Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (87) - юни 2019

  • 95 827
  • 1 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 608
Днес получих колелото, не съм го разопаковала. Изглежда полусглобено, в голям кашон е.
В имейла пишеше, че ако желаем може да отидем в магазин на Драг да ни го сглобят безплатно.
А какво е на цвят?

# 61
  • Мнения: 39
Колелото е в кашон и найлон, не се вижда цвета.

# 62
  • Русе
  • Мнения: 2 612
Хубава нова тема! Благодаря!!

Днес се включих в играта на Едеа , там видях и кутия на Боровец- с покупка на Фафли за над 2.50 се играе за колело, но чак юли е тегленето.
Семки не откривам, срамота Simple Smile

# 63
  • Мнения: 746
Сникърс са взели под внимание сигналите ни,направили са снимките с голям надпис ,да не могат да се изрязват и ползват от друг.Може би са и махнали тези който бяха откраднати,защото моите откраднати не ги видях.

# 64
  • Мнения: X
Открадната снимка на майка ми си стои, с големия надпис, който сложиха преди няколко дена. Просто са се застраховали срещу нови измами, но старите си стоят. Имаше едни, дето крадяха снимки от игрите на Своге, дори моята бяха свили. Няма да се учудя ако са от клана, техни снимки не видях в Сникърс. Болни хора!

В нашия Лайф игра с покупка на Кармела за пуф:

# 65
  • Мнения: 36 666
Аз също не мога да се запиша в играта на Морени тази седмица - играя я безупречно - прескачам фъстъците и събирам всичко по пътя, но не става. Писах оплакване на сайта им.

# 66
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Благодаря за темата и честит празник на всички дечица!

Аз нямам проблеми с играта на Морени, няколко пъти играх преди малко и се записвам без проблем.

# 67
  • София
  • Мнения: 12 526
Благодаря за темата! Имах бележка за играта на Кит кат, но забравих да я регистрирам.

# 68
  • Мнения: 36 666
И аз сега видях, че съм забравила да регна няколко талончета на Кауфланд - седели са ми в един джоб на чантата...

С Морени не става - пробвах няколко пъти. Сега ще опитам от телефона.

# 69
# 70
  • Мнения: 1 336
Получих си слушалките от Милка..
Неуспешен опит в играта на Барни.

# 71
  • Мнения: 1 351
Кога трябва да започнат да пристигат наградите от Калиакра ?

# 72
  • Мнения: 2 581
Кога трябва да започнат да пристигат наградите от Калиакра ?
Трябва да се получат до 46 работни дни след края на промоцията. Ако някой се сеща кога беше края може да пресметне срока. Аз мисля, че трябва да е най късно до края на юни.

# 73
  • Мнения: 3 547
04/05 Юли изтича срока.

# 74
  • Мнения: 1 932
Открадната снимка на майка ми си стои, с големия надпис, който сложиха преди няколко дена. Просто са се застраховали срещу нови измами, но старите си стоят. Имаше едни, дето крадяха снимки от игрите на Своге, дори моята бяха свили. Няма да се учудя ако са от клана, техни снимки не видях в Сникърс. Болни хора!
Аз им писах и откраднатите бяха изтрити, но отговор от тях още нямам. Интересно ми е има ли дисквалифицирани или само махнаха снимките?
Ако имате откраднати снимки им пишете/звънете. Марс не се научиха как да си правят игрите?!

Общи условия

Активация на акаунт