Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (87) - юни 2019

  • 95 750
  • 1 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 287
За тези от Пловдив. В Триумф-Марково тепе раздават подаръци за децата на касата. Има мечета и още нещо.

# 31
  • Мнения: 874
Какво им става на тези организатори? Всички започнаха да правят едно теглене с победителите в края на играта... Само Кока Кола за сега си спазват ритуала =D да има ежеседмично теглене, а другите... чак накрая - така ни се губи тръпката... =(

# 32
  • Мнения: 3 020
За Кит кат: Регистрираха се бележки на стойност над 2 лв и наградите са колонки. Не мога да я намеря сега - да не би да е свършила?..

Да приключи

https://promo.nestle.bg/archive/shokoladovi-i-zaharni-produkti/r … ivka-vzemi-kitkat

# 33
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Честит празник на дечицата ви!

Успех на всички в игрите!

Мрън! мрън!

# 34
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Здравейте.Някой в Сливен,да знае от къде може да се закупи Кока-Кола с бели капачки-за новите награди в MySparx. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 95
Честит празник на всички дечица и благодаря за новата тема.
Това видях в новия каталог на Лили

# 36
  • София
  • Мнения: 3 010
Благодаря за новата тема!
Честит празник на всички запазили нещо детско в себе си!
Ходих в Аванти за награда гривна от Кола, за сега нямат, касиерката каза че най-вероятно ще участват, но още нямат указания и награди.

# 37
  • Мнения: X
Преди седмица си взех от новите дезодоранти на Фа от ДМ, пак се прецаках. Все така правя. Ама досега от скреч карти не съм печелила, така че може би не съм се прецакала. Иначе от Чио снакс ми се падна още един Чио снакс и от него пък пуканки. На това му казвам далавера. Grinning

# 38
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Честит празник и благодаря за новата тема! Simple Smile
Игра на пробиотик  WAYA - https://www.igraiteispechelete.com/archives/6341

# 39
  • Мнения: 1 175
Честит празник на всички малки и пораснали деца. То ние, зарибените по томболи и игри сме си наивни дечица. Купуваме купища продукти, а накрая професионалистите от клана обират наградите. Но, тръпката е важна.
Обезателно ще се включа в Престиж, много хубави раници. За Фа се чудя, никога не печеля от Лили.

# 40
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Знаете ли на кой e-mail мога да пиша за играта на HotWheels, две седмици не ми одобряват снимката, а играта приключва утре!
   
consumerservice.bg@Mattel.com и моята не я публикуваха както и на 2 колежки които също играха,до сега в техните игри никога не са ми качвали снимките.Това получих като отговор -Здравейте,
Благодарим Ви, че ни писахте.
Участието в играта не е пряко свързано с публикуване на снимка на сайта на Hot Wheels, както и не всички снимки се качват в Галерията.
Ако сте изпълнили всички условия за участие, Вие сте участник в Играта.
Томболата ще се тегли от нотариус в рамките на следващите два дни, а печелившите ще обявим на сайта, както и с личен и-мейл до всеки от тях.
Поздрави и успех!

# 41
  • Мнения: 2 579
За слушалките Туборг на тях не пише марка.
Някой играл ли е в играта на паста за зъби Colgate и да знае дали са публикувани печеливши?

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
За слушалките Туборг на тях не пише марка.
Някой играл ли е в играта на паста за зъби Colgate и да знае дали са публикувани печеливши?
А пише ли Туборг на тях?

# 43
  • Nesebar
  • Мнения: 563
Раниците на Хипер изгледат хубави дано спечелим

# 44
  • Мнения: 996
За Кит кат: Регистрираха се бележки на стойност над 2 лв и наградите са колонки. Не мога да я намеря сега - да не би да е свършила?..
За играта е приключила. Мисля ,че до 31.05 беше.

Общи условия

Активация на акаунт