За тези, които четат любовни романи № 33

  • 52 845
  • 761
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 14
Аз, въпреки всичко, ще благодаря на YanaDG за линка, защото точно този не го знаех. Blush Възползвах се покрай новата потребителка.

AuroraZ, иначе има тема за търсене на книги. Там можеш да питаш.
https://old.bg-mamma.com/?topic=1142640.135
Благодаря , вече ще знам 🙂

# 496
  • Мнения: 1 359
Вече съм на трета от поредицата https://www.goodreads.com/series/142708-victorian-rebels и препоръчвам. Сигурно от 2 години не бях чела нещо историческо, това си заслужава!

# 497
  • Мнения: 348
Супер съм разочарована от Lessons in Corruption. Не знам дали ще дам шанс на останалите 2 книги. Не броих колко пъти се повтори "badass biker", само секс и прехласване как той е нейният крал, тя е неговата кралица, накрая за 10стр малко екшън (супер зле написано също) и това е. 2 звезди са много даже...

Нещо нищо не ми хваща окото и ще е проба-грешка следващата книга.

EDIT: Ето това си харесах  https://www.goodreads.com/book/show/30555412-long-shot

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 22:58 от sippy

# 498
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Вече съм на трета от поредицата https://www.goodreads.com/series/142708-victorian-rebels и препоръчвам. Сигурно от 2 години не бях нещо историческо, това си заслужава!
О, да,добри са! Аз прочетох и четвъртата за Херцога и спрях малко. Нямаше хубави отзиви за следващата.

# 499
  • Мнения: 1 359
Снощи започнах за херцога  и нямам търпение да легнат децата, да се успокои у дома и да я продължа.

# 500
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Снощи започнах за херцога  и нямам търпение да легнат децата, да се успокои у дома и да я продължа.
Херцогът с медицинската сестра 😍
Главната е малко не по мой вкус. Но има интриги, убийства, бързо се чете.

# 501
  • Мнения: 794
Днес реших, че искам да прочета нещо на СЕФ. Преглеждам всичко в читанка и съзирам Да целунеш ангел. Имам спомен, че тази така и не я прочетох, защото никак не ме грабна анотацията. Викам си: Ще й дам шанс. Брейй, голяма скука, до степен да ми се доспива и раздвояват редовете. Току що вместо "Изражението му се смекчи" прочетох "Изпражнението му се смекчи". Хвърлям я, не се трае. Има досто книги на СЕФ качени в читанка, но не мога да ги сваля, не виждам опции за сваляне. Това какво е? Някакви бъдещи книги ли?

# 502
  • Мнения: 348
Приключих с Long Shot и веднага се прехвърлям на втората. Супер много ми хареса, въпреки че историята не е нещо уникално - ако не понасяте добре темата с домашно насилие - пропуснете. 

# 503
  • Мнения: 315
Здравейте ,
аз вчера почти на шега започнах "По- богат от греха " на М. Марч и тази вечер сигурно ще я завърша . Много увлекателна излезе . Самата история не е нещо не виждано и не чувано ,а по скоро е от типа Ромео и Жулиета - две враждуващи фамилии ,които не могат да загърбят старите вражди . Самия стил на писане също е много приятен , няма твърде много натрапчиви секс сцени , а действието се развива достатъчно динамично ,за да искам да чета още и още .
По темата за С. Е. Филипс .... май при всеки е различно  и дадена книга или е много харесвана или определяна като скучна.Лично аз харесах "Да целунеш ангел" , също така харесвам и книгите от поредицата Американска лейди и  Чикаго Старс , но ... всеки читател е различен .

# 504
  • Мнения: 704
Прочетох https://www.goodreads.com/series/144827-off-campus много ми хареса поредицата. Фаворити ми бяха 1-ва и 3 - та(така съм се смяла на сцената когато Логан завари Дийн във ваната, а до него розовия Уинстън, а се случи да я чета в автобуса и меко казано хората ме гледаха странно Laughing), но като цяло всичките книги са много хубави.
Скоро планирам да видя и spin-off поредицата Briar U, но преди да я започна ще разнообразя с някоя книга от друг жанр, че множко ми дойдоха колежанските.

# 505
  • Мнения: 399
И аз харесвам книгите на Мегън Марч. Чела съм всички на пазара ,които са преведени . Има още някакви нейни трилогии ,които не са преведени и ме е яд ,че не съм научила английския ,както трябва Grinning ,както и да е . Хареса ми книгата на Пенелъпи Уорд “Забранена страст “ . Почва много тийн,но се заплита и става много интересна . Скоро не бях чела книга ,която да ме грабне и останах приятно изненадана .

# 506
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Има още някакви нейни трилогии ,които не са преведени.

Някакви?! Кака Мегън бълва като фуражомелка! Има към 40 книги за 5 години. Скоро пусна две, готви следващата. Тази година май издаде 5 досега само.
Подкарах L J Shen, на общо основание, след поредицата Sinners of Saint, се прехвърлих на тази за децата им, All Saint High.Тая малката Дариа, направо ми иде да я ошамаря, адски неприятно същество.
Иначе най-ми хареса книгата за Дийн, обичам леко трагичните нотки. Не прочетох за Бейн, хубава ли е?
Смятам да продължа след гимназията с The Sparrow.

# 507
  • Мнения: 399
Има още някакви нейни трилогии ,които не са преведени.

Някакви?! Кака Мегън бълва като фуражомелка! Има към 40 книги за 5 години. Скоро пусна две, готви следващата. Тази година май издаде 5 досега само.
Подкарах L J Shen, на общо основание, след поредицата Sinners of Saint, се прехвърлих на тази за децата им, All Saint High.Тая малката Дариа, направо ми иде да я ошамаря, адски неприятно същество.
Иначе най-ми хареса книгата за Дийн, обичам леко трагичните нотки. Не прочетох за Бейн, хубава ли е?
Смятам да продължа след гимназията с The Sparrow.
Да ,хубава е . Като цяло всички книги ,които съм прочела са много хубави . Имат си страст,любов от всичко по много хахахха . Само не разбрах ,как все в нейните книги мъжете са с големи атрубути ,супер любовници ,тежкари хахаххаха .Но определено много й харесвам стила на писане . Чак се чудя дали да не подхвана уроците по английски , за да мога свободно да й чета книгите Heart Eyes

# 508
  • Варна
  • Мнения: 2 942
kratos84 навсякъде са с поне 9 инчов атрибут, демек 27 санта... Не само в нейните книги
Това, което ще издават за Джерико Фордж е по-хубаво от Греховната трилогия, аз не я харесах хич. Обаче Джерико беше много добре!

# 509
  • София
  • Мнения: 30 124
Има още някакви нейни трилогии ,които не са преведени.

Някакви?! Кака Мегън бълва като фуражомелка!
Скрит текст:
Има към 40 книги за 5 години. Скоро пусна две, готви следващата. Тази година май издаде 5 досега само.
Подкарах L J Shen, на общо основание, след поредицата Sinners of Saint, се прехвърлих на тази за децата им, All Saint High.Тая малката Дариа, направо ми иде да я ошамаря, адски неприятно същество.
Иначе най-ми хареса книгата за Дийн, обичам леко трагичните нотки. Не прочетох за Бейн, хубава ли е?
Смятам да продължа след гимназията с The Sparrow.
Joy

На мен ми прилича по стил на Е. Л. Джеймс и на всички други за богати мъже и бедни момичета (ако добре си спомням сюжета, че вече всичко от този род ми се слива).

Общи условия

Активация на акаунт