За тези, които четат любовни романи № 33

  • 53 101
  • 761
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Току що видях новината, че Netflix ще правят сериал по Бриджъртън на Джулия Куин. Честно казано раздвоена съм от новината. От една страна се радвам, че любима поредица ще бъде екранизирана, от друга ще я адаптира Шонда Раймс, а като знам тя колко много обича драмата в сериалите си, ме е страх, че леките и забавни книжки, ще се превърнат в  тягостен и прекалено драматичен сериал.
Не съм чела книгите и сериалите на Шонда Раймс не ми хващат окото. Мъчех се с Анатомията на Грей и накрая я зарязах. Почнах Скандал, но и него зарязах. Имаше някакъв сериал за убийство, на което му харесах резюмето, но като чух кой го продуцира и даже не съм си направила труда да гледам. Не си пасваме с нейните сериали.

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Хриси, не зная дали харесваш историчестки любовни романи, но ако е така Джулия Куин е направо задължетелна. Обожавам я Blue Heart

п.п.вчера почти преполових "Крадецът" и за сега много ми харесва

# 527
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
"Крадецът на целувки" буквално я вдишах, за един ден я прочетох и честно казано отдавна така не ме е карала книга да чета и да не оставям, докато не видя авторския колектив в края. Наистина много ми хареса.

# 528
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз реших да играя дръзко и смело - подхващам "Може би някой ден" на Хувър.

# 529
  • София
  • Мнения: 28 711
Мириел, стискам палци Joy

Сега, какво, освен пак да се пробвам с "Крадецът..."? Thinking

# 530
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
Значи ще я купувам "Крадецът на целувки". Само дето чак през лятото ще мога да си я взема.

# 531
  • Мнения: 399
Аз реших да играя дръзко и смело - подхващам "Може би някой ден" на Хувър.
Хубава е !Прочетох още няколко нейни книги и мен лично ме разтърсиха историите

# 532
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз съм все на камък с нея.

# 533
  • Мнения: 48 006
Чудех се с кой да обсъдя простотията с чернокожи в адаптацията на Джулия Куин. Аз лично се потресох вдън душа Sad

# 534
  • София
  • Мнения: 28 711
Аз съм все на камък с нея.
Ако ти успееш, може да има надежда и аз да я преглътна.
Чудех се с кой да обсъдя простотията с чернокожи в адаптацията на Джулия Куин. Аз лично се потресох вдън душа Sad
Мда. Харесвам Джулия К., обаче ето това може и вероятно ще ме откаже да гледам адаптацията.

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Ако я пуснат със субтитри аз бих и дала шанс. Ей така, от любоптиство. Вероятно дори бих погледнала една-две серии на английски...
Не че "След" беше върха като лит.произведение, но филма... ФИЛМЪТ!! Еее, няма такава тъпотия, ЧЕСтНО!

# 536
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Чудех се с кой да обсъдя простотията с чернокожи в адаптацията на Джулия Куин. Аз лично се потресох вдън душа Sad

И аз съм възмутена. Прекаляват.

milenaka, ще дам всичко от себе си. Драмата започва ударно от пролога.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Хриси, не зная дали харесваш историчестки любовни романи, но ако е така Джулия Куин е направо задължетелна. Обожавам я Blue Heart

п.п.вчера почти преполових "Крадецът" и за сега много ми харесва
Харесвам исторически. Имам спомен, че гледах книгите на Джулия Куин, но май нямаше превод на някои книги и я оставих за по късно. 

# 538
  • Мнения: 1 130
Някой беше споменал, че харесва Ilona Andrews и поредицата й за Kate Daniels. Оказа се, че съм чела тази книга това лято. Не знам защо си помислих, че е само една книга и много се разочаровах. Ще се чака яко за продължението. Иначе много ме завладя и мисля даже да пробвам още нещо от авторката.
https://www.goodreads.com/series/230437-the-iron-covenant

# 539
  • София
  • Мнения: 28 711
Ооо, за Кейт Даниълс е много добра. Тази, която си отбелязала, също ми стана любима.Не мога да кажа коя е по-добра от двете.

Общи условия

Активация на акаунт