# 62
  • Мнения: 14 784
Мони,дано не се стига до линейката и се оправят нещата. 🤗
Селесте,супер е гледката! 😍🥰
И аз до сега плевих. 😣 След тия дъждове освен доматите и бурена полудя яко. Пресадих едни цветенца,малката поигра и се прибрахме.
Светълчо,гадно се е получило,но и утре е ден.
Марти много голям,наистина.
Мари,покажи и ти кученцето на свекитата. 😊

# 63
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ааа, аз не страдам хич, въобще не ми е гадно, даже се радвам, защото те много обичат братчедката и са много щастливи с нея, а не я виждат много често.

# 64
  • Мнения: X
Тъкмо се радвах днес на реколтата и 20 минутната градушка току що, с размер колкото скамболово топче, разказа играта на целия ни труд....реве ми се.

# 65
  • Мнения: 39 316
Oх, Хрис, дано да няма поражения.
Ени, нямам скорошна снимка на кучето. Ще питам щерката, като се прибере от разходка.

# 66
  • Мнения: 14 301
Ооо, Хрис 🤗

# 67
  • Мнения: X
ММ ходи да гледа-всичко е на земята,а от зеленчуците стърчат само стръкове...Днес щяха да опъват мрежа със свекъра,но нещо се замотаха и ето......срещу природата сме абсолютно безсилни.

# 68
  • Мнения: 4 303
Хрис, къде е това, в кой край на България, не че има значение? Жалко за труда ви, но природа, това е.

# 69
  • Мнения: 11 671
Хрис, много гадно.
Тази пролет почти няма регион, на който да се е разминало.

Здрасти, Кате. Къде се изгуби 🙂

малко редактирах 🙂

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 22:13 от rummi_pl

# 70
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Сега чак ви изчитам. Медала за балами определено днес е за мен, но няма да изброявам какво съм свършила, че ще се изморя докато го напиша.

Мони, дано не е нещо сериозно с баща ти:unamused:

Моят татко пък днес ми честити празника. Няма да казвам на колко години ставам съвсем скоро ...

Хрис, много съжалявам и те разбирам. Всяка сутрин си пия кафето в градината и наглеждам кой колко е порасъл, като деца са ми растенията.

Фонсе, прияде ми се от твоята торта. Ще споделиш ли рецептата, само боровинки запомних от миналата тема.

# 71
  • Мнения: 11 671
Току-що се появи светулка на прозореца в хола. Първата за тази година 😍

# 72
  • Мнения: 2 622
Приключих деня, героите са уморени - спят.

Партито не беше лошо, децата се забавляваха. Получиха грамоти и списък от шест книжки за четене. Свидетелства нямат. Според заповед на министъра преди трети юни не може да се раздават. Следващата седмица ще си ги търсим срещу подпис.
Следобед посетихме представление част от тази програма https://m.facebook.com/BARAKATAspectacle/
За вечеря поръчахме пица и празника приключи.

Мони, дано не е нещо сериозно.

Хриси, много е кофти да си безсилен срещу природата.

# 73
  • Мнения: 6 704
Хрис,съжалявам, природа, какво да правиш Tired

Да ми предложите фурна за вграждане, с или без пиролиз и т.н.

Руми, тук съм, малко се откъснах от темата...

# 74
  • Мнения: X
Да,за съжаление напълно безсилни.
Вася,на 20км.от Кърджали, в едно малко селце. С голям мерак с мм си отглеждаме градината. Сяхме много зеленчуци тази година,аз доста цветя и много подправки. Голям кеф ни е и много ни зарежда да се откъснем от лудницата на града. И като Айяла в събота и неделя си пия кафето в градината и им се радвам. И за това толкова ми стана жал, но за съжаление това е положението. Сега наново всичко.

Общи условия

Активация на акаунт