Звездни компромати - Юни'19

  • 205 271
  • 2 403
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 3 743
Антония май е казвала преди, че работи като юрист в някаква кантора. Аз обаче не мога да си представя да я взема на сериозно с дълбокото деколте и орловите нокти като ме консултира.

# 961
  • Мнения: 24 523
Десито Цонева се сгодила
Тоцито е плашеща, както винаги
https://life.dir.bg/gallery/antoniya-petrova-batinkova-otpraznuv … ya-i-italiya?i=12

# 962
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Дайте снимки на ‘двете кльощи’ от Черешката, за тези които не гледаме тв 😉

https://www.google.com/search?q=%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%83%D … rc=O_Kc-NFTq6rc8M:

# 963
  • софия
  • Мнения: 2 463
тези близначки Толеви кой набор са?

# 964
  • София
  • Мнения: 2 241
тези близначки Толеви кой набор са?
Родени са на 14 февруари 1987 г.

# 965
  • Мнения: 9 695
Антония е толкова нотариус, колкото Арабаджиеви са хотелиери, а Моника Валериева бизнес дама с козметичен бранд. Joy

# 966
  • Мнения: X
Батинкова кой я набеди за хубава с хубаво тяло?
Гъъ ѝ започва от раменете,сплескан.

# 967
  • Наблизо
  • Мнения: 6 205
В Бг ако си кьощав=хубаво тяло.
Има сега някаква светлина с трениращите жени и показващи здрави и хубави тела,но масовката е кльощава със огромни силиконови цомби и сега вече и задник си монтират.

# 968
  • Мнения: 3 743
Батинкова кой я набеди за хубава с хубаво тяло?
Гъъ ѝ започва от раменете,сплескан.

Тя се самонабеди. От години се опитва и нас да облъчи, тия излияния в социалните защо си мислите, че ги пише. Старае се жената, ама резултати йок. 🤭

# 969
  • София
  • Мнения: 2 062
Да, но пък трениращите залитат много и се превръщат в мъже. Нищо женствено не остава в тях. Умереност в тренировките носи много повече ползи и красота, но при нас в БГ, жените са или в едната крайност, или в другата.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 21:32 от Dona-Flor

# 970
  • Мнения: X
Сегааааааааа,има си кльощави моделки из чужбина с перфектни тела и части,ама наша Тоца никога не е била една от тях.
Не говоря за трениращи момичета.

# 971
  • Мнения: 48 043
Е то Антония би могла да бъде доста красива, ако се отърве от целия кич. Няма някакви непреодолими несъвършенства.
Обаче явно не може, напира от вътре.

# 972
  • Мнения: X
Абе, щом тук в темата определиха Тайра Банкс за дебела, няма какво да обсъждаме кое тяло се смята за хубаво. Жени с нормално тяло и малко по-висок % мазнини са определяни като дебели. А пък ако имат целулит, леле, тогава са разкъсани с все парцалите. На мен пък фитнес маниачките с плочки и бицепси не ми допадат и не разбирам тази мания.

# 973
  • Наблизо
  • Мнения: 6 205
На мен и двете крайности не ми харесват.Изобщо не разбирам желанието да си направиш огромни изкуствени цомби и дупара,които на всичкото отгоре стоят като закачалка на кльощавото тяло.
Твърде трениращите без никаква женственост също не харесвам.

# 974
  • Мнения: X
И аз не харесвам фитнес маниачки,а Тайра винаги е била перфектна според мен Simple Smile
Обожавам я задето създаде ANTM Heart

Общи условия

Активация на акаунт